Активна зона швидкого u-pu реактора

Є ще 1 сторінка.

Дивитися все сторінки або завантажити PDF файл.

Формула / Реферат

1. Активна зона швидкого U-Pu реактора, що містить системи управління, захисту (СУЗ), охолодження і підзони збагачення палива, сформовані з тепловидільних збірок (ТВЗ) з тепловидільними елементами стрижневого типу - твелів, яка відрізняється тим, що в підзонах збагачення палива встановлені ТВЗ містять один з чотирьох типів твелів і /або твели всіх чотирьох типів, при цьому кожен з чотирьох типів твелів в кожній підзоні має коефіцієнт розмноження нейтронів (К) і коефіцієнт відтворення актиноїдів (KB), що розрізняються для кожного типу твелів і відповідні одній з чотирьох фаз еволюції радіонуклідів:

фаза збагачення в підкритичному режимі KB>1, К<1;

фаза збагачення в надкритичному режимі KB>1, К>1;

фаза вигорання в надкритичному режимі KB<1, К>1;

фаза вигорання в підкритичному режимі KB<1, К<1;

розташування ТВЗ з твелами забезпечує можливість послідовного проходження кожним твелом всіх фаз еволюції радіонуклідів і можливість забезпечення взаємної компенсації фаз еволюції радіонуклідів з дотриманням інтегральних рівностей К»1 і KB»1 протягом усього часу роботи активної зони реактора.

2. Активна зона швидкого U-Pu реактора за п. 1, яка відрізняється тим, що твели відповідні четвертій фазі еволюції радіонуклідів містять відпрацьоване ядерне паливо інших типів ядерних реакторів, після переробки, та/або зі збереженням нуклідного складу.

Текст

Реферат: Винахід належить до галузі атомної енергетики, а саме: до конструкцій активної зони U-Pu швидких реакторів. Активна зона швидкого U-Pu реактора містить множину підзон збагачення палива. В підзонах встановлені ТВЗ містять один з чотирьох типів твелів і/або твели всіх чотирьох типів. При цьому кожен з чотирьох типів твелів в кожній підзоні має коефіцієнт розмноження нейтронів (К) і коефіцієнт відтворення актиноїдів (KB), що розрізняються для кожного типу твелів і відповідні одній з чотирьох фаз еволюції радіонуклідів: фаза збагачення в підкритичному режимі KB>1, К1, К>1; фаза вигорання в надкритичному режимі KB1; фаза вигорання в підкритичному режимі KB1; - фаза вигорання в надкритичному режимі KB1; - фаза вигорання в підкритичному режимі KB

Дивитися

Додаткова інформація

МПК / Мітки

МПК: G21C 1/02, G21C 3/328

Мітки: зона, швидкого, реактора, активна

Код посилання

<a href="http://uapatents.com/9-109089-aktivna-zona-shvidkogo-u-pu-reaktora.html" target="_blank" rel="follow" title="База патентів України">Активна зона швидкого u-pu реактора</a>

Подібні патенти