Патенти з міткою «кишеня»

Кишеня верхнього одягу

Завантаження...

Номер патенту: 108443

Опубліковано: 11.07.2016

Автори: Мікульонок Ігор Олегович, Бардашевський Сергій Валерійович, Бардашевський Олександр Валерійович

МПК: A41D 1/06, A41D 27/20

Мітки: одягу, кишеня, верхнього

Формула / Реферат:

1. Кишеня верхнього одягу, що виконана з гнучкого прозорого матеріалу та перекрита відкидною захисною накладкою, оснащеною засобом для фіксації на одязі, яка відрізняється тим, що засіб для фіксації захисної накладки на одязі виконано у вигляді кнопок.2. Кишеня за п. 1, яка відрізняється тим, що кнопки виконано двосторонніми.3. Кишеня за п. 1, яка відрізняється тим, що захисну накладку виконано знімною.

Накладна кишеня

Завантаження...

Номер патенту: 18781

Опубліковано: 15.11.2006

Автори: Терещенко Віра Миколаївна, Левковець Галина Борисівна

МПК: A41D 27/20

Мітки: накладна, кишеня

Формула / Реферат:

Накладна кишеня, що включає несучу деталь з підзором та отвором, з'єднану швом з накладною деталлю, що має підкладку, яка відрізняється тим, що містить додаткову підкладку, з'єднану з несучою деталлю, причому підзор виконаний у формі півкола та як одне ціле з несучою деталлю.

Накладна кишеня для одягу

Завантаження...

Номер патенту: 30773

Опубліковано: 15.12.2000

Автор: Ткаченко Наталія Олександрівна

МПК: A41D 27/20

Мітки: одягу, кишеня, накладна

Формула / Реферат:

Накладна кишеня для одягу, що має основну відкриту секцію у вигляді лицьової накладної деталі та допоміжної деталі і потаємну, сформовану з мішковини та допоміжної деталі, наділену, горизонтальною застібкою-блискавкою та засобами фіксації для з'єднання з предметом одягу, яка відрізняється тим, що основна і потаємна секції з'єднані між собою по бічним і нижньому зрізам, основна секція додатково має одну чи декілька вертикальні перебірки, а...