Завантажити PDF файл.

Формула / Реферат

1. Їстівна ложка у вигляді печива, вкрита глазур'ю і певною кількістю цукру на ній, яка відрізняється тим, що цукрове покриття має художнє оформлення за допомогою харчових барвників, а також йому надаються різні смакові якості.

2. Їстівна ложка за п. 1, яка відрізняється тим, що містить два або більше шарів, причому кожен наступний шар повністю або частково вкриває попередній.

3. Їстівна ложка за п. 1, яка відрізняється тим, що має властивість поступово розчинятись у воді та інших напоях завдяки зовнішньому шару цукру.

4. Їстівна ложка за п. 1, яка відрізняється тим, що при зіткненні з водою або іншою рідиною, впроваджує поступовий процес зміни смакових властивостей цієї рідини.

5. Їстівна ложка за п. 1, яка відрізняється тим, що функціонально може бути використана як звичайна ложка, так і як їстівний десерт.

Текст

Реферат: Їстівна ложка у вигляді печива, вкрита глазур'ю і певною кількістю цукру на ній. Цукрове покриття має художнє оформлення за допомогою харчових барвників, а також йому надаються різні смакові якості. UA 96853 U (12) UA 96853 U UA 96853 U 5 10 15 20 Корисна модель належить до галузі задоволення життєвих потреб людини, а саме до їстівного столового приладдя разового використання. Відомий аналог "Одноразова ложка для харчових продуктів", патент України № 91609, де ложка містить черпало і держало та виконана у формі зігнутого жолоба з плоскої гнучкої заготовки. Недоліком аналога є те, що використану ложку треба утилізувати. Задачею корисної моделі є створення пристрою, який би не мав недоліків, наведених у аналога, та мав би додаткову функцію - зміну смакових якостей напою. Корисна модель являє собою ложку-печиво, вкриту глазур'ю і певною кількістю цукру на ній. Цукрове покриття має художнє оформлення за допомогою харчових барвників, а також йому надаються смакові якості. В основу корисної моделі поставлено можливість змішувати цукор з різними харчовими і натуральними барвниками, смаковими ароматизаторами (сухе молоко, какао, коньяк), продукту надаються різні смаки. Також допускається використовувати йодований або тростинний цукор. Пропонований пристрій дозволяє, опустивши його в напій, перемішати напій і розчинити верхній цукровий шар. Після цього внутрішній шар даної ложки, що складається з печива, може бути з'їдений як десерт. Технічним результатом є одержання уперше відомого засобу - ложки, комбінованого з їстівними властивостями, а саме: внутрішнім шаром з печива та зовнішнім шаром - з цукру. Приклад запропонованої корисної моделі представлений на кресленні, де 1 - шар печива, 2 верхній шар з цукру, що утримує форму від швидкого розмокання печива у рідині та може містити у собі смаковий барвник. ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ 25 30 35 1. Їстівна ложка у вигляді печива, вкрита глазур'ю і певною кількістю цукру на ній, яка відрізняється тим, що цукрове покриття має художнє оформлення за допомогою харчових барвників, а також йому надаються різні смакові якості. 2. Їстівна ложка за п. 1, яка відрізняється тим, що містить два або більше шарів, причому кожен наступний шар повністю або частково вкриває попередній. 3. Їстівна ложка за п. 1, яка відрізняється тим, що має властивість поступово розчинятись у воді та інших напоях завдяки зовнішньому шару цукру. 4. Їстівна ложка за п. 1, яка відрізняється тим, що при зіткненні з водою або іншою рідиною, впроваджує поступовий процес зміни смакових властивостей цієї рідини. 5. Їстівна ложка за п. 1, яка відрізняється тим, що функціонально може бути використана як звичайна ложка, так і як їстівний десерт. 1 UA 96853 U Комп’ютерна верстка А. Крулевський Державна служба інтелектуальної власності України, вул. Урицького, 45, м. Київ, МСП, 03680, Україна ДП “Український інститут промислової власності”, вул. Глазунова, 1, м. Київ – 42, 01601 2

Дивитися

Додаткова інформація

Автори англійською

Hrechko Tetiana Kostiantynivna, Ponomarenko Olena Viktorivna

Автори російською

Гречко Татьяна Константиновна, Пономаренко Елена Викторовна

МПК / Мітки

МПК: A47G 19/30

Мітки: напоїв, перемішування, ложка, їстівна

Код посилання

<a href="http://uapatents.com/4-96853-stivna-lozhka-dlya-peremishuvannya-napov.html" target="_blank" rel="follow" title="База патентів України">Їстівна ложка для перемішування напоїв</a>

Подібні патенти