Завантажити PDF файл.

Формула / Реферат

1. Демонстраційний модуль, що містить прозорий корпус, кришку, елемент фіксації кришки, який відрізняється тим, що демонстраційний модуль додатково містить вертикальний елемент кріплення демонстраційного модуля.

2. Демонстраційний модуль за п. 1, який відрізняється тим, що вертикальний елемент кріплення демонстраційного модуля виконаний у вигляді гнучкого елемента.

3. Демонстраційний модуль за п. 1, який відрізняється тим, що вертикальний елемент кріплення демонстраційного модуля виконаний у вигляді ланцюжкового елемента.

4. Демонстраційний модуль за п. 1, який відрізняється тим, що вертикальний елемент кріплення демонстраційного модуля виконаний у вигляді жорсткого елемента.

Текст

1. Демонстраційний модуль, що містить прозорий корпус, кришку, елемент фіксації кришки, який відрізняється тим, що демонстраційний модуль додатково містить вертикальний елемент кріплення демонстраційного модуля. 3 суттєво звужують його промислову придатність для багатьох сучасних штучних товарів. В основу пропонованого технічного рішення постановлена задача удосконалення по демонстраційного модуля, який у відповідності до технічного рішення включає прозорий корпус, кришку, елемент фіксації кришки, в якому за рахунок того, що демонстраційний модуль додатково містить вертикальний елемент кріплення демонстраційного модуля, а вертикальний елемент кріплення демонстраційного модуля виконаний у вигляді гнучкого, ланцюжкового або жорсткого елементу, вирішується технічна задача не тільки зберігання штучного товару невеликого розміру, а й вирішується задача трьохмірної демонстрації товару, який знаходиться у демонстраційному модулі. Як видно із опису технічної сутності, технічного рішення, що заявляється суттєво відрізняється від прототипу, а значить є новим. Пропоноване технічне рішення також є промислово придатним і може бути виготовлене з допомогою сучасних технологій в галузі виготовлення виробів із пластмас та полімерних матеріалів. 43756 4 На Фіг.1 та 2 зображено демонстраційний модуль. На Фіг.3 та 4 зображено кришку демонстраційного модуля. Демонстраційний модуль включає прозорий корпус (1), кришку (2), елемент фіксації кришки (3), вертикальний елемент кріплення демонстраційного модуля (4) та механізм фіксації вертикального елементу кріплення у кришці демонстраційного модуля (5). Вертикальний елемент кріплення демонстраційного модуля (4) може бути виконаний у вигляді гнучкого елементу, у вигляді ланцюжкового елементу або вигляді жорсткого елементу. Крім технічної та технологічної сутності корисної моделі, вона також має естетичні функції та може працювати, при певних умовах, як елемент дизайну приміщення чи окремо взятої вітрини або стенду. Як видно із опису корисної моделі, вона відрізняється від прототипу та є промислово придатною. 5 Комп’ютерна верстка Л. Купенко 43756 6 Підписне Тираж 28 прим. Міністерство освіти і науки України Державний департамент інтелектуальної власності, вул. Урицького, 45, м. Київ, МСП, 03680, Україна ДП “Український інститут промислової власності”, вул. Глазунова, 1, м. Київ – 42, 01601

Дивитися

Додаткова інформація

Назва патенту англійською

Demonstration module

Автори англійською

Shatillo Viacheslav Viktorovych

Назва патенту російською

Демонстрационный модуль

Автори російською

Шатилло Вячеслав Викторович

МПК / Мітки

МПК: A47F 7/00

Мітки: модуль, демонстраційний

Код посилання

<a href="http://uapatents.com/3-43756-demonstracijjnijj-modul.html" target="_blank" rel="follow" title="База патентів України">Демонстраційний модуль</a>

Подібні патенти