Пристрій для переміщення машинно-причіпних дорожніх одиниць

Номер патенту: 73570

Опубліковано: 15.08.2005

Автор: Савчук Михайло Васильович

Завантажити PDF файл.

Формула / Реферат

Пристрій для переміщення машинно-причіпних дорожніх одиниць, який містить встановлену на задньому боці автомобіля раму з колесами та привід коліс, який відрізняється тим, що в кожному з коліс у зовнішньому і внутрішньому ободах виконано ряд наскрізних отворів, в яких розміщені підпружинені з боку внутрішнього обода штовхачі, причому верхня частина кожного штовхача виступає за зовнішній обід колеса, кожний штовхач шарнірно з'єднаний з закріпленим до внутрішнього боку зовнішнього обода фіксатором коромислового типу та встановлений з можливістю обпирання нижнім кінцем на шестигранну зірочку, яка з ланцюговою зірочкою нерухомо встановлена на осі коліс, а привід коліс включає ланцюгову передачу, через яку колеса з'єднані з редуктором коліс автомашини, який через другу ланцюгову передачу повторно з'єднаний із  ланцюговою зірочкою.

Текст

Винахід відноситься до дорожньо-машинного транспорту. Може бути використаний при переміщенні машинно-дорожнього транспорту. Винахід є новим. Має винахідницький рівень та є промислово придатний у різних галузях народного господарства і загальнодоступним для виготовлення патент України №1382 Β61J3/00, винаході є заміна шестигранної зірочки на зірочку лівого і правого тиску штовхачів і зміна редуктора накату, що являється новою інженерною будовою в даному винаході. Ціль винаходу являється забезпечення можливості використання сили грузу для переміщення машинних і прицепових дорожніх одиниць. Пристрій винаходу досягає цілі тим, що містить раму із колесами, яка кріпиться до машини або причепа, і прижимається машинним вантажем /вагою/ фіг. 1,2, який діє на раму 1 із колесами 2 встановленій на задній стороні автомашини з можливістю руху. Привід коліс відрізняється тим що в кожному із колю по зовнішньому і внутрішньому ободах 3-4 виконано ряд отворів 5 в яких розміщенні штовхачі 6 підпружиненні 7 з боку вн утрішнього ободу, причому верхня частина штовхача 13 виступає за зовнішній обод 3 колеса 2 з нижнього боку ободу 3 штовхач 6 шарнірно з'єднаний з фіксатором 8 коромислового типу. Нижній кінець штовхача спирається на шестигранну зірку 9 лівого і правого зубового виступу, яка встановлена на осі 10 і має ланцюгову зірку 11 і передає силу тиску через ланцюг з'єднання 14 на редуктор 12 машинного колеса який є повторним рухом колеса, що розміщуються на рамі і взаємодіє з штовхачами 6, які рухаються по отворах 5 і передає силу тиску на шестигранну зірку 9, яка передає силу тиску через ланцюг з'єднання 14 на редуктор 12 машинного колеса, який є повторним рухом/ланцюгового з'єднання, рухає колесо 2, що дає можливість поновляти силу тиску, і перетворення вертикальної сили тиску в горизонтальну і дає можливість забезпечити машинну рухомість. Що дорівнює економічності і екологічності.

Дивитися

Додаткова інформація

Назва патенту англійською

Device for displacement of towed road facilities

Назва патенту російською

Устройство для перемещения машино-прицепных дорожных единиц

МПК / Мітки

МПК: B62D 59/00, B62D 63/00

Мітки: машинно-причіпних, одиниць, пристрій, дорожніх, переміщення

Код посилання

<a href="http://uapatents.com/3-73570-pristrijj-dlya-peremishhennya-mashinno-prichipnikh-dorozhnikh-odinic.html" target="_blank" rel="follow" title="База патентів України">Пристрій для переміщення машинно-причіпних дорожніх одиниць</a>

Подібні патенти