Контейнер для харчових продуктів та дозатор для харчових продуктів

Номер патенту: 72258

Опубліковано: 15.02.2005

Автор: д'Алаєр де Костемор д'А Стефан Марі Андре

Завантажити PDF файл.

Формула / Реферат

1. Контейнер для харчових продуктів, що містить подавальний і дозувальний елементи, опорну частину (3), в якій розміщені черв'як (13) і отвір (4) для випуску, який відрізняється тим, що має затвор (15), приєднаний з можливістю приводу в дію від черв'яка (13).

2. Контейнер за п. 1, який відрізняється тим, що додатково містить ручку (16), з’єднану з черв’яком (13), і виконаний з можливістю відкривання отвору (4) для випуску з подальшим закриванням отвору (4) для випуску при прокручуванні ручки (16).

3. Контейнер за п. 1, який відрізняється тим, що ручка (16) змонтована на осі (14) черв'яка (13) і розташована на передній торцевій стінці (19) опорної частини (3).

4. Контейнер за п. 2 або 3, який відрізняється тим, що ручка (16) з’єднана зі стопорним елементом (20) для утримання ручки (16) і затвора (15) у положенні закривання отвору (4) для випуску.

5. Контейнер за будь-яким з пп. 1-4, який відрізняється тим, що різь черв'яка (13), при знаходженні в кінцевій його точці, утворює затвор (15) отвору (4) для випуску.

6. Контейнер за будь-яким з пп. 1-4, який відрізняється тим, що черв'як (13) має принаймні два витки різі, при цьому в кінцевій точці черв'яка (13) різь має, по суті, форму кругового сегмента, а принаймні половина її витка має поверхню, перпендикулярну до осі (14) черв'яка (13).

7. Контейнер за будь-яким з пп. 1-6, який відрізняється тим, що черв'як (13) має витки різі, розташовані V-подібно відносно осі (14) черв'яка (13).

8. Контейнер для харчових продуктів із дозувальним пристроєм за пп. 1-7, який відрізняється тим, що черв'як (13) виконаний з можливістю керування затвором (15) для відкривання і закривання отвору (4) для випуску.

9. Дозатор (1) для харчових продуктів, який має контейнер (2) для харчових продуктів, що містить подавальний і дозувальний елементи, причому контейнер (2) має опорну частину (3), у якій розміщені черв'як (13) і отвір (4) для випуску, який відрізняється тим, що наявний затвор (15) приєднаний з можливістю приводу в дію від черв'яка (13).

10. Дозатор за п. 9, який відрізняється тим, що містить контейнер (2), що має код, яким позначений вид харчового продукту, що знаходиться в контейнері (2), а також зчитувальний пристрій для зчитування коду, причому зчитувальний пристрій має можливість перетворювати зчитувальний ним код на керуючий сигнал, що вказує кількість обертів, необхідних для черв'яка (13), при цьому зчитуваний пристрій підключений до електродвигуна, який з’єднаний з черв'яком (13), і має вхід для прийому керуючого сигналу.

Додаткова інформація

Назва патенту англійською

Food product cartridge and a food product dosage member

Назва патенту російською

Контейнер для пищевых продуктов и дозатор для пищевых продуктов

МПК / Мітки

МПК: G07F 11/02, A47F 1/00

Мітки: контейнер, дозатор, продуктів, харчових

Код посилання

<a href="http://uapatents.com/5-72258-kontejjner-dlya-kharchovikh-produktiv-ta-dozator-dlya-kharchovikh-produktiv.html" target="_blank" rel="follow" title="База патентів України">Контейнер для харчових продуктів та дозатор для харчових продуктів</a>

Подібні патенти