Завантажити PDF файл.

Формула / Реферат

1. Компресор відцентровий, що містить зовнішній та внутрішній корпуси, кришки, ротор, привідну півмуфту, підшипники опорні електромагнітні, підшипник упорний електромагнітний, торцеві газодинамічні ущільнювачі, який відрізняється тим, що торцеві газодинамічні ущільнювачі виконані реверсивними з ущільнювальними графітовими кільцями, підшипник упорний електромагнітний містить диск упорний, з'єднаний з валом ротора гідропресовою посадкою та за допомогою магнітоізолювальної втулки, привідна півмуфта ротора з’єднана з валом  гідропресовою посадкою.

2. Компресор за п. 1, який відрізняється тим, що поверхня зовнішнього корпусу виконана з радіусом R=(0,5...0,7)D і ексцентриситетом f=(0,15...0,17)D, де D - зовнішній діаметр.

3. Компресор за п. 1, який відрізняється тим, що торцеве газодинамічне ущільнення містить корпус, кільце ущільнювальне роторне, кільце ущільнювальне статорне, кільце ущільнювальне бар'єрне.

Текст

1. Компресор відцентровий, що містить зовнішній та внутрішній корпуси, кришки, ротор, привідну півмуфту, підшипники опорні електромагнітні, підшипник упорний електромагнітний, торцеві газодинамічні ущільнювачі, який відрізняється тим, що торцеві газодинамічні ущільнювачі виконані 3 21761 4 Привідна півмуфта ротора виконана по гідрорне, кільце 16 ущільнювальне статорне, кільце 17 пресовій посадці з валом, що дорівнює 0,25ущільнювальне графітове бар'єрного газу. 0,26мм натягу. Поверхня зовнішнього 1 корпусу виконана раВиконання, зовнішньої поверхні корпусу радіудіусом R=(0,5...0,7)D і ексцентриситетом сом R=(0,5...0,7)D і ексцентриситетом f=(0,15...0,17)D, де D - зовнішній діаметр (Фіг.2). f=(0,15...0,17)D забезпечує рівноміцність зовнішКомпресор відцентровий працює наступним нього корпусу в місцях отворів вхідного і вихідного чином. патрубків. Через привідну півмуфту 7 передається потуКорисна модель пояснюється кресленнями. жність від двигуна на ротор 6 компресора, який На Фіг.1 зображено компресор відцентровий, знаходиться в підвішеному стані в електромагнітвигляд збоку, у розрізі; них полях підшипників 8, 9 опорних електромагнітна Фіг.2 - вид збоку зовнішньої поверхні корпуних. При обертанні робочих коліс кінетична енергія са; газу перетворюється в потенціальну енергію його на Фіг.3 - підшипник упорний електромагнітний тиску, ротор 6 утримується в осьовому напрямку у розрізі; від дії тиску газу завдяки електромагнітним полям, на Фіг.4 - торцеве газодинамічне ущільнення. створюваним осьовим підшипником. Для запобіКомпресор відцентровий містить зовнішній 1 гання витоку газу з компресору в місцях між кришкорпус, вн утрішній 2 корпус, завиток 3, кришки 4, 5, ками 4, 5 і валом ротора 6 встановлені торцеві ротор 6, привідну півмуфту 7, підшипники 8, 9 опогазодинамічні ущільнення 11 тандемного типу рні електромагнітні, підшипник 10 упорний електрозміщення торцевих пар, в які подається очищеромагнітний, торцеві газодинамічні ущільнення 11. ний буферний газ, незначний витік якого блокуєтьПідшипник 10 упорний електромагнітний ся бар'єрним газом (повітрям, або азотом), суміш (Фіг.3) містить диск упорний 12, з'єднаний з валом яких відводиться на свічку. Кількість бар'єрного ротора 6 гідропресовою посадкою та за допомогазу, необхідного для запирання витоку буферного гою магнітоізолювальної втулки 13. газу, забезпечується графітовими кільцями 17 маПривідна півмуфта 7 ротора 6 виконана по гіднжетного типу, які ущільнюють витік газу в атмосропресовій посадці з валом. феру. Торцеве газодинамічне ущільнення 11 (Фіг.4) містить корпус 14, кільце 15 ущільнювальне рото 5 21761 6 7 Комп’ютерна в ерстка М. Мацело 21761 8 Підписне Тираж 26 прим. Міністерство осв іт и і науки України Держав ний департамент інтелектуальної в ласності, вул. Урицького, 45, м. Київ , МСП, 03680, Україна ДП “Український інститут промислов ої в ласності”, вул. Глазунова, 1, м. Київ – 42, 01601

Дивитися

Додаткова інформація

Назва патенту англійською

Centrifugal compressor

Автори англійською

Fedorenko Mukola Dmytrovych, Zhyvytsia Volodymyr Ivanovych

Назва патенту російською

Центробежный компрессор

Автори російською

Федоренко Николай Дмитриевич, Живица Владимир Иванович

МПК / Мітки

МПК: F04D 17/00

Мітки: відцентровий, компресор

Код посилання

<a href="http://uapatents.com/4-21761-kompresor-vidcentrovijj.html" target="_blank" rel="follow" title="База патентів України">Компресор відцентровий</a>

Подібні патенти