Щітка з держаком щетинок (варіанти), спосіб її виготовлення (варіанти) та комплект, складений із щітки та упаковки

Номер патенту: 72892

Опубліковано: 16.05.2005

Автор: Вайграух Георг

Завантажити PDF файл.

Формула / Реферат

1. Щітка з держаком щетинок, яка має кольороконтрастні ділянки і містить ручку і прикріплені до неї щетинки, яка відрізняється тим, що пластиковий матеріал держака (1, 2, 3), щонайменше на кольороконтрастних ділянках, наповнений пігментами, які мають властивість поглинати лазерне випромінювання і реагувати на нього зміною кольору.

2. Щітка з держаком щетинок, яка має кольороконтрастні ділянки і містить ручку і прикріплені до неї щетинки, яка відрізняється тим, що держак (1, 2, 3), щонайменше на кольороконтрастних ділянках, виготовлений з щонайменше двох шаруватих пластиків з різним коефіцієнтом поглинання лазерного випромінювання, причому верхній шар має менший коефіцієнт поглинання і є прозорим чи напівпрозорим, а нижній шар має більш високий коефіцієнт поглинання, а кольороконтрастні ділянки утворені у нижньому шарі, який має властивість реагувати на лазерне випромінювання зміною кольору.

3. Щітка з держаком щетинок, що має кольороконтрастні ділянки і містить ручку і прикріплені до неї щетинки, яка відрізняється тим, що держак (1, 2, 3), щонайменше на кольороконтрастних ділянках, виготовлений з щонайменше двох шаруватих пластиків різного кольору, причому на кольороконтрасних ділянках верхній шар видалений.

4. Щітка за пп. 1-3, зокрема зубна щітка, у якій держак щетинок містить ручку (1) і прикріплені до неї щетинки (4), яка відрізняється тим, що кольороконтрастні ділянки виконані на ручці (1) і/чи головці (3).

5. Щітка за п. 4, яка відрізняється тим, що кольороконтрастні ділянки виконані на стороні, протилежній щетинкам (4), і/чи на верхній стороні ручки (1) у місцях, де щетинки відсутні.

6. Щітка за пп. 1-5, яка відрізняється тим, що кольороконтрастні ділянки містять інформацію.

7. Щітка за пп. 1-5, яка відрізняється тим, що кольороконтрастні ділянки утворюють декоративні елементи.

8. Комплект, який має щітку з держаком щетинок за пп. 1-7 і упаковку для розміщення щітки, що мають кольороконтрастні ділянки і щонайменше частково виготовлені з пластику, який відрізняється тим, що частково виконаний з пластику, який має властивість поглинати лазерне випромінювання і реагувати на нього зміною кольору, а кольороконтрасні ділянки виконані за допомогою лазерного випромінювання.

9. Комплект за п. 8, який відрізняється тим, що кольороконтрастні ділянки на щітці щонайменше частково ідентичні кольороконтрастним ділянкам на упаковці.

10. Спосіб виготовлення щіток за пп. 1 і 4-7, згідно з яким держак щетинок отримують формуванням, зокрема литтям під тиском, а щетинки кріплять до держака в ході формування чи після нього шляхом закладення в пластик, який відрізняється тим, що держак щетинок формують із пластику, наповненого пігментами, що поглинають лазерне випромінювання і реагують на нього зміною кольору, а після отвердіння пластику отримують кольороконтрастні ділянки обробкою регульованими лазерними променями аж до зміни кольору.

11. Спосіб виготовлення щіток за пп. 2 і 4-7, у якому держак щетинок отримують формуванням, зокрема литтям під тиском, а щетинки кріплять до держака в ході формування чи після нього шляхом закладення в пластик, який відрізняється тим, що держак щетинок формують з щонайменше двох шарів, причому спочатку формують корпус із пластику, наповненого пігментами, що поглинають лазерне випромінювання і реагують на нього зміною кольору, потім принаймні на майбутніх кольороконтрастних ділянках наносять формуванням верхній шар із прозорого чи напівпрозорого пластику з меншим коефіцієнтом поглинання лазерного випромінювання, а після отвердіння пластику кольороконтрастні ділянки отримують обробкою регульованими лазерними променями, доки пігменти в корпусі не змінять колір.

12. Спосіб виготовлення щіток за пп. 3-7, у якому держак щетинок отримують формуванням, зокрема литтям під тиском, а щетинки кріплять до держака в ході формування чи після нього шляхом закладення в пластик, який відрізняється тим, що держак щетинок формують щонайменше із двох шарів, причому спочатку формують корпус із пластику, потім щонайменше на місцях майбутніх кольороконтрастних ділянок наносять формуванням верхній шар із пластику іншого кольору, а після отвердіння обробляють кольороконтрастні ділянки верхнього шару регульованими лазерними променями щонайменше аж до часткового видалення верхнього шару шляхом розплавлювання і випарювання таким чином, що пластик корпуса, що має інший колір, стає видимим.

13. Спосіб за пп. 10-12, який відрізняється тим, що щітки після формування й отвердіння пластику подають на ділянку лазерної обробки, оснащену щонайменше одним лазерним апаратом, розміщують там і обробляють кольороконтрастні ділянки за допомогою щонайменше одного регульованого лазерного променя.

14. Спосіб за п. 13, який відрізняється тим, що лазерний промінь регулюють за допомогою комп'ютера, запрограмованого відповідно до картини кольороконтрастних ділянок.

15. Спосіб за п. 14, який відрізняється тим, що для кольороконтрастних ділянок різної конфігурації в комп'ютері зберігають кілька програм, доступних для вибору в ході безперервного виробництва щіток.

Додаткова інформація

Назва патенту англійською

Brush with a bristle holder (variants), a method of making thereof (variants) and a set consisting of the brush and a package

Назва патенту російською

Щетка с держателем щетинок (варианты), способ ее изготовления (варианты) и комплект, состоящий из щетки и упаковки

МПК / Мітки

МПК: A46D 9/00

Мітки: щітки, спосіб, складений, держаком, варіанти, виготовлення, щетинок, комплект, щітка, упаковки

Код посилання

<a href="http://uapatents.com/4-72892-shhitka-z-derzhakom-shhetinok-varianti-sposib-vigotovlennya-varianti-ta-komplekt-skladenijj-iz-shhitki-ta-upakovki.html" target="_blank" rel="follow" title="База патентів України">Щітка з держаком щетинок (варіанти), спосіб її виготовлення (варіанти) та комплект, складений із щітки та упаковки</a>

Подібні патенти