Завантажити PDF файл.

Формула / Реферат

1. Спосіб радіохемотерапії недрібноклітинного раку легені шляхом променевого впливу на первинний осередок та зони регіонарного метастазування з визначенням рівня онкомаркера і наступною зміною за його рівнем режиму післяопераційної хемопроменевої терапії, який відрізняється тим, що використовують онкомаркер - каспаза-3 (КС-3), визначають її рівень у здоровій КС-3(здор.) і пухлинній КС-3(пухл.) тканинах, потім обчислюють коефіцієнт К=КС-3(пухл.)/КС-3(здор.), залежно від значення якого вибирають режим хемопроменевої терапії.

2. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що при значенні К>0,9 післяопераційну променеву терапію проводять у режимі традиційного фракціонування з наступною поліхемотерапією препаратами подофілотоксинового ряду.

3. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що при значенні К<0,9 післяопераційну променеву терапію проводять у прискореному режимі: 2 фракції по 1,6 Гр із інтервалом 6 год. до сумарної осередкової дози 72 Гр на фоні хемомодифікації препаратами гемцитобіну або таксанів.

Текст

1. Спосіб радіохемотерапії недрібноклітинного раку легені шляхом променевого впливу на первинний осередок та зони регіонарного метастазування з визначенням рівня онкомаркера і наступною зміною за його рівнем режиму післяопераційної хемопроменевої терапії, який 3 40209 4 ванням ступеня поширеності процесу та радіочутневої терапії, згідно з корисною моделлю, викориливості пухлини. стовують онкомаркер каспаза-3 (КС-3), визначають Однак сироваткові онкомаркери енолаза й цеїї рівень у здоровій KC-3(здop.) і пухлинній КС-3(пухл.) раміди не беруть участі у підготовці та здійсненні тканинах, потім обчислюють коефіцієнт співвідновисокомолекулярної фрагментації ДНК і реалізації шення K=KC-3(пyxл.)/КС-3(здор.), при значенні якого програми апоптозу на його найбільш ранніх етабільше 0,9 післяопераційну променеву терапію пах. Таким чином, проліферативна активність пухпроводять у режимі традиційного фракціонування линної тканини визначається опосередковано чез наступною поліхемотерапією препаратами порез низьку чутливість і специфічність відомої дофілотоксинового ряду, а при значенні К0,9 свідчить про високу радіочутливість пухлини, тому ПТ проводять у режимі традиційного фракціонування з наступною поліхемотерапією препаратами подофілотоксинового ряду. Зменшення коефіцієнта співвідношення К0,9 0,46±0,01 К

Дивитися

Додаткова інформація

Назва патенту англійською

Method for radiochemotherapy of non-small-cell lung cancer

Автори англійською

Starenkyi Viktor Petrovych, Mitriaieva Nataliia Andriivna, Tarasova Oksana Mykolaivna, Bakai Tetiana Stanislavivna

Назва патенту російською

Способ радиохимиотерапии немелкоклеточного рака легкого

Автори російською

Старенький Виктор Петрович, Митряева Наталья Андреевна, Тарасова Оксана Николаевна, Бакай Татьяна Станиславовна

МПК / Мітки

МПК: A61N 5/10

Мітки: недрібноклітинного, спосіб, легені, радіохемотерапії, раку

Код посилання

<a href="http://uapatents.com/3-40209-sposib-radiokhemoterapi-nedribnoklitinnogo-raku-legeni.html" target="_blank" rel="follow" title="База патентів України">Спосіб радіохемотерапії недрібноклітинного раку легені</a>

Подібні патенти