Завантажити PDF файл.

Формула / Реферат

1. Лiтак з верхнім розміщенням крил, що складається з корпусу літака, одного або декількох автономних герметичних пасажирських салонів, який відрізняється тим, що пасажирські салони виконані з можливістю відокремлення від літака роз'єднувальними засобами і плавного спускання на землю.

2. Літак за п. 1, який відрізняється тим, що передня і задня стінки салону скошені вниз.

3. Літак за п. 1, який відрізняється тим, що пасажирський салон має розміщений над його стелею сектор для гальмівних парашутів, кінці тросів яких закріплені на зовнішній поверхні стелі і прикриті зверху відокремлюваними стулками.

Текст

1. Лiтак з верхнім розміщенням крил, що складається з корпусу літака, одного або декількох автономних герметичних пасажирських салонів, який відрізняється тим, що пасажирські салони 3 забезпечення салонів від бортових джерел літака електроенергії, стиснутого повітря, систем зв’язку та других потреб. Відділення салону від літака проводиться відомими способами (катапультування) стиснутим повітрям чи вибухом. Пружини 10 та ресори 11 є допоміжними засобами. Після відокремлення салонів від літака вони переходять на автономну систему освітлення, радіозв’язку тощо. 41579 4 В салонах є запаси води, повітря, продуктів харчування, медикаментів та других засобів підтримки життєдіяльності людей до прибуття допомоги. Ресори 11 пом’якшують приземлення, а якщо салон опуститься на воду, то він має надійну плавучість. 5 Комп’ютерна верстка Л. Купенко 41579 6 Підписне Тираж 28 прим. Міністерство освіти і науки України Державний департамент інтелектуальної власності, вул. Урицького, 45, м. Київ, МСП, 03680, Україна ДП “Український інститут промислової власності”, вул. Глазунова, 1, м. Київ – 42, 01601

Дивитися

Додаткова інформація

Назва патенту англійською

Aircraft

Автори англійською

Zabora Volodymyr Mykytovych

Назва патенту російською

Самолет

Автори російською

Забора Владимир Никитич

МПК / Мітки

МПК: B64C 39/00

Мітки: літак

Код посилання

<a href="http://uapatents.com/3-41579-litak.html" target="_blank" rel="follow" title="База патентів України">Літак</a>

Подібні патенти