Номер патенту: 110209

Опубліковано: 26.09.2016

Автор: Дубов Сергій Васильович

Завантажити PDF файл.

Формула / Реферат

1. Стілець складаний, виконаний з трубчастого металевого каркаса, що містить передні і задні ніжки з П-подібною нижньою основою, спинку і сидіння, розташоване між передньою і задньою ніжками, при цьому елементи каркаса встановлені з можливістю повороту і фіксації, який відрізняється тим, що елементи каркаса виконані у вигляді прямокутноподібних рамок замкнутого контуру, які утворюють передню, задню ніжки і спинку, при цьому рамка, яка утворює передню ніжку, і рамка, яка утворює задню ніжку, шарнірно з'єднані між собою, а при взаємному розвороті схрещуються, утворюючи верхніми підставами опорні елементи сидіння, рамка спинки виконана з вигином в середній частині вперед і вигином у верхній частині назад і шарнірно з'єднана з рамкою, що утворює передню ніжку, поверхня сидіння утворена текстильними стрічками, які прикріплені з натягом до опорних елементів сидіння паралельно одна одній на невеликій відстані і скріплені між собою перпендикулярними стрічками поблизу опорних елементів сидіння, а рамка спинки має поперечно натягнуті текстильні стрічки, розташовані нижче і вище вигину спинки паралельно одна одній на невеликій відстані і скріплені між собою перпендикулярними стрічками, при цьому ширина прямокутноподібних рамок, які утворюють каркас стільця, має наступну залежність L1<L2<L3, де:

L1 - ширина рамки, що утворює передні ніжки;

L2 - ширина рамки, що утворює задні ніжки;

L3 - ширина рамки, що утворює спинку.

2. Стілець складаний за п. 1, який відрізняється тим, що прямокутноподібні рамки утворені з металевих труб діаметром 10-20 мм.

3. Стілець складаний за п. 1, який відрізняється тим, що радіус вигину труби, який утворює прямокутноподібну рамку, становить 20-50 мм.

4. Стілець складаний за п. 1, який відрізняється тим, що внутрішня частина кожного вигину труби, що утворюють прямокутноподібну рамку, містить ребро жорсткості, виконане у вигляді заглиблення.

5. Стілець складаний за п. 1, який відрізняється тим, що текстильні стрічки виконані з поліестеру.

6. Стілець складаний за п. 1, який відрізняється тим, що в складеному стані стілець має прямокутноподібну форму, утворену з трьох прилеглих одна до одної рамок.

Текст

Дивитися

Реферат: Стілець складаний виконаний з трубчастого металевого каркаса, при цьому елементи каркаса встановлені з можливістю повороту і фіксації. Елементи каркаса виконані у вигляді прямокутноподібних рамок замкнутого контуру, які утворюють передню, задню ніжки і спинку. При цьому рамка, яка утворює передню ніжку, і рамка, яка утворює задню ніжку, шарнірно з'єднані між собою, а при взаємному розвороті схрещуються, утворюючи верхніми підставами опорні елементи сидіння. Рамка спинки виконана з вигином в середній частині вперед і вигином у верхній частині назад і шарнірно з'єднана з рамкою, що утворює передню ніжку. Поверхня сидіння утворена текстильними стрічками, які прикріплені з натягом до опорних елементів сидіння паралельно одна одній на невеликій відстані і скріплені між собою перпендикулярними стрічками поблизу опорних елементів сидіння. Рамка спинки має поперечно натягнуті текстильні стрічки, розташовані нижче і вище вигину спинки паралельно одна одній на невеликій відстані і скріплені між собою перпендикулярними стрічками. При цьому ширина прямокутноподібних рамок, які утворюють каркас стільця, має наступну залежність L1

Додаткова інформація

МПК / Мітки

МПК: A47C 4/04, A47C 4/00

Мітки: стілець, складаний

Код посилання

<a href="http://uapatents.com/7-110209-stilec-skladanijj.html" target="_blank" rel="follow" title="База патентів України">Стілець складаний</a>

Подібні патенти