Завантажити PDF файл.

Формула / Реферат

1. Пристрій підключення живлення асинхронного двигуна, який складається з корпуса і клемників з'єднання виводів двигуна, нерухомо закріплених у корпусі з можливістю підключення асинхронного двигуна до зовнішнього електричного кола, який відрізняється тим, що корпус пристрою виконаний із пресованого ізоляційного матеріалу, а до складу пристрою додатково введені подвійні кріпильні елементи підведення фаз живильної напруги до двигуна.

2. Пристрій підключення живлення асинхронного двигуна за п. 1, який відрізняється тим, що у корпусі виконані циліндричні поглиблення для розміщення болтів кріплення.

3. Пристрій підключення живлення асинхронного двигуна за п. 2, який відрізняється тим, що циліндричні поглиблення для розміщення болтів кріплення заливаються смолою.

Текст

1. Пристрій підключення живлення асинхронного двигуна, який складається з корпуса і клемників з'єднання виводів двигуна, нерухомо закріплених у корпусі з можливістю підключення 3 36949 строю додатково введені подвійні кріпильні елементи підведення фаз живлячої напруги до двигуна. Відповідно до одного з варіантів виконання корисної моделі в корпусі виконані циліндричні поглиблення для розміщення болтів кріплення, зв'язаних прямо з корпусом двигуна. У ще одному варіанті реалізації корисної моделі циліндричні поглиблення для розміщення болтів кріплення заливаються смолою. Задача зменшення габаритів пристрою підключення живлення асинхронного двигуна і підведення багатофазного живлення до двигуна досягається за рахунок наявності циліндричних поглиблень, що збільшують відстань між потенціалами струмовивідних частин і корпусу двигуна. У корисній моделі досягається поліпшення ізоляції максимально наближених один до одного контактних з'єднань між собою і від корпуса двигуна. Додатковим технічним результатом є зменшення кількості матеріалу для вигото влення пристрою, спрощення його конструкції, а також зниження трудомісткості його виготовлення у зв'язку з тим, що клеми прямо з'єднуються з живильною мережею електродвигуна. На Фіг.1 показаний загальний вигляд пристрою зверху, 4 на Фіг.2 - розріз А-А. Пристрій підключення живлення асинхронного двигуна містить корпус 1, виготовлений із пресованого ізоляційного матеріалу, у якому виконані циліндричні поглиблення 2 для розміщення болтів кріплення 3 до корпуса двигуна й подвійні кріпильні елементи 4 для підведення фаз U, V і W живлячої напруги до двигуна. В якості кріпильних елементів 4 використовуються, переважно, з болтів 5, гайок 6 і шайб 7 (див. Фіг.1-Фіг.2). Пристрій використовується в такий спосіб. Підчас збирання пристрою виводи електродвигуна надягаються на два болта 5, зверху надягаються наконечники зовнішнього електричного кола, закріплюються гайками 6 і шайбами 7. По струмовводам подається струм високої напруги. По струмовиводам живлення підводиться до асинхронного двигуна. Запропонована конструкція пристрою підключення живлення асинхронного двигуна випробувана під напругою в 5кВ при номінальній напрузі двигуна 1-2кВ і визнана працездатною. Таким чином, у корисній моделі, що заявляється, досягається зменшення габаритів самого пристрою, спрощення його конструкції поліпшення ізоляції системи живлення від корпусу електродвигуна, а також зниження матеріаломісткості й трудомісткості виготовлення пристою. 5 Комп’ютерна в ерстка C.Литв иненко 36949 6 Підписне Тираж 28 прим. Міністерство осв іт и і науки України Держав ний департамент інтелектуальної в ласності, вул. Урицького, 45, м. Київ , МСП, 03680, Україна ДП “Український інститут промислов ої в ласності”, вул. Глазунова, 1, м. Київ – 42, 01601

Дивитися

Додаткова інформація

Назва патенту англійською

Apparatus for connection of power supply of an asynchronous motor

Автори англійською

Ivanov Viktor Oleksiiovych, Havrysh Viktor Hryhorovych, Yuriev Oleksii Semenovych

Назва патенту російською

Устройство для подключения питания асинхронного двигателя

Автори російською

Иванов Виктор Алексеевич, Гавриш Виктор Григорьевич, Юрьев Алексей Семенович

МПК / Мітки

МПК: H02K 5/08, H02K 5/22

Мітки: живлення, двигуна, пристрій, підключення, асинхронного

Код посилання

<a href="http://uapatents.com/3-36949-pristrijj-pidklyuchennya-zhivlennya-asinkhronnogo-dviguna.html" target="_blank" rel="follow" title="База патентів України">Пристрій підключення живлення асинхронного двигуна</a>

Подібні патенти