Пристрій для вибірки пазів у дерев’яних виробах

Номер патенту: 664

Опубліковано: 16.10.2000

Автор: Колесніков Євген Миколайович

Завантажити PDF файл.

Формула / Реферат

1. Пристрій для вибірки пазів у дерев'яних виробах, який вміщує стіл з поздовжньою і поперечною напрямними для упорів лінійку, яка має вертикальну стінку, що примикає до торця столу, і вертикальні напрямні, каретку, яка розміщена у вертикальних напрямних лінійки і має привід і інструмент, притискний шток ι обмежувач ходу каретки, встановлені вертикально у закріпленому на лінійці кронштейні,  при цьому притискний шток зв'язаний з кареткою системою важелів, який відрізняється тим, що лінійка виконана знімною ι з можливістю горизонтального зворотно-поступального переміщення уздовж торця столу при її установлюванні.

2.  Пристрій за п. 1, який відрізняється тим, що лінійка   вміщує   горизонтальну   стінку,   жорстко з'єднану з вертикальною стінкою, при цьому у нижній частині столу ι горизонтальній стінці лінійки виконані співвісні отвори для кріплення лінійки до столу.

3.  Пристрій за п. 2, який відрізняється тим, що отвори у горизонтальній стінці лінійки виконані більшого діаметра, ніж отвори у нижній частині столу.

Додаткова інформація

Назва патенту англійською

Device for adjustment of grooves in wooden articles

Автори англійською

Kolesnikov Yevhen Mykolaiovych

Назва патенту російською

Устройство для выборки пазов в деревянных изделиях

Автори російською

Колесников Евгений Николаевич

МПК / Мітки

МПК: B27F 1/00

Мітки: пристрій, пазів, виробах, вибірки, дерев'яних

Код посилання

<a href="http://uapatents.com/5-664-pristrijj-dlya-vibirki-paziv-u-derevyanikh-virobakh.html" target="_blank" rel="follow" title="База патентів України">Пристрій для вибірки пазів у дерев’яних виробах</a>

Подібні патенти