B02C 19/22 — подрібнювачі з гвинтоподібними дроблять органами

Подрібнювач

Завантаження...

Номер патенту: 52339

Опубліковано: 25.08.2010

Автори: Левченко Оксана Олександрівна, Левченко Едуард Петрович, Алтухов В'ячеслав Миколайович

МПК: B02C 19/22, B28C 5/16

Мітки: подрібнювач

Формула / Реферат:

Подрібнювач, що містить корпус з завантажувальним та розвантажувальними отворами, розміщений в корпусі робочий орган у вигляді розміщених одна в одній дугоподібних конічних спіралей, який відрізняється тим, що внутрішня спіраль має конусніть, що перевищує конусніть зовнішньої спіралі, а спіралі змонтовані меншими основами конусів в сторону завантажувального отвору.

Подрібнювач

Завантаження...

Номер патенту: 50898

Опубліковано: 25.06.2010

Автори: Зинченко Андрій Михайлович, Левченко Едуард Петрович, Ведмедєва Тетяна Борисівна, Онопченко Олександр Нестерович, Алтухов В'ячеслав Миколайович, Левченко Оксана Олександрівна

МПК: B02C 19/22

Мітки: подрібнювач

Формула / Реферат:

Подрібнювач, що містить зігнутий трубчастий корпус з пружного матеріалу та гвинтову спіраль, який відрізняється тим, один з кінців корпуса виконаний з можливістю зворотно-поступального руху.

Подрібнювач матеріалів

Завантаження...

Номер патенту: 25413

Опубліковано: 10.08.2007

Автори: Мікульонок Ігор Олегович, Тривайло Михайло Семенович

МПК: B02C 19/22

Мітки: матеріалів, подрібнювач

Формула / Реферат:

Подрібнювач матеріалів, що містить тороподібний пустотілий корпус з завантажувальним та розвантажувальним люками і розташовану в корпусі вісь з надітою на неї циліндричною спіраллю, витки якої в поперечному перерізі мають форму трапеції, а кінці з'єднані з веденими шестернями редукторного приводу, який відрізняється тим, що корпус в поперечному перерізі має форму овалу або багатокутника.

Електроподрібнювач матеріалів

Завантаження...

Номер патенту: 12724

Опубліковано: 15.02.2006

Автори: Тривайло Олександр Віталійович, Грабалова Світлана Олександрівна, Тривайло Ірина Віталіївна

МПК: B02C 19/22

Мітки: матеріалів, електроподрібнювач

Формула / Реферат:

Електроподрібнювач матеріалів, що містить встановлений на рамі привід з двох паралельно розміщених електродвигунів і пустотілий тороподібний корпус з завантажувальним та розвантажувальним люками, а також робочий орган у вигляді вставлених одна в іншу по осі корпусу і приєднаних кінцями до валів електродвигунів внутрішньої і зовнішньої спіралей, який відрізняється тим, що зовнішня спіраль в поперечному перерізі має форму багатокутника.

Подрібнювач матеріалів

Завантаження...

Номер патенту: 9816

Опубліковано: 17.10.2005

Автори: Росіхін Олександр Олександрович, Тривайло Михайло Семенович, Мікульонок Ігор Олегович

МПК: B02C 19/22

Мітки: матеріалів, подрібнювач

Формула / Реферат:

Подрібнювач матеріалів, що містить тороподібний пустотілий корпус з завантажувальним та розвантажувальним люками і розташовану в корпусі вісь з надітою на неї циліндричною спіраллю, витки якої в поперечному перерізі мають форму трапеції, а кінці з'єднані з веденими шестернями редукторного приводу, який відрізняється тим, що вісь в поперечному перерізі має форму багатокутника.

Пристрій для подрібнення полімервмісних матеріалів

Завантаження...

Номер патенту: 2585

Опубліковано: 15.06.2004

Автор: Мікульонок Ігор Олегович

МПК: B02C 19/22, B29B 17/04, B29K 101/00 ...

Мітки: полімервмісних, матеріалів, пристрій, подрібнення

Формула / Реферат:

1. Пристрій для подрібнення полімервмісних матеріалів, що містить корпус із завантажувальним і розвантажувальним отворами, а також послідовно розташованими камерами ущільнення й подрібнення, розміщений у корпусі з можливістю обертання ущільнювальний шнек з подрібнювальним ротором, обладнаним кільцевим виступом, і засоби охолодження корпуса, подрібнювального ротора й ущільнювального шнека, який відрізняється тим, що кільцевий виступ виконано...