Тривайло Михайло Семенович

Штамп для глибокої витяжки деталей циліндричної форми

Завантаження...

Номер патенту: 112492

Опубліковано: 26.12.2016

Автори: Тривайло Михайло Семенович, Холявік Ольга Віталіївна, Стеблюк Володимир Іванович, Борис Руслан Степанович, Дудка Станіслав Юрійович

МПК: B21D 22/08

Мітки: деталей, глибокої, форми, витяжки, штамп, циліндричної

Формула / Реферат:

1. Штамп для глибокої витяжки деталей циліндричної форми, що містить, встановлені на спільній осі матриці, пуансон з радіальними вставками і притискач з різьбою та центральним отвором, який відрізняється тим, що різьба притискача розташована на його поверхні в отворі, а радіальні виступи пуансона розміщені в канавках різьби притискача та здійснюють обертовий рух по різьбі.2. Штамп для глибокої витяжки деталей циліндричної форми за п....

Коробка для сірників

Завантаження...

Номер патенту: 98987

Опубліковано: 12.05.2015

Автори: Мікульонок Ігор Олегович, Тривайло Михайло Семенович

МПК: A24F 27/00

Мітки: сирників, коробка

Формула / Реферат:

Коробка для сірників, що містить виконаний у формі прямокутного паралелепіпеда корпус з нижньою, верхньою і двома боковими стінками, висувну ємність для розміщення сірників, що має нижню і по дві бокові й торцеві стінки, а також нанесені на бокові стінки корпусу два шари запалювальної суміші, яка відрізняється тим, що шари запалювальної суміші нанесено на внутрішню поверхню бокових стінок корпусу.

Спосіб виготовлення біметалевих виробів

Завантаження...

Номер патенту: 97524

Опубліковано: 25.03.2015

Автори: Тривайло Михайло Семенович, Сабол Сергій Францевич, Рекало Михайло Олександрович

МПК: B21K 5/00

Мітки: спосіб, біметалевих, виробів, виготовлення

Формула / Реферат:

Спосіб виготовлення біметалевих виробів, при якому корпус з вкладишем з бронзового матеріалу, який розміщують в отворі корпусу, нагрівають з корпусом до кувальної температури, видавлюють на вкладиші заглиблення (порожнину), який відрізняється тим, що отвір корпусу має ексцентрично розташовану відносно його осі кільцеву проточку.

Муфта

Завантаження...

Номер патенту: 97264

Опубліковано: 10.03.2015

Автори: Витвицький Віктор Миронович, Гузенко Юрій Михайлович, Герасимов Георгій Всеволодович, Тривайло Михайло Семенович

МПК: F16D 3/16, F16D 3/00

Мітки: муфта

Формула / Реферат:

Муфта, що містить корпус у вигляді циліндричної спіралі з радіально відігнутими кінцями, які розташовані в торцевих пазах валів, яка відрізняється тим, що вона обладнана додатковим пружним елементом, який розміщено по осі спіралі і виконаний в формі циліндричного стрижня однакового з витками спіралі діаметра, і має Л-подібно відігнуті в спільній площині кінці, приторцеві ділянки яких розміщені в центральних отворах валів.

Пружна призматична шпонка

Завантаження...

Номер патенту: 97263

Опубліковано: 10.03.2015

Автори: Гузенко Юрій Михайлович, Тривайло Михайло Семенович, Малащук Наталія Савівна, Витвицький Віктор Миронович, Герасимов Георгій Всеволодович

МПК: F16B 3/00

Мітки: пружна, призматична, шпонка

Формула / Реферат:

Пружна призматична шпонка, що містить два бруски прямокутного поперечного перерізу, а також розміщений між ними пружний елемент, яка відрізняється тим, що пружний елемент має форму плоскої пластини з гумового матеріалу і привулканізований до бокових граней обох брусків.

Пружна втулково-пальцева муфта

Завантаження...

Номер патенту: 97262

Опубліковано: 10.03.2015

Автори: Витвицький Віктор Миронович, Гузенко Юрій Михайлович, Тривайло Михайло Семенович, Герасимов Георгій Всеволодович

МПК: F16D 3/70

Мітки: втулково-пальцева, пружна, муфта

Формула / Реферат:

Пружна втулково-пальцева муфта, яка містить дві фланцеві півмуфти, в одній з яких рівномірно по колу закріплені пальці з еластичними втулками, які мають виконану по формі пальців внутрішню поверхню і розташовані в отворах іншої півмуфти, яка відрізняється тим, що пальці в поперечному перерізі мають квадратну форму.

Пружна муфта

Завантаження...

Номер патенту: 97213

Опубліковано: 10.03.2015

Автори: Зданевич Сергій Миколайович, Тривайло Михайло Семенович

МПК: F16D 3/78

Мітки: муфта, пружна

Формула / Реферат:

Пружна муфта, що містить ведучу і ведену півмуфти, в яких рівномірно по колу закріплені пальці з вільновстановленими на них сегментами, а також розташовані з попереднім натягом між сегментами пальців різних півмуфт циліндричні пружини з зазором між витками, яка відрізняється тим, що пружини по своїй довжині мають змінний зазор між витками.

Черв’ячний редуктор

Завантаження...

Номер патенту: 97212

Опубліковано: 10.03.2015

Автори: Тривайло Михайло Семенович, Горностай Вадим Миколайович, Івахов Андрій Анатолійович

МПК: F16H 1/16

Мітки: редуктор, черв'ячний

Формула / Реферат:

Черв'ячний редуктор, що містить корпус, черв'ячне колесо і черв'як, виконаний у вигляді профільного вала з розміщеною на ньому циліндричною спіраллю, який відрізняється тим, що витки спіралі в поперечному перерізі мають форму трикутника Рело.

Пристрій для культивування мікроорганізмів

Завантаження...

Номер патенту: 97171

Опубліковано: 10.03.2015

Автори: Тривайло Михайло Семенович, Андрук Микола Миколайович

МПК: C12M 1/10

Мітки: пристрій, культивування, мікроорганізмів

Формула / Реферат:

Пристрій для культивування мікроорганізмів, що містить похило встановлений на рамі з можливістю обертання навколо своєї осі секційний барабан з дном і розташовані в секціях барабана ємності для розміщення робочої рідини, а також привод, який відрізняється тим, що дно барабана має форму співвісного з ним конуса, вершина якого розміщена в порожнині барабана, а осі секцій розташовані похило до осі барабана.

Апарат для культивування клітин

Завантаження...

Номер патенту: 94995

Опубліковано: 10.12.2014

Автори: Тривайло Михайло Семенович, Переслєгін Антон Олегович

МПК: C12M 1/04

Мітки: клітин, культивування, апарат

Формула / Реферат:

Апарат для культивування клітин, що містить корпус з технологічними патрубками, розміщений в корпусі по його осі вал з перемішуючими лопатками, привод і аератор, який відрізняється тим, що корпус в поперечному перерізі має форму овала.

Лабораторний ферментер

Завантаження...

Номер патенту: 94994

Опубліковано: 10.12.2014

Автори: Тривайло Михайло Семенович, Войцеховський Сергій Олександрович

МПК: C12M 1/34

Мітки: ферментер, лабораторний

Формула / Реферат:

Лабораторний ферментер, що містить виконаний з прозорого матеріалу циліндричний стаканоподібний корпус з вертикальною перегородкою, кришку і патрубки для подачі стерильного та відведення відпрацьованого повітря, який відрізняється тим, що обладнаний гвинтовою перегородкою, яка виконана в формі закрученої навколо своєї осі пластини і розташована прилегло до стінок корпусу і вертикальної перегородки.

Різьбове з’єднання

Завантаження...

Номер патенту: 94882

Опубліковано: 10.12.2014

Автори: Тривайло Михайло Семенович, Браєвський Сергій Йосипович

МПК: F16B 39/28

Мітки: з'єднання, різьбове

Формула / Реферат:

Різьбове з'єднання, яке складається з розміщеного в отворах деталей болта з гайкою, яка має розташований паралельно осі різьбового отвору гладкий отвір та запресований в нього штифт, який виступає за межі торців гайки, яке відрізняється тим, що гладкий отвір гайки виконаний наскрізним, штифт має більшу від висоти гайки довжину, а його торці виступають за межі торців гайки на однакову відстань.

Спосіб виготовлення біметалевих виробів

Завантаження...

Номер патенту: 94873

Опубліковано: 10.12.2014

Автори: Титов Вячеслав Андрійович, Тривайло Михайло Семенович, Борис Руслан Степанович, Лельков Станіслав Станіславович

МПК: B21C 23/00

Мітки: спосіб, виготовлення, біметалевих, виробів

Формула / Реферат:

Спосіб виготовлення біметалевих виробів, при якому на розташованих в обоймі двох послідовно розміщених з зазором співвісних матрицях встановлюють листові заготовки з різних матеріалів, розташовують в зазорі між матрицями з'єднуючий елемент і здійснюють витяжку з потоншенням стінок, який відрізняється тим, що як з'єднуючий елемент використовують виконану по формі заготовок прокладку з металевої сітки, товщина якої не перевищує товщину...

Пристрій для кутового пресування

Завантаження...

Номер патенту: 94870

Опубліковано: 10.12.2014

Автори: Тривайло Михайло Семенович, Лельков Станіслав Станіславович, Титов Вячеслав Андрійович, Борис Руслан Степанович

МПК: B21C 37/00

Мітки: пристрій, кутового, пресування

Формула / Реферат:

Пристрій для кутового пресування, що містить контейнер з з'єднаними між собою вертикальним глухим і горизонтальним наскрізним каналами рівновеликого прямокутного поперечного перерізу, розташовані в каналах контейнера робочий, допоміжний і протитискний пуансони, гідроциліндр високого тиску, а також заслінку, який відрізняється тим, що канали мають мимобіжне розташування і з'єднані між собою ділянками бокових граней.

Спосіб виготовлення біметалевих виробів

Завантаження...

Номер патенту: 93140

Опубліковано: 25.09.2014

Автори: Лельков Станіслав Станіславович, Титов Вячеслав Андрійович, Тривайло Михайло Семенович, Борис Руслан Степанович

МПК: B21D 22/28

Мітки: спосіб, виробів, виготовлення, біметалевих

Формула / Реферат:

Спосіб виготовлення біметалевих виробів, при якому нагріту до кувальної температури круглу пластину з центральним отвором встановлюють на матрицю і здійснюють її виворіт холодним сердечником у формі циліндра з фаскою на торці, після чого пластину разом з сердечником повторно нагрівають і виконують осадження сердечника для одержання натягу між частинами виробу, який відрізняється тим, що для вивороту пластини використовують сердечник, фаска...

Пружна муфта

Завантаження...

Номер патенту: 93123

Опубліковано: 25.09.2014

Автори: Герасимов Георгій Всеволодович, Гузенко Юрій Михайлович, Тривайло Михайло Семенович

МПК: F16D 3/70

Мітки: пружна, муфта

Формула / Реферат:

Пружна муфта, що містить дві фланцеві півмуфти, закріплені в одній із півмуфт пальці, а також змонтовані на них по дві пружні втулки тороподібної форми і встановлені з одних їх сторін шайби, пружини стиску та регулювальні гайки, при цьому пальці із змонтованими на них пружними втулками, шайбами та пружинами стиску розташовані в отворах другої півмуфти, яка відрізняється тим, що на пальцях змонтовані допоміжні шайби та пружини стиску,...

Пристрій для кутового пресування

Завантаження...

Номер патенту: 93122

Опубліковано: 25.09.2014

Автори: Титов Вячеслав Андрійович, Баглюк Геннадій Анатолійович, Тривайло Михайло Семенович, Злочевська Наталія Костянтинівна

МПК: B21C 37/00

Мітки: пресування, пристрій, кутового

Формула / Реферат:

Пристрій для кутового пресування, що містить контейнер з вертикальним глухим і горизонтальним наскрізним каналами, що перетинаються між собою під прямим кутом, і розташовані в каналах контейнера робочий пуансон, заслінку та приєднану до штоку гідроциліндра високого тиску підставку з повздовжньою і поперечною робочими гранями, який відрізняється тим, що повздовжня робоча грань підставки розташована похило до її осі, а суміжний з нею торець...

Глушник шуму газового струменя

Завантаження...

Номер патенту: 90784

Опубліковано: 10.06.2014

Автори: Сохан Дмитро Володимирович, Тривайло Михайло Семенович

МПК: G10K 11/00

Мітки: газового, шуму, глушник, струменя

Формула / Реферат:

Глушник шуму газового струменя, що містить закритий кришкою стаканоподібний корпус з радіальними прорізами та штуцером для подачі газового струменя і розташований в корпусі шумопоглинаючий елемент у вигляді виготовленої з латунної сітки втулки, який відрізняється тим, що втулка обладнана охоплюючою її по зовнішньому діаметру дротовою спіраллю з зазором між витками.

Магнітна головка

Завантаження...

Номер патенту: 90539

Опубліковано: 26.05.2014

Автори: Гузенко Юрій Михайлович, Тривайло Михайло Семенович, Герасимов Георгій Всеволодович

МПК: G11B 5/00

Мітки: магнітна, головка

Формула / Реферат:

Магнітна головка, що містить корпус, встановлені в ньому два півсердечники з утвореними переднім і заднім зазорами між їх полюсними наконечниками, а також дві обмотки, розташовані на проміжних ділянках півсердечників між своїми полюсними наконечниками, яка відрізняється тим, що проміжні ділянки півсердечників між своїми полюсними наконечниками виконані вгнутими назустріч одна до одної на величину товщини обмоток з кожної їх сторони.

Хвильова енергетична установка

Завантаження...

Номер патенту: 90381

Опубліковано: 26.05.2014

Автори: Тімченко Дмитро Віталійович, Тривайло Михайло Семенович

МПК: F03B 13/12

Мітки: енергетична, установка, хвильова

Формула / Реферат:

Хвильова енергетична установка, що містить нерухому опору з встановленими на осях шківами і охоплюючу шківи тросову петлю з прямолінійними ділянками, до однієї з яких приєднаний поплавок, а також взаємодіючий з кінцями петлі механізм перетворення енергії, яка відрізняється тим, що ділянка тросової петлі з поплавком розташована в похилій до горизонту площині.

Ведучий вузол реверсивного стрічкопротяжного механізму

Завантаження...

Номер патенту: 90174

Опубліковано: 12.05.2014

Автори: Гузенко Юрій Михайлович, Тривайло Михайло Семенович, Герасимов Георгій Всеволодович

МПК: G11B 15/00

Мітки: реверсивного, механізму, стрічкопротяжного, ведучий, вузол

Формула / Реферат:

Ведучий вузол реверсивного стрічкопротяжного механізму, що містить ведучий вал, розміщений напроти нього притискний ролик для протягування магнітної стрічки, симетрично розташовані по обидві сторони відносно ведучого вала магнітні головки, подушкові притискачі та напрямні стійки, який відрізняється тим, що співвісно з ведучим валом і з можливістю зворотно-коливального руху навколо його осі обертання своєю середньою частиною, шарнірно...

Магнітна головка

Завантаження...

Номер патенту: 90172

Опубліковано: 12.05.2014

Автори: Тривайло Михайло Семенович, Герасимов Георгій Всеволодович, Гузенко Юрій Михайлович

МПК: G11B 5/00

Мітки: магнітна, головка

Формула / Реферат:

Магнітна головка, що містить сердечник з обмоткою і розташовану в його робочому зазорі двокольорову прокладку, при цьому лінія переходу кольорів прокладки розміщена на глибині допустимого зносу робочого зазору і одним своїм кінцем розташована на самому його початку до зносу, яка відрізняється тим, що лінія переходу кольорів прокладки розташована на самому початку робочого зазору до його зносу другим своїм кінцем, а на глибині допустимого...

Гальмовий пристрій стрічкопротяжного механізму

Завантаження...

Номер патенту: 90160

Опубліковано: 12.05.2014

Автори: Тривайло Михайло Семенович, Герасимов Георгій Всеволодович, Гузенко Юрій Михайлович

МПК: G11B 15/00

Мітки: стрічкопротяжного, гальмовий, механізму, пристрій

Формула / Реферат:

Гальмовий пристрій стрічкопротяжного механізму, що містить шасі, розміщені на ньому подавальний і приймальний вузли магнітної стрічки з гальмівними барабанами, а також охоплюючі їх гнучкі елементи, зв'язані одними своїми кінцями з шасі і другими кінцями - з пружиною, який відрізняється тим, що пружина безпосередньо з'єднана обома своїми кінцями з другими кінцями гнучких елементів.

Болт з нормованою силою затяжки

Завантаження...

Номер патенту: 89057

Опубліковано: 10.04.2014

Автори: Тривайло Михайло Семенович, Браєвський Сергій Йосипович

МПК: F16B 35/00

Мітки: болт, затяжки, нормованою, силою

Формула / Реферат:

Болт з нормованою силою затяжки, що містить різьбовий стрижень з півсферичним хвостовиком і прилеглу до хвостовика головку з встановленим в її циліндричний отвір циліндричним фіксатором і гранями під ключ, який відрізняється тим, що хвостовик обладнаний циліндричним отвором, отвори корпусу і хвостовика розташовані по спільній осі, а фіксатор розміщений в зазначених отворах і виконаний з легкозрізуючого матеріалу, наприклад алюмінію.

Пружна втулково-пальцева муфта

Завантаження...

Номер патенту: 89056

Опубліковано: 10.04.2014

Автори: Герасимов Георгій Всеволодович, Тривайло Михайло Семенович, Витвицький Віктор Миронович, Малащук Наталія Савівна

МПК: F16D 3/70

Мітки: муфта, втулково-пальцева, пружна

Формула / Реферат:

Пружна втулково-пальцева муфта, що містить дві фланцеві півмуфти, в одній з яких рівномірно по колу нерухомо закріплені пальці з еластичними втулками, які входять в отвори іншої півмуфти, яка відрізняється тим, що вона обладнана розміщеними на пальцях, прилегло до торців отворів іншої півмуфти, еластичними шайбами, зовнішній діаметр яких перевищує діаметр отворів.

Вітроенергетична установка

Завантаження...

Номер патенту: 88914

Опубліковано: 10.04.2014

Автори: Тривайло Михайло Семенович, Качан Олексій Яковлевич, Гараненко Тетяна Романівна, Титов Вячеслав Андрійович, Коваленко Костянтин Олександрович

МПК: F03D 3/04

Мітки: вітроенергетична, установка

Формула / Реферат:

1. Вітроенергетична установка, що містить стержневу раму з боковими стінками на тильній стороні, вертикально закріплені в рамі два вали з колесами, а також розміщений перед колесами V-подібний в поперечному перерізі обтічник, яка відрізняється тим, що вона обладнана закрилками, які розміщені на горизонтальних торцях стінок обтічника і мають більшу від них ширину та похиле до стінок розташування.2. Вітроенергетична установка за п. 1,...

Пристрій для перетворення енергії хвиль водяної поверхні в електричну

Завантаження...

Номер патенту: 87127

Опубліковано: 27.01.2014

Автори: Коваленко Марк-Віктор Борисович, Тривайло Михайло Семенович, Шимко Гліб Анатолійович

МПК: F03B 13/12

Мітки: енергії, поверхні, пристрій, водяної, електричну, перетворення, хвиль

Формула / Реферат:

Пристрій для перетворення енергії хвиль водяної поверхні в електричну, що містить циліндричний корпус з гвинтовими ребрами і розташований в корпусі електрогенератор, статор якого приєднаний до корпусу, а ротор має встановлену на його валу інерційну масу у вигляді тіла обертання, який відрізняється тим, що інерційна маса розташована ззовні корпусу і виконана у формі циліндричної втулки з гвинтовими ребрами, які мають протилежний ребрам...

Спосіб пресування виробів

Завантаження...

Номер патенту: 87075

Опубліковано: 27.01.2014

Автори: Злочевська Наталія Костянтинівна, Титов Вячеслав Андрійович, Тривайло Михайло Семенович

МПК: B21C 23/08

Мітки: спосіб, пресування, виробів

Формула / Реферат:

Спосіб пресування виробів, при якому до торців заготовки прикладають сили і деформують її зворотно-згинними переміщеннями в одній площині, після чого випресовують в перпендикулярному до її осі напрямку, який відрізняється тим, що заготовку деформують зворотно-згинними переміщеннями одночасно в двох взаємно перпендикулярних площинах.

Пружна кулачкова муфта

Завантаження...

Номер патенту: 85571

Опубліковано: 25.11.2013

Автори: Півторацький Микола Миколайович, Тривайло Михайло Семенович, Слюсар Максим Сергійович

МПК: F16D 3/68

Мітки: пружна, муфта, кулачкова

Формула / Реферат:

Пружна кулачкова муфта, що містить дві співвісно розташовані півмуфти з розміщеними один проти одного кулачками і взаємодіючий з кулачками пружний елемент у формі зірочки, яка відрізняється тим, що вона обладнана додатковими пружними елементами у вигляді циліндричних стрижнів, які розташовані між променями зірочки в передбачених для цього отворах на торцях кулачків.

Шліцьова гайка

Завантаження...

Номер патенту: 85519

Опубліковано: 25.11.2013

Автори: Машкін Олександр Михайлович, Тривайло Михайло Семенович

МПК: F16B 27/00

Мітки: шліцьова, гайка

Формула / Реферат:

Шліцьова гайка, що містить корпус з рівномірно розташованими по колу зовнішніми шліцами і центральним різьбовим отвором, яка відрізняється тим, що зовнішня поверхня корпусу в поперечному перерізі має форму трикутника Рело або його еквідістанти.

Апарат для вирощування мікроорганізмів

Завантаження...

Номер патенту: 85153

Опубліковано: 11.11.2013

Автори: Семенюк Сергій Миколайович, Тривайло Михайло Семенович, Прохоров Юрій Юрійович

МПК: C12M 1/06

Мітки: вирощування, мікроорганізмів, апарат

Формула / Реферат:

Апарат для вирощування мікроорганізмів, що містить циліндричний корпус з термостатуючою оболонкою і патрубками для підведення робочої рідини і стиснутого повітря та відведення готового продукту і газів, розташований в порожнині корпусу пристрій для аерації і перемішування у вигляді розміщених на співвісній з корпусом пустотілій осі з можливістю обертання в протилежні сторони двох сегнерівських коліс різного діаметра, а також пристрій для...

Муфта з еластичною оболонкою

Завантаження...

Номер патенту: 81851

Опубліковано: 10.07.2013

Автори: Витвицький Віктор Миронович, Герасимов Георгій Всеволодович, Тривайло Михайло Семенович

МПК: F16D 3/74

Мітки: еластичною, оболонкою, муфта

Формула / Реферат:

Муфта з еластичною оболонкою, що містить дві фланцеві півмуфти з притискними дисками і вгвинченими в них болтами, а також з'єднуючу півмуфти еластичну оболонку тороподібної форми, яка відрізняється тим, що оболонка виконана у формі складених між собою по спільній осі і виконаних за одне ціле двох півторів.

Пружна втулково-пальцева муфта

Завантаження...

Номер патенту: 81850

Опубліковано: 10.07.2013

Автори: Герасимов Георгій Всеволодович, Тривайло Михайло Семенович, Витвицький Віктор Миронович

МПК: F16D 3/70

Мітки: муфта, пружна, втулково-пальцева

Формула / Реферат:

Пружна втулково-пальцева муфта, що містить ведучу півмуфту з циліндричними пальцями і розташованими на них гумовими втулками, а також ведену півмуфту з отворами, в яких розташовані пальці ведучої півмуфти, яка відрізняється тим, що пальці мають циліндричні проточки, глибина яких складає 0,5-0,7 від величини максимальної деформації еластичних втулок.

Шпонкове з’єднання

Завантаження...

Номер патенту: 81775

Опубліковано: 10.07.2013

Автори: Мєлконян Роберт Аркадійович, Тривайло Михайло Семенович, Лагутов Дмитро Євгенович, Холявік Ольга Віталіївна

МПК: F16B 3/00

Мітки: шпонкове, з'єднання

Формула / Реферат:

Шпонкове з'єднання, що містить маточину з шпонковим пазом та елементами фіксації і вал з шпонкою у вигляді ряду контактуючих між собою вставок, крайні з яких мають форму циліндрів з кільцевими проточками, яке відрізняється тим, що розташовані між циліндрами вставки виконані в формі прямокутних призм.

Лабораторний ферментер

Завантаження...

Номер патенту: 80094

Опубліковано: 13.05.2013

Автори: Мельник Вікторія Миколаївна, Тривайло Михайло Семенович

МПК: C12M 1/34

Мітки: лабораторний, ферментер

Формула / Реферат:

Лабораторний ферментер, що містить виготовлений з прозорого матеріалу циліндричний стаканоподібний корпус з вертикальною перегородкою, кришку і патрубки для подачі стерильного та відведення відпрацьованого повітря, який відрізняється тим, що перегородка виконана з центральними виступами на торцях.

Поплавковий гіроскоп

Завантаження...

Номер патенту: 80065

Опубліковано: 13.05.2013

Автори: Мельник Вікторія Миколаївна, Тривайло Михайло Семенович, Карачун Володимир Володимирович, Шибецький Владислав Юрійович

МПК: G01C 19/20

Мітки: гіроскоп, поплавковий

Формула / Реферат:

Поплавковий гіроскоп, який містить циліндричний корпус з внутрішньою циліндричною, частково заповненою робочою рідиною, порожниною і розміщений в порожнині корпусу герметичний гіровузол з опорами і датчиками кута і моментів для визначення курсу, який відрізняється тим, що поверхня гіровузла виконана у вигляді катеноїда.

Поплавковий гіроскоп

Завантаження...

Номер патенту: 80018

Опубліковано: 13.05.2013

Автори: Карачун Володимир Володимирович, Мельник Вікторія Миколаївна, Тривайло Михайло Семенович, Шибецький Владислав Юрійович

МПК: G01C 19/20

Мітки: поплавковий, гіроскоп

Формула / Реферат:

Поплавковий гіроскоп, який містить циліндричний корпус з внутрішньою циліндричною, частково заповненою робочою рідиною, порожниною і розташованим в порожнині корпусу герметичним поплавковим підвісом з гіромотором та датчиками кута і моментів для визначення курсу, встановленим на опорах в торцях корпусу, на зовнішній частині корпуса розміщено тепловий кожух, який відрізняється тим, що поверхня теплового кожуха виконана дискретно-неперервно...

Пружне шпонкове з’єднання

Завантаження...

Номер патенту: 78568

Опубліковано: 25.03.2013

Автори: Тривайло Михайло Семенович, Рощина Іванна Анатоліївна, Мєлконян Роберт Аркадійович, Холявік Ольга Віталіївна

МПК: F16B 3/00

Мітки: шпонкове, пружне, з'єднання

Формула / Реферат:

Пружне шпонкове з'єднання, що містить вал з повздовжнім пазом, який має отвір і лиску на кінцях, маточину з заглибленням на торці, а також шпонку в формі пружного циліндричного стрижня з відігнутими в протилежні сторони різними по довжині кінцями, менший з яких розташований в отворі вала, яке відрізняється тим, що воно обладнано розміщеною в заглиблені маточини циліндричною вставкою з радіальним отвором, яка виконана з еластичного матеріалу,...

Регульований шків клинопасової передачі

Завантаження...

Номер патенту: 78546

Опубліковано: 25.03.2013

Автори: Дерикіт Роман Анатолійович, Анцупов Євген Юрійович, Тривайло Михайло Семенович

МПК: F16H 55/36

Мітки: регульованій, клинопасової, передачі, шків

Формула / Реферат:

Регульований шків клинопасової передачі, що містить втулку з двома ділянками однакової за розмірами різьби різних напрямків і пазами на кінцях, а також розташовані на втулці з можливістю осьового переміщення вздовж втулки два рухомо з'єднані між собою штифтами диски з маточинами і розміщеними в них елементами фіксації, який відрізняється тим, що пази втулки виконані під прямим кутом до її осі в формі циліндричних проточок, які ексцентрично...

Пристрій для перетворення енергії хвиль водної поверхні в електричну

Завантаження...

Номер патенту: 78539

Опубліковано: 25.03.2013

Автори: Тривайло Михайло Семенович, Шимко Гліб Анатолійович, Коваленко Марк-Віктор Борисович

МПК: F03B 13/12

Мітки: енергії, поверхні, хвиль, водної, перетворення, електричну, пристрій

Формула / Реферат:

Пристрій для перетворення енергії хвиль водної поверхні в електричну, що містить циліндричний корпус з вертикально розташованими прямокутними лопатками і електрогенератор, статор якого приєднаний до корпусу, а ротор має встановлену на його валу інерційну масу у вигляді тіла обертання, який відрізняється тим, що лопатки приєднані до корпусу рухомо і мають можливість обмеженого обертання навколо своїх верхніх осей.