Завантажити PDF файл.

Формула / Реферат

1. Пристрій для вирівнювання тиску в двокамерній посудині, що складається із зовнішньої посудини і внутрішньої посудини, причому внутрішня посудина заповнена принаймні частково леткою рідиною, а саму двокамерну посудину розміщено в навколишньому просторі, що заповнений газом, при цьому внутрішня посудина (2) виконана частково дифузійно непроникною для принаймні частково леткої рідини (3) та м'якою, із можливістю деформації, тоді як зовнішня посудина (1) - дифузійно непроникна, жорстка (недеформована) та герметично з'єднана з внутрішньою посудиною (2), при цьому між зовнішньою посудиною (1) і внутрішньою посудиною (2) є простір (5) для газу, який з'єднано принаймні одним каналом (7; 11; 23) з простором навколо двокамерної посудини, причому площа поперечного перерізу принаймні одного каналу відповідає його еквівалентному діаметру від 10 до 500 мкм, а довжина принаймні одного каналу становить від п’ятитисячократної до однієї десятої величини його еквівалентного діаметра.

2. Пристрій для вирівнювання тиску за п. 1, який відрізняється тим, що довжина каналу (7; 11; 23) становить від стократної до однієї десятої, в переважному варіанті виконання, від десятикратної до однократної величини його еквівалентного діаметра.

3. Пристрій для вирівнювання тиску за п. 1 чи 2, який відрізняється тим, що канал (7; 11; 23) має круглий, близький до квадратного, трикутний або трапецієподібний поперечний переріз.

4. Пристрій для вирівнювання тиску за будь-яким із пп. 1 - 3, який відрізняється тим, що канал (7; 23)  виконано прямим або у формі меандру, спіралі (11) чи гвинтової лінії.

5. Пристрій для вирівнювання тиску за будь-яким із пп. 1 - 4, який відрізняється тим, що канал (7; 11) виконано в стінці зовнішньої посудини або канал виконано у виготовленій, в переважному варіанті виконання з пластмаси вставці (15; 19; 27), яка розміщена в стінці зовнішньої посудини (1) чи оптимально в утопленій усередину зовнішньої посудини заглибині (12), при цьому канал сполучений з отвором (18; 25) у стінці зовнішньої посудини (1).

6. Пристрій для вирівнювання тиску за будь-яким із пп. 1 - 5, який відрізняється тим, що канал (7; 11; 23) має площу поперечного перерізу менше як 1 мм.

7. Пристрій для вирівнювання тиску за будь-яким із пп. 1 - 6, який відрізняється тим, що на одному кінці каналу (7; 23), оптимально на оберненому до навколишнього простору кінці, розташовано газопроникний фільтр (16; 24).

8. Пристрій для вирівнювання тиску за будь-яким із пп. 1 - 7, який відрізняється тим, що обернений до навколишнього простору кінець каналу (7; 11; 23) закритий плівкою (8), яка приварена термозварюванням.

9. Пристрій для вирівнювання тиску за п. 1, який відрізняється тим, що містить велику кількість каналів, що з'єднують газовий простір між зовнішньою посудиною і внутрішньою посудиною з простором навколо двокамерної посудини, при цьому канали утворені відкритими порами в пластині (29) зі спеченого матеріалу, причому середній діаметр пор становить від 0,1 мкм до 150 мкм при їхньому об'ємі, що становить від 1% до 40 % від об'єму пластини зі спеченого матеріалу.

10. Пристрій для вирівнювання тиску за п. 1, який відрізняється тим, що містить велику кількість каналів, які має проникна мембрана, що виконана у вигляді плівки, фольги, тканини або нетканого матеріалу.

11. Пристрій для вирівнювання тиску за пп. 10, який відрізняється тим, що проникна мембрана виконана з термопласту, такого як політетрафторетилен або поліефірефіркетон, чи коли виконана із еластомеру, такого як силікон чи латекс.

12. Пристрій для вирівнювання тиску за пп. 10, який відрізняється тим, що проникна мембрана виконана у вигляді фольги з металу, такого як золото, кремній, нікель, високоякісна сталь або у вигляді плівки зі скла або кераміки, при цьому ці канали розташовано невпорядковано чи впорядковано.

13. Пристрій для вирівнювання тиску за пп. 9, який відрізняється тим, що велику кількість каналів утворено з відкритими порами в пластині, яку виконано зі спеченої пластмаси, оптимально поліетилену, поліпропілену, полівініліденфториду або зі скла, кварцу, кераміки чи металу.

14. Пристрій для вирівнювання тиску за п. 1, який відрізняється тим, що зовнішню посудину виконано із твердого (недеформованого) матеріалу, оптимально з металу.

Додаткова інформація

Назва патенту англійською

Pressure-compensating device in dual container

Автори англійською

Kladders Heinrich, Zierenberg Bernd, Hausmann Matthias

Назва патенту російською

Устройство для выравнивания давления в двухкамерном сосуде

Автори російською

Кладдерс Хайнрих, Циренберг Бернд, Хаусманн Маттиас

МПК / Мітки

МПК: B05B 11/00, B65D 83/00, B67D 5/40

Мітки: пристрій, вирівнювання, тиску, посудини, двокамерний

Код посилання

<a href="http://uapatents.com/6-67813-pristrijj-dlya-virivnyuvannya-tisku-v-dvokamernijj-posudini.html" target="_blank" rel="follow" title="База патентів України">Пристрій для вирівнювання тиску в двокамерній посудині</a>

Подібні патенти