Є ще 19 сторінок.

Дивитися все сторінки або завантажити PDF файл.

Формула / Реферат

1.     Пристрій для випаровування, який містить резервуар для зберігання, що утримує рідку суміш, яка містить активні інгредієнти, механізм поглинання рідини, який поглинає рідку суміш із зазначеного резервуара для зберігання, механізм випаровування, який випаровує активні інгредієнти рідкої суміші, поглиненої у механізмі поглинання рідини, і регулювальний пристрій, який регулює випаровування активних інгредієнтів; елемент поглинання рідини, принаймні частково відкритий поза резервуаром для зберігання, циліндричний внутрішній елемент, закріплений таким чином, щоб закривати відкриту частину елемента поглинання рідини, циліндричний зовнішній елемент, закріплений таким чином, щоб закривати внутрішній елемент, і обертову частину, приєднану до внутрішнього елемента або зовнішнього елемента, де на внутрішньому елементі виконаний внутрішній отвір, і на зовнішньому елементі виконаний зовнішній отвір, і обертання обертової частини дозволяє сполучатися внутрішньому отвору і зовнішньому отвору, за допомогою чого елемент поглинання рідини має можливість відкривання для випаровування активних інгредієнтів та включає затискне з'єднання і затискач, що має численні натяжні частини, один кінець якого утримується затискним з'єднанням, де інші кінці натяжних частин натягнуті один до одного, щоб забезпечити нерівну поверхню на контактній частині.

2.     Пристрій для випаровування за п. 1, який відрізняється тим, що затискач зафіксований на зовнішньому резервуарі, змонтованому на резервуарі для зберігання, який здатний прикріплюватися до нього і зніматися з нього.

3.     Пристрій для випаровування, який містить резервуар для зберігання, що утримує рідку суміш, яка містить активні інгредієнти, механізм поглинання рідини, який поглинає рідку суміш із зазначеного резервуара для зберігання, механізм випаровування, який випаровує активні інгредієнти рідкої суміші, поглиненої у механізмі поглинання рідини, і регулювальний пристрій, який регулює випаровування активних інгредієнтів; основу пристрою для випаровування, до якої рідка суміш подається через механізм поглинання рідини, де основа випаровування забезпечена основною частиною, що утримує рідку суміш, і вертикально встановленою частиною, перпендикулярною до основної частини.

4. Пристрій для випаровування за п. 3, який відрізняється тим, що елемент поглинання рідини зберігають відкритим у резервуарі для зберігання або поза ним, і рідка суміш, що міститься у резервуарі для зберігання, подається через елемент поглинання рідини до основи пристрою для випаровування.

5.    Пристрій для випаровування за п. 3, який відрізняється тим, що резервуар для зберігання має елемент поглинання рідини на нижньому боці, який принаймні частково відкритий поза резервуаром для зберігання, і основу пристрою для випаровування, до якої рідка суміш подається через елемент поглинання рідини, де основа пристрою для випаровування виготовлена з пористих матеріалів, і кількість поглинання рідини основою пристрою для випаровування з площею 32 мм2 і товщиною 5 мм через приблизно 50 хвилин перевищувала 7,5 г.

6.    Пристрій для випаровування за п. 3, який відрізняється тим, що резервуар для зберігання  має елемент поглинання рідини на нижньому боці, який принаймні частково відкритий поза резервуаром для зберігання, і основу пристрою для випаровування, до якої рідка суміш подається через елемент поглинання рідини, де елемент поглинання рідини контактує із основою пристрою для випаровування на поверхні.

7.    Пристрій для випаровування, який містить резервуар для зберігання, що утримує рідку суміш, яка включає активні інгредієнти, механізм поглинання рідини, який поглинає рідку суміш із резервуара для зберігання, механізм випаровування, який випаровує активні інгредієнти рідкої суміші, поглиненої у механізмі поглинання рідини, і регулювальний пристрій, який регулює випаровування активних інгредієнтів; елемент поглинання рідини, занурений заздалегідь або при використанні у рідку суміш, в якій у розчиннику розчинені принаймні або парфуми, або пігмент, і основу пристрою для випаровування, яка прикріплена як єдине ціле або окремо до елемента поглинання рідини і яка принаймні частково виставлена поза зазначеним резервуаром для зберігання, які дають можливість регулювати подачу розчинника для здійснення випаровування, за допомогою якого основа пристрою для випаровування набуває візерунків.

8.      Пристрій для випаровування за п. 7, який відрізняється тим, що візерунки змінюються з часом.

9.      Пристрій для випаровування, який містить резервуар для зберігання, що утримує рідку суміш, яка містить активні інгредієнти, механізм поглинання рідини, який поглинає рідку суміш із резервуара для зберігання, механізм випаровування, який випаровує активні інгредієнти рідкої суміші, поглиненої у механізмі поглинання рідини, і регулювальний пристрій, який регулює випаровування активних інгредієнтів; елемент поглинання рідини, до якого подається рідка суміш, захисний елемент, встановлений у такий спосіб, що елемент поглинання рідини не контактує із рідкою сумішшю до використання, і елемент кришки, здатний припасовуватися до резервуара для зберігання для того, щоб герметично закривати отвір до використання, де елемент кришки оснащений колонкою, що простягається у резервуар для зберігання, в якому розміщений елемент поглинання рідини, апікальна поверхня колонки оснащена виступом, на якому формується щілина, що сполучається із внутрішньою частиною колонки, і зубчиком, який руйнує частину захисного елемента шляхом опускання елемента кришки при використанні, і між виступом та зазначеним дном існує проміжок у такому положенні, що зубчик підтримується у контакті з або близько до дна резервуара для зберігання.

10.      Пристрій для випаровування за п. 9, який відрізняється тим, що виступ і зубчик розміщені з проміжком, здатним утримувати рідку суміш за допомогою поверхневого натягу.

11.      Пристрій для випаровування за п. 9 або п. 10, який відрізняється тим, що елемент кришки оснащений першим виступом зачеплення, а резервуар для зберігання також оснащений другим виступом зачеплення, здатними зберігати положення, при якому елемент кришки припасовується до резервуара для зберігання, даючи змогу першому виступу зачеплення входити у зачеплення з ним.

12.     Пристрій для випаровування за будь-яким одним із пп. 9-11, який відрізняється тим, що зубчик зафіксований таким чином, щоб вигинатися у напрямку повертання елемента кришки на вищезгаданій апікальній поверхні, а також скошений для того, щоб поступово збільшувати протяжність переднього виступу у напрямку повертання елемента кришки.

13.     Пристрій для випаровування за будь-яким одним із пп. 9-12, який відрізняється тим, що стопор виконаний фіксованим, з можливістю видалення при використанні, тоді як він запобігає опусканню елемента кришки до використання, і оснащений ручкою.

14.     Пристрій для випаровування за будь-яким одним із пп. 9-13, який відрізняється тим, що колонка оснащена вузьким прорізом, що тягнеться у вертикальному напрямку колонки.

Текст

1. Пристрій для випаровування, який містить резервуар для зберігання, що утримує рідку суміш, яка містить активні інгредієнти, механізм поглинання рідини, який поглинає рідку суміш із зазначеного резервуара для зберігання, механізм випаровування, який випаровує активні інгредієнти рідкої суміші, поглиненої у механізмі поглинання рідини, і регулювальний пристрій, який регулює випаровування активних інгредієнтів; елемент поглинання рідини, принаймні частково відкритий поза резервуаром для зберігання, циліндричний внутрішній елемент, закріплений таким чином, щоб закривати відкриту частину елемента поглинання рідини, циліндричний зовнішній елемент, закріплений таким чином, щоб закривати внутрішній елемент, і обертову частину, приєднану до внутрішнього елемента або зовнішнього елемента, де на внутрішньому елементі виконаний внутрішній отвір, і на зовнішньому елементі виконаний зовнішній отвір, і обертання обертової частини дозволяє сполучатися внутрішньому отвору і зов 2 (19) 1 3 80281 4 строю для випаровування з площею 32 мм 2 і товвикористання, і елемент кришки, здатний припасощиною 5 мм через приблизно 50 хвилин перевивуватися до резервуара для зберігання для того, щувала 7,5 г. щоб герметично закривати отвір до використання, 6. Пристрій для випаровування за п. 3, який відрізде елемент кришки оснащений колонкою, що проняється тим, що резервуар для зберігання має стягається у резервуар для зберігання, в якому елемент поглинання рідини на нижньому боці, розміщений елемент поглинання рідини, апікальна який принаймні частково відкритий поза резервуаповерхня колонки оснащена виступом, на якому ром для зберігання, і основу пристрою для випаформується щілина, що сполучається із внутріровування, до якої рідка суміш подається через шньою частиною колонки, і зубчиком, який руйнує елемент поглинання рідини, де елемент поглинанчастину захисного елемента шляхом опускання ня рідини контактує із основою пристрою для виелемента кришки при використанні, і між виступом паровування на поверхні. та зазначеним дном існує проміжок у такому поло7. Пристрій для випаровування, який містить резеженні, що зубчик підтримується у контакті з або рвуар для зберігання, що утримує рідку суміш, яка близько до дна резервуара для зберігання. включає активні інгредієнти, механізм поглинання 10. Пристрій для випаровування за п. 9, який відрірідини, який поглинає рідку суміш із резервуара зняється тим, що виступ і зубчик розміщені з продля зберігання, механізм випаровування, який міжком, здатним утримувати рідку суміш за доповипаровує активні інгредієнти рідкої суміші, поглимогою поверхневого натягу. неної у механізмі поглинання рідини, і регулюва11. Пристрій для випаровування за п. 9 або п. 10, льний пристрій, який регулює випаровування актиякий відрізняється тим, що елемент кришки оснавних інгредієнтів; елемент поглинання рідини, щений першим виступом зачеплення, а резервуар занурений заздалегідь або при використанні у ріддля зберігання також оснащений другим виступом ку суміш, в якій у розчиннику розчинені принаймні зачеплення, здатними зберігати положення, при або парфуми, або пігмент, і основу пристрою для якому елемент кришки припасовується до резервипаровування, яка прикріплена як єдине ціле або вуара для зберігання, даючи змогу першому виокремо до елемента поглинання рідини і яка приступу зачеплення входити у зачеплення з ним. наймні частково виставлена поза зазначеним ре12. Пристрій для випаровування за будь-яким одзервуаром для зберігання, які дають можливість ним із пп. 9-11, який відрізняється тим, що зубчик регулювати подачу розчинника для здійснення зафіксований таким чином, щоб ви гинатися у навипаровування, за допомогою якого основа припрямку повертання елемента кришки на вищезгастрою для випаровування набуває візерунків. даній апікальній поверхні, а також скошений для 8. Пристрій для випаровування за п. 7, який відрізтого, щоб поступово збільшува ти протяжність пеняється тим, що візерунки змінюються з часом. реднього виступу у напрямку повертання елемен9. Пристрій для випаровування, який містить резета кришки. рвуар для зберігання, що утримує рідку суміш, яка 13. Пристрій для випаровування за будь-яким одмістить активні інгредієнти, механізм поглинання ним із пп. 9-12, який відрізняється тим, що стопор рідини, який поглинає рідку суміш із резервуара виконаний фіксованим, з можливістю видалення для зберігання, механізм випаровування, який при використанні, тоді як він запобігає опусканню випаровує активні інгредієнти рідкої суміші, поглиелемента кришки до використання, і оснащений неної у механізмі поглинання рідини, і регулюваручкою. льний пристрій, який регулює випаровування акти14. Пристрій для випаровування за будь-яким одвних інгредієнтів; елемент поглинання рідини, до ним із пп. 9-13, який відрізняється тим, що колонка якого подається рідка суміш, захисний елемент, оснащена вузьким прорізом, що тягнеться у вертивстановлений у такий спосіб, що елемент погликальному напрямку колонки. нання рідини не контактує із рідкою сумішшю до Даний винахід стосується пристрою для випаровування, який випаровує активні інгредієнти. Традиційно відомі пристрої для випаровування є такими, в яких рідка суміш, що містить активні інгредієнти, поглинається в основній частині пристрою, з якої випаровуються активні інгредієнти. Однак такі пристрої для випаровування є невигідними з тієї причини, що рідка суміш, поглинена в основній частині пристрою, випаровується до використання, або випаровування активних інгредієнтів добре не відрегульоване під час використання цих пристроїв, таким чином ускладнюючи збереження ефективності активних інгредієнтів протягом тривалого періоду і залишаючи простір для удосконалень. Задачею винаходу є забезпечити пристрій для випаровування, який здатний випаровувати активні інгредієнти в достатній мірі і стабільно. Вищезазначена задача винаходу може бути досягнута за допомогою таких конфігурацій. (1) Пристрій для випаровування, який включає резервуар для зберігання, що утримує рідку суміш, яка містить активні інгредієнти, механізм поглинання рідини, який поглинає рідку суміш із зазначеного резервуара для зберігання, механізм випаровування, який випаровує активні інгредієнти зазначеної рідкої суміші, поглиненої у зазначеному механізмі поглинання рідини, і регулювальний пристрій, який регулює випаровування активних інгредієнтів. (2) Пристрій для випаровування, описаний у вищенаведеному (1), який включає елемент по 5 80281 6 глинання рідини, принаймні частково відкритий для зберігання, і основу випаровування, до якої поза зазначеним резервуаром для зберігання, зазначена рідка суміш подається через зазначециліндричний внутрішній елемент, закріплений ний елемент поглинання рідини, де зазначений так, щоб закривати відкриту частину зазначеного елемент поглинання рідини контактує із зазначеелемента поглинання рідини, циліндричний зовніною основою випаровування на поверхні. шній елемент, закріплений так, щоб закривати (9) Пристрій для випаровування, описаний у зазначений внутрішній елемент, і обертову частивищенаведеному (1), який включає елемент пону, приєднану до зазначеного внутрішнього елеглинання рідини, занурений заздалегідь або при мента або зазначеного зовнішнього елемента, де використанні у рідку суміш, в якій у розчиннику на зазначеному внутрішньому елементі передбарозчинені принаймні або віддушка або пігмент, і чений внутрішній отвір, і на зазначеному зовнішоснову випаровування, яка прикріплена як єдине ньому елементі передбачений зовнішній отвір, і ціле або окремо до зазначеного елемента поглиобертання зазначеної обертової частини дозволяє нання рідини, і яка принаймні частково виставлена сполучатися зазначеному внутрішньому отвору і поза зазначеним резервуаром для зберігання, де зазначеному зовнішньому отвору, за допомогою зазначений розчинник регулюють для подачі за чого зазначений елемент поглинання рідини віддопомогою зазначеного елемента поглинання рікривають для випаровування активних інгредієндини і зазначеної основи випаровування, щоб тів. здійснити випаровування, за допомогою якого за(3) Пристрій для випаровування, описаний у значена основа випаровування набуває візерунків. вищенаведеному (2), який включає затискне з'єд(10) Пристрій для випаровування, описаний у нання і затискач, що має численні натяжні частивищенаведеному (1), який включає елемент пони, один кінець якого утримується зазначеним заглинання рідини, занурений заздалегідь або при тискним з'єднанням, де інші кінці зазначених використанні у рідку суміш, в якій у розчиннику натяжних частин натягнуті один до одного, щоб розчинені принаймні або віддушка або пігмент, і забезпечити нерівну поверхню на контактній часоснову випаровування, яка прикріплена як єдине тині. ціле або окремо до зазначеного елемента погли(4) Пристрій для випаровування, описаний у нання рідини, і яка принаймні частково виставлена вищенаведеному (3), де зазначений затискач у поза зазначеним резервуаром для зберігання, де такий спосіб зафіксований на зовнішньому резерзазначений розчинник регулюють для подачі за вуарі, змонтованому на зазначеному резервуарі допомогою зазначеного елемента поглинання рідля зберігання, що він здатний прикріплюватися дини і зазначеної основи випаровування, щоб до нього і зніматися з нього. здійснити випаровування, за допомогою якого за(5) Пристрій для випаровування, описаний у значена основа випаровування набуває візерунків, вищенаведеному (1), що має основу випаровуванщо змінюються з часом. ня, до якої зазначена рідка суміш подається через (11) Пристрій для випаровування, описаний у зазначений механізм поглинання рідини, де зазнавищенаведеному (1), який включає елемент почена основа випаровування забезпечена основглинання рідини, до якого подається зазначена ною частиною, що вміщує зазначену рідку суміш, і рідка суміш, захисний елемент, встановлений у вертикально встановленою частиною, перпендитакий спосіб, що зазначений елемент поглинання кулярною до зазначеної основної частини. рідини не буде контактувати із зазначеною рідкою (6) Пристрій для випаровування, описаний у сумішшю до використання, і елемент кришки, здавищенаведеному (5), де елемент поглинання рідитний припасовуватися до зазначеного резервуара ни зберігають відкритим у зазначеному резервуарі для зберігання для того, щоб герметично закривадля зберігання або поза ним, і зазначена рідка ти зазначений отвір до використання, де зазначесуміш, що міститься у зазначеному резервуарі для ний елемент кришки оснащений колонкою, що зберігання, подається через зазначений елемент простягається у зазначений резервуар для зберіпоглинання рідини до зазначеної основи випарогання, в якому розміщений зазначений елемент вування. поглинання рідини, апікальна поверхня зазначеної (7) Пристрій для випаровування, описаний у колонки оснащена виступом, на якому формується вищенаведеному (5), який включає зазначений щілина, що сполучається із внутрішньою частиною резервуар для зберігання, що має елемент поглизазначеної колонки, і зубчиком, який руйнує частинання рідини на нижньому боці, який принаймні ну зазначеного захисного елемента шляхом опусчастково відкритий поза зазначеним резервуаром кання зазначеного елемента кришки при викорисдля зберігання, і основу випаровування, до якої танні, і між зазначеним виступом та зазначеним зазначена рідка суміш подається через зазначедном існує проміжок у такому положенні, що заний елемент поглинання рідини, де зазначена осзначений зубчик підтримується у контакті з або нова випаровування виготовлена з пористих маблизько до дна зазначеного резервуара для зберітеріалів, і кількість поглинання рідини зазначеною гання. основою випаровування з площею 32мм 2 і товщи(12) Пристрій для випаровування, описаний у ною 5мм через приблизно 50 хвилин перевищувавищенаведеному (11), де зазначений виступ і зала 7,5г. значений зубчик розміщені з проміжком, здатним (8) Пристрій для випаровування, описаний у утримувати зазначену рідку суміш за допомогою вищенаведеному (5), який включає зазначений поверхневого натягу. резервуар для зберігання, що має елемент погли(13) Пристрій для випаровування, описаний у нання рідини на нижньому боці, який принаймні вищенаведеному (11) або (12), де зазначений частково відкритий поза зазначеним резервуаром елемент кришки оснащений першим виступом 7 80281 8 зачеплення, а зазначений резервуар для зберіганвироблений Sumitomo Chemical Co., Ltd.) ня також оснащений другим виступом зачеплення, 5-(2-пропаргіл)-3-фурилметил хризантемат здатними зберігати положення, при якому зазна(загальноприйнята непатентована назва: фурамечений елемент кришки припасовується до зазнатрин) ченого резервуара для зберігання, даючи змогу 3-феноксибензил-2,2-диметил-3-(2',2'першому виступу зчеплення входити у зачеплення дихлор)вінілциклопропанкарбоксилат (загальноз ним. прийнята непатентована назва: перметрин, . тор(14) Пристрій для випаровування, описаний у гова назва: Eksmin, вироблений Sumitomo будь-якому одному з вищенаведених пунктів (11)Chemical Co., Ltd.) (13), де зазначений зубчик зафіксований так, щоб 3-феноксибензил d-цис/транс хризантемат (завигинатися у напрямку повертання зазначеного гальноприйнята непатентована назва: фенотрин, елемента кришки на вищезгаданій апікальній поторгова назва: Sumithrin, вироблений Sumitomo верхні, а також скошений для того, щоб поступово Chemical Co., Ltd.) збільшувати протяжність переднього виступ у у a-ціанофеноксибензил ізопропіл-4напрямку повертання зазначеного елемента кришхлорфенілацетат (загальноприйнята непатентоваки. на назва: фенвалерат, торгова назва: Sumicidin, (15) Пристрій для випаровування, описаний у вироблений Sumitomo Chemical Co., Ltd.) будь-якому одному з вищенаведених пунктів (11)d-2-метил-4-оксо-3-пропаргіл циклопенто-2(14), де фіксують стопор, який може бути видалеєніл d-цис/транс-хризантемат (загальноприйнята ний при використанні, тоді як він запобігає опуснепатентована назва: d,d-T80-пралетрин, торгова канню зазначеного елемента кришки до викорисназва: Etoc, вироблений Sumitomo Chemical Co., тання, і стопор оснащений ручкою. Ltd.) (16) Пристрій для випаровування, описаний у 2,3,5,6-тетрафтор-4-метилбензил-3-(2'-хлорбудь-якому одному з вищенаведених пунктів (11)3',3',3'-трифтор-1-пропеніл)-2,2(15), де зазначена колонка оснащена вузьким продиметилциклопропанкарбоксилат (загальноприйрізом, що тягнеться у вертикальному напрямку нята непатентована назва: тефлутрин) зазначеної колонки. 2,3,5,6-тетрафторбензил-3-(2,2-дихлорвініл)У даному винаході водні хімічні композиції, ви2,2-диметил-циклопропан-карбоксилат (загальнокористовувані у рідкій суміші, звичайно містять прийнята непатентована назва: бенфлутрин) гліколі або інші гідрофільні розчинники як речови(S)-a-ціано-3-феноксибензил-(1R, цис)-3-(2,2ну для розчинення, разом із водою. Гліколі, зокредихлорвініл)-2,2-диметилма використані у цьому прикладі, включають етициклопропанкарбоксилат ленгліколь, пропіленгліколь, бутиленгліколь, (R,S)-8-ціано-3-феноксибензил-(1R,1S) стиролгліколь, алілгліколь, бутилдигліколь, ізобуцис/транс-3-(2,2-дихлорвініл)-2,2тилдигліколь і бутилтригліколь. Різні хімічні речодиметилциклопропанкарбоксилат вини, традиційно використовувані для знищення a-ціано-3-феноксибензил d-цис/транскомах, видалення запахів, поширення аромату, хризантемат знищення бактерій, уникнення, запобігання плісня1-етиніл-2-метил-2-бентиніл цис/трансві, регулювання росту рослин, прополювання та хризантемат одержання акарицидних ефектів, можуть бути ви1-етиніл-2-метил-2-пентеніл 2,2-диметил-3-(2користані як хімічні речовини, що містяться у водметил-1-пропеніл)циклопропан-1-карбоксилат ній хімічній суміші, приготованій за допомогою до1-етаніл-2-метил-2-пентеніл 2,2,3,3давання стабілізатора випаровування. Наступне тетраметилциклопропанкарбоксилат показує приклади. 1-етиніл-2-метил-2-пентеніл 2,2-диметил-3Інсектициди та акарициди (2,2-дихлорвініл)циклопропан-1-карбоксилат 3-аліл-2-метилциклопента-2-єн-4-он-1-іл d1Ο,Ο-диметил О-(2,2-дихлор)вінілфосфат цис/транс-хризантемат (загальноприйнята непатеО-ізопропоксифенілметилкарбамат нтована назва: алетрин, торгова назва: Pynamin, О,О-диметил О-(3-метил-4-нітрофеніл)вироблений Sumitomo Chemical Co., Ltd.) тіонофосфат 3-аліл-2-метилциклопента-2-єн-4-он-1-іл dΟ,Ο-діетил О-2-ізопропіл-4-метил-піримідилцис/транс-хризантемат (торгова назва: Pynamin (6)-тіофосфат Forte, вироблений Sumitomo Chemical Co., Ltd.) О,О-диметил-S-(1,2-дикарбоетоксіетил)d-3-аліл-2-метилциклопента-2-єн-4-он-1-іл dдитіофосфат транс-хризантемат (торгова назва: Exthrin, виробУ вищеописані сполуки також включені ізомелений Sumitomo Chemical Co., Ltd.) ри. 3-аліл-2-метилцикпопента-2-єн-4-он-1-іл dДезодораційні засоби (дезодоранти) транс-хризантемат (загальноприйнята непатентоВони включають наступне: лаурил метакривана назва: біоалетрин) лат, гераніл кротонат, міристинової кислоти ацеN-(3,4,5,6-тетрагідрофталімід)-метил d1тофенон, параметил ацетофенон бензальдегід, цис/транс-хризантемат (загальноприйнята непатебензилацетат, бензилпропіонат, амілкоричний нтована назва: фталтрин, торгова назва: Neoальдегід, анісовий альдегід, дифеніл оксид, меPynamine, вироблений Sumitomo Chemical Co., тилбензоат, етилбензоат, метилфенілацетат, етиLtd.) лфенілацетат, неолін, сафрол, кедрову олію, кед5-бензил-3-фурилметил d-цис/трансрову зелену олію, цитронелову олію, лавандинову хризантемат (загальноприйнята непатентована олію, петигренову олію, олію сорго лимонного та назва: ресметрин, торгова назва: Crysron Forte, інші. 9 80281 10 Парфуми рид (бензетоній хлорид, вироблений Sankyo Co., Природні парфуми включають тваринні віддуLtd.), 4-ізопропілтроборон (Hinokitiol, вироблений шки, такі як мускус, цибетин і амбра, а також росTakasago International Corporation), N,N-диметиллинні віддушки, такі як ялицева олія, айованова N-феніл-N'-(фтордихлорметилтіо)сульфонамід олія, мигдальна олія, олія з кореня дягеля, базилі(Prevendol A4, вироблений Bayer), 2-(4'кова олія, березова олія, олія трояндового дерева, тіазоліл)бензімідазол (TBZ, вироблений Hokko олія кайябучі (kajabuci), олія гананга (gananga), Chemical Industry Co., Ltd.), Nстручковий перець, кминна олія, кардамонова (фтордихлорметилтіо)фталімід (Prevendol A3, виолія, олія касії, селерова олія, корична олія, цитроблений Bayer) і 6-ацетокси-2,4-диметил-мронелова олія, коньячна олія, коріандрова олія, діоксин (Dioxin, вироблений Dibordan). олія кубеби, кумінова олія, камфорова олія, кропоСільськогосподарські бактерициди ва олія, естрагонова олія, евкаліптова олія, фенСільськогосподарські бактерициди включають хелева олія, часникова олія, імбирна олія, грейпнаступне: цинк етилен-біс(дитіокарбамат) (Zineb, фр утова олія, хмелева олія, ялівцева олія, вироблений Rhom and Hass Company), марганець лаврова олія, лимонна олія, олія сорго лимонного, етилен-біс(дитіокарбамат) (Maneb, вироблений любисткова олія, олія мускатного горіха, мандариRhom and Hass Company), комплексна сполука нова олія, тангеринова олія, гірчична олія, олія цинку та манебу (Mancozeb, вироблений Rhom and м'яти перцевої, олія з квітів апельсина, цибулева Hass Company), біс(диметилдитіокарбамат) етиолія, перцева олія, апельсинова олія, шавлієва ленбіс(дитіокарбамат) дицинк (полікарбамат, виолія, олія анісу зірчастого, терпіненова олія, олія роблений TOKYO YUKIKAGAKU SH A (Tokyo полину та екстракт стручків ванілі. Organic Chemicals Соrp.)), Штучні парфуми є або синтетичними віддушбіс(диметилтіокарбамоїл) дисульфід (Thiram, виками або екстрагованими віддушками, які включароблений Rhom and Hass Company), суміш хімічно ють вуглеводні, такі як пінен і лимонен; спирти, активного ізомеру кротонової кислоти 2,6-динітротакі як ліналоол, гераніол, цитронелол, ментол, 4-октилфенілу (DPC, вироблений Rhom and Hass Company), N-трихлорметилтіотетрагідрофталімід борнеол, бензиловий спирт, анісовий спирт і b(Captan, вироблений Sankyo Co., Ltd.), 2,3-диціанофенілетиловий спирт; феноли, такі як анетол і евгенол; альдегіди, такі як н-бутилальдегід, ізобу1,4-дитіаантрахінон (дитіанон, вироблений Merck Ltd.), 2,4-дихлор-6-(О-хлоранілін)-S-триазин тилальдегід, гексилальдегід, гептилальдегід, н(Triazine, вироблений FUJIKASEIYAKUSHA (Fuji нонілальдегід, нонадієналь, цитраль, цитронеChemical Medicine Соф.)), S-н-бутил, S'-плаль, бензальдегід, коричний альдегід, геліотропін третинний бутилбензил N-3і ванілін; кетони, такі як метиламілкетон, метилнонілкетон, діацетил, ацетилпропіоніл, ацетилбутипіридилдіокарвонімідат (Denmart, вироблений Sumitomo Chemical Co., Ltd.), N-(3',5'рил, карвон, ментон, камфора, ацетофенон, пдихлорфеніл)-1,2-диметилхлорпропанметилацетофенон та іонон; лактони або оксиди, дикарбоксіімід (Smilex) і бістакі як амілбутиролактон, етилметилфенілгліци(хлорфеніл)трихлоретанол (Kelthane), 6дат, g-ноніллактон, кумарин і цинеол; і складні метилхіноксалін-2,3-дитіокарбонат (Morestan), тетефіри, такі як метилформіат, ізопропілформіат, рахлорізофталонітрил (Dakonil), метил-1ліналілформіат, етилацетат, октщтцетат, менти(бутилкарбамоїл)-2-бензімідазолкарбамат, бласлацетат, бензилацетат, цинамілацетат, бутилпротоцидин S-бензиламінобензолсульфонат, стреппіонат, ізоамілацетат, ізопропілізобутират, геранітоміцин гідрохлорид, касугаміцин гідрохлорид і лізовалерат, алілкапронова кислота, гептилбутил, циклогексімід. октилкапринова кислота, метилгептинкарбонова Репеленти комах-шкідників кислота, пеларгонетил, метилоктинкарбонова кисРепеленти комах-шкідників включають настулота, капринової кислоти ізоацил, метиллаурат, пне: диметилфталат, 2,3,4,5-біс-(D2-бутилен)етилмірістат, етилбензоат, бензилбензоат, метилфенілацетат, бутилфенілацетат, метилкорична тетрагідрофуран, 2,3,4,5-біс-(D2-бутилен)кислота, цинамілкорична кислота, метилсаліцилотетрагідрофур фуриловий спирт, Ν,Ν-діетил-мва кислота, етиланісова кислота, метилантранілат, триамід (DET), капринової кислоти діетиламід, етилпіруват та етил-a-бутилбутират. Віддушка 2,3,4,5-біс-(D2-бутилен)-тетрагідрофурфураль, диможе бути використана самостійно або у поєднанм-пропіл-ізоцинхомеронат, вторинний бутилстирині з двома або більшою кількістю типів віддушок. лкетон, нонілстирилкетон, N-пропілацетатанілід, 2Крім того, разом із віддушками можуть бути додані етил-1,3-гексадіол, ди-н-бутилсукцинат, 2речовини, що підтримують леткість, такі як олія бутоксіетил-2-фур фуриліденацетат, дибутилфтапачулі, модифікатори, такі як евгенол, або інші лат, тетрагідротіфен, b-нафтол, диалілдисульфід і різноманітні промислові композиції. біс(диметилтіокарбамоїл)дисульфід. Промислові бактерициди Засоби, що відлякують гризунів Промислові бактерициди включають наступне: Засоби, що відлякують гризунів, включають 2-4,4-трихлор-2'-гідроксидифеніловий ефір тетраметилтіурам дисульфіт, гуанідин, нафталінк(Irgasan DP300, вироблений Ciba Geigy Ltd.), резол, циклогексімід, цинк диметилдіокарбамат, 2,3,5,6-тетрахлор-4(метилсульфоніл)піридин циклогексиламін і Ν,Ν-диметилсульфеніл дикар(Dowsyl S-13, вироблений Dow Chemical бамат. Company), алкілбензилдиметиламоній хлорид (беЗасоби, що відлякують собак і котів нзалконій хлорид, вироблений Nikko Chemicals Co. Засоби, що відлякують собак і котів, включаLtd.), бензилдиметил{2-[2-(п-1,1,3,3ють 2,6-диметил-октадієн-(2,6)-аль(8) (цитраль), тетраметилбутилфеноксі)етоксі]етил}амоній хлоО,О-діетил-S-2-етилтіоетил дитіофосфат (ЕТР) і 11 80281 12 О,О-диметил-S-2-ізопропілтіоетил дитіофосфат тетракіс[метилен(3,5-ди-трет-бутил-4(МІР). гідроксигідроцинамат)]метан Засоби, що відлякують птахів октадецил-3,5-ди-трет-бутил-4Засоби, що відлякують птахів, включають rгідроксигідроцинамат хроларозу, 4-(метилтіо)-3,5-ксиліл-Nфеніл-b-нафтиламін метилкарбамат, 4-амінопіридинантрахінон, тетраΝ,Ν-дифеніл-п-фенілендіамін метилтіурам дисульфід і диалілдисульфід. 2,2,4-триметил-1,3-дигідрохінолін полімер Засоби для знищення гризунів 6-етокси-2,2,4-триметил-1,3-дигідрохінолін Засоби для знищення гризунів включають 2-трет-бутил-4-метоксифеніл Antu, монофтор натрій ацетат, варфарин, кумах3-трет-бутил-4-метоксифенол лор, фумалін, куматетраліл сциліроцид, норбомід, 2,6-ди-трет-бутил-4-етилфенол N-3-піридилметил-N'-нітрофенілсечовину, ендростеарил-b-(3,5-ди-трет-бутил-4цид, альфа-нафтилтіосечовину, тіосемікарбазид, гідроксифеніл)пропіонат дифенакум, вівар, хлорфацинон, силатран і кальa-токоферол циферол. аскорбінова кислота та ериторбінова кислота. Терміциди Вищеназвані хімічні речовини можуть бути виТерміциди включають перметрин і хлордан. користані самостійно або у поєднанні з двома або Протигрибкові засоби більшою кількістю їх типів. їх використовують пеПротигрибкові засоби включають aреважно у кількості приблизно від 0,001% до 2,0% бромокоричний альдегід і Ν,Ν-диметил-N-фенілза масою, по відношенню до хімічного розчину, N'-(фтордихлорметилтіо)-сульфамід. який додають до стабілізатора випаровування за Регулятори росту рослин даним винаходом, і більш переважно, у кількості Регулятори росту рослин включають 4від приблизно 0,01% до 1,0% за масою. хлорфеноксіацетат, гіберелін, NВищенаведений елемент поглинання рідини, (диметиламіно)сукцинамід і a-нафтилацетамід. використаний у даному винаході, звичайно вклюГербіциди чає будь-які матеріали, такі як повсть, бавовняна Гербіциди включають 2,4-Д натрієву сіль і 3,4тканина, волокниста маса, неткана тканина, азбест дихлорпропіонанілід. та неорганічні матеріали, що формують речовину, Вищезазначені хімічні речовини можуть бути і переважно включає повстяну основу, основу з приготовані як розчини. Розчинники для приготунеглазурованої порцеляни, основу з волокнистої вання хімічних розчинів включають, як пояснювамаси і основу з неорганічного матеріалу, що форлося вище, гліколі, такі як етиленгліколь, пропіленмує речовину. гліколь, бутилгліколь (БГ), бутилдигліколь (БДГ), Приклади вищезгаданих основ з неорганічних ізобутилдигліколь (ізоБДГ), бутилтригліколь (БТГ), матеріалів, що формують речовину, включають ті, стиролгліколь та алілгліколь. З технологічної точки які були виготовлені шляхом застигання неорганізору, нижчі спирти можуть бути використані аналочних волокон, таких як пориста порцеляна, склогічно до вищезазначених розчинників, оскільки волокно та азбест, із зв'язувальною речовиною, вони допомагають розчинятися хімічним речовитакою як гіпс або бентоніт, або ті, які були виготонам. Розчин розчинника, який використовують для влені шляхом самостійного застигання або у поєдвищезазначених хімічних речовин, готують звинанні з мінеральними порошками, такими як каочайно із концентрацією хімічних речовин приблизлін, активована біла глина, тальк, кізельгур, глина, но від 0,2% до 20% за масою, і переважно з конперліт, бентоніт, глинозем, кремнезем, оксид алюцентрацією від 0,5% до 10% за масою. мінію-діоксид кремнію, титан, склоподібний пороСтабілізатор випаровування додають до водного шок випалу вулканічної породи і склоподібний порозчину у співвідношенні, описаному раніше, для рошок випалу вулканічного попелу, разом із приготування рідкої суміші. деревним порошком, вугільним порошком або акНаступні хімічні речовини можна додавати до тивованим вугіллям, з пастою, наприклад, декхімічного розчину з метою поліпшення і регулюстрином, крохмалем, гуміарабіком або синтетичвання розчинності розчину або випаровування при ною пастою (CMC). Вищезазначені мінеральні нагріванні: порошки (100 частин за масою) і деревний поро3,5-ди-трет-бутил-4-гідрокситолуол (БГТ) шок сам по собі, або деревний порошок, змішаний 3-трет-бутил-4-гідроксіанізол з рівною кількістю вугільного порошку і/або акти3,5-ди-трет-бутил-4-гідроксіанізол вованого вугілля (від 10 до 300 частин за масою), меркаптобензоімідазол змішують із пастою у кількості від 5% до 25% за дилаурил-тіо-ди-пропіонат масою по відношенню до загальної маси елемента 2,2'-метилен-біс-(6-трет-бутил-4-метилфенол) поглинання рідини, до якої додають воду, і одер2,2'-метилен-біс-(6-трет-бутил-4-етилфенол) жаний в результаті продукт перемішують, підда4,4'-метилен-біс-(2,6-ди-трет-бутил-фенол) ють екструзії і висушуванню з одержанням особ4,4'-бутиліден-біс-(6-трет-бутил-3ливо переважних основ, що поглинають рідину. метилфенол) Швидкість поглинання олії у зазначеному елементі 4,4'-тіо-біс-(6-трет-бутил-3-метилфенол) поглинання рідини становить переважно від 1 до 1,1-біс-(4-гідроксифеніл)циклогексан 40 годин, і більш переважно, від 8 до 21 години. 1,3,5-триметил-2,4,6-трис(3,5-ди-трет-бутил-4Швидкість поглинання олії є величиною, одержагідроксибензил)бензол ною шляхом занурення основи, що поглинає рідитрис(2-метил-4-гідрокси-5-третну, діаметром 7мм і довжиною 70мм у розчин нбутилфеніл)бутан парафіну при температурі 25°С до точки 15мм від 13 80281 14 дна, щоб визначити час, коли парафін досягне щоб збільшити площу поверхні випаровування основи. Вищезазначена основа, що поглинає рідиоснови випаровування, за допомогою якої активні ну, може містити щоразу, коли це необхідно, пігінгредієнти, що містяться у рідкій суміші, можуть менти, такі як малахітовий зелений, сорбінову кисвипаровуватися більш ефективно, ніж у випадку, лоту та її солі, і протигрибкові засоби, такі як коли ця перпендикулярна частина не передбачедегідрооцтова кислота, разом із вищезазначеними на. мінеральним порошком, деревним порошком і паВідповідно до пристрою для випаровування, стами. описаного у вищезгаданому пункті (6), можливо, Можуть бути використані будь-які пігменти на що рідка суміш, яка міститься у резервуарі для водній або масляній основі, за умови, що вони є зберігання, подається через елемент поглинання нелеткими і розчинними у розчинниках. Такі пігмерідини до основи випаровування, так що рідка сунти включають, наприклад, синтетичні пігменти міш подається більш кількісно до основи випаро(червоний №102, червоний №225, блакитний №1, вування, і, отже, активні інгредієнти у рідкій суміші жовтий №4, і т.д.). можуть випаровуватися з основи випаровування Оскільки пояснений вище пристрій для випабільш стабільно. ровування здатний регулювати випаровування Відповідно до пристрою для випаровування, активних інгредієнтів за допомогою регулювальноописаного у вищезгаданому пункті (7), можливо, го пристрою, можна запобігти випаровуванню акщо коли основа випаровування виготовлена з потивних інгредієнтів, що містяться в рідкій суміші, ристих матеріалів, які дають площу 32мм 2 і товщидо використання. Регулювання активних інгредієнну 5мм, кількість поглинання рідини зазначеною тів для того, щоб випаровувати їх у необхідній і основою випаровування через приблизно 50 хвидостатній кількості при використанні, дозволяє лин перевищує 7,5г, таким чином, роблячи можлинадовго зберігати ефект активних інгредієнтів. вим збереження достатньої кількості рідкої суміші Відповідно до пристрою для випаровування, в основі випаровування і, отже, достатнє і стабільописаного у вищезгаданому пункті (2), коли корисне випаровування активних інгредієнтів, що містувачі обертають обертову частину пристрою, щоб тяться у рідкій суміші. сполучити внутрішній отвір із зовнішнім отвором, Відповідно до пристрою для випаровування, активні інгредієнти рідкої суміші, що містяться у описаного у вищезгаданому пункті (8), елемент відкритому елементі поглинання рідини, будуть поглинання рідини контактує з основою випаровувипаровуватися з пристрою для випаровування. вання на поверхні, так що рідка суміш може подаТаким чином, якщо пристрій підтримують у такому ватися у майже постійній кількості через елемент стані, що внутрішній отвір і зовнішній отвір не спопоглинання рідини до основи випаровування. Така лучаються до використання, можна запобігти виконфігурація, що дозволяє елементу поглинання паровуванню активних інгредієнтів. Пристрій для рідини та основі випаровування контактувати на випаровування може надовго зберегти ефект акповерхні, могла б завжди подавати рідку суміш тивних інгредієнтів. через елемент поглинання рідини до основи випаПристрій для випаровування за вищезгаданим ровування у більшій кількості, ніж подача при точпунктом (3) є бажаним з тієї причини, що він має ковому контакті або лінійному контакті. Отже, призатискне з'єднання і затискач, що має численні стрій для випаровування, описаний у даному натяжні частини, один кінець якого утримується винаході, дозволяє випаровувати активні інгредієзазначеним затискним з'єднанням, де інші кінці нти, що містяться у рідкій суміші, в достатній мірі і зазначених натяжних частин натягнуті один до стабільно. одного, щоб забезпечити нерівну поверхню на Відповідно до пристрою для випаровування, контактній частині. Таким чином, такий пристрій описаного у вищезгаданому пункті (9), рідка суміш для випаровування легко може бути прикріплений подається з елемента поглинання рідини до оснодо жалюзі кондиціонера в автомобілі або у кімнаті ви випаровування, за допомогою якої основа виза допомогою затискача. Нерівна поверхня, пепаровування може змінювати кольори або візерунредбачена на натяжних частинах затискача, є коки. Таким чином, можна не лише регулювати стан рисною для міцнішої фіксації пристрою для випавипаровування у пристрої для випаровування ровування на жалюзі кондиціонера. Крім того, шляхом візуального контролю, але також поліпшиоскільки численні натяжні частини передбачені на ти декоративні характеристики пристрою для виділянках, протилежних тим, що мають бути натягпаровування при визначенні розміщення пристрою нуті цілком за допомогою затискного з'єднання, у бажаній зоні кімнати. натяжні частини затискача не будуть видалені із Крім того, пристрій для випаровування, описазатискача, щоб запобігти їхньому падінню при фікний тут, може запропонувати користувачам одерсації. жати задоволення від декоративної зміни за короПристрій для випаровування, описаний у витший час, у порівнянні з традиційними пристроями щезгаданому пункті (4), доступний із затискачем, для випаровування, забезпечуючи достатню візувидаленим із зовнішнього резервуара, що, таким альну стимуляцію, щоб не дати користувачам зачином, робить можливим пакування пристрою для нудьгувати. випаровування у менший контейнер на кожній стаВідповідно до пристрою для випаровування, дії виробництва, транспортування та інших. описаного у вищезгаданому пункті (10), крім подібВідповідно до пристрою для випаровування, ного ефекту, передбаченого пристроєм для випаописаного у вищезгаданому пункті (5), можливо, ровування за вищезгаданим пунктом (9), користущо є частина, змонтована перпендикулярно до вачі можуть насолоджуватися змінами з часом основної частини основи випаровування для того, кольорів або візерунків основи випаровування, і 15 80281 16 декоративні характеристики далі поліпшуються. Відповідно до пристрою для випаровування, Відповідно до пристрою для випаровування, описаного у ви щезгаданому пункті (13), введення у описаного у вищезгаданому пункті (11), користуваконтакт першого виступу зачеплення разом із дручі можуть опускати елемент кришки щоразу, коли гим виступом зачеплення дозволяє підтримувати це необхідно, щоб зруйнувати зазначений захиселемент кришки у такому положенні, що він приний елемент за допомогою зубчика, сформованого пасовується до резервуара для зберігання, наприна апікальній поверхні колонки на елементі кришклад, коли процесом виробництва не передбачеки, за допомогою якого рідка суміш, що міститься у ний стопор, таким чином, запобігаючи резервуарі для зберігання, подається з щілини випадковому повороту елемента кришки. Тобто, виступу на колонці у колонку. Подана таким чином можливо запобігти видаленню елемента кришки з рідка суміш далі поглинається елементом поглирезервуара для зберігання внаслідок струсів під нання рідини, передбаченим усередині колонки. час розповсюдження. Активні інгредієнти рідкої суміші, поглинені елемеВідповідно до пристрою для випаровування, нтом поглинання рідини, випаровуються у навкоописаного у ви щезгаданому пункті (14), поворот і лишню атмосферу поза пристроєм для випаровуопускання елемента кришки дозволяє зубчику вання. зруйнувати захисний елемент, відособлено відріКрім того, вищезгаданий виступ не буде контазаючи бажану частину захисного елемента, і віддіктувати з вищезгаданим резервуаром для зберіляючи захисний елемент, так що рідка суміш може гання при опусканні вищезгаданого елемента кривливатися, таким чином, дозволяючи рідкій суміші, шки, таким чином дозволяючи рідкій суміші без що міститься у резервуарі для зберігання, текти перешкод текти у щілину виступ у і так само без без перешкод. перешкод до останнього поглинати рідку суміш Відповідно до пристрою для випаровування, усередині резервуара для зберігання. описаного у вищезгаданому пункті (15), користуваЗазначений пристрій для випаровування здатчі можуть потягнути р учк у щоразу, коли це необний запобігати контакту елемента поглинання ріхідно, щоб видалити стопор. дини з рідкою сумішшю до використання, в реВідповідно до пристрою для випаровування, зультаті дії захисного елемента. Крім того, описаного у вищезгаданому пункті (16), де захиспристрій для випаровування позбавлений необний елемент руйнується при використанні, рідка хідності такої складної роботи, що користувачі мусуміш, яка міститься у резервуарі для зберігання, сять видаляти захисний елемент із резервуара вливається у колонку не лише з щілини виступу, для зберігання і знову фіксува ти елемент кришки але також з вузького прорізу, таким чином, дозвона резервуарі для зберігання при використанні для ляючи рідкій суміші поглинатися більш безперештого, щоб елемент поглинання рідини міг контактукодно. вати з рідкою сумішшю, і, отже, це забезпечує біФіг.1 є вертикальною проекцією, що включає льшу зручність. У цьому прикладі рідка суміш не частковий поперечний переріз, який показує пербуде прилипати до рук користувачів. ше втілення пристрою для випаровування за даЦей пристрій також позбавлений необхідності ним винаходом. Фіг.2 є збільшеною проекцією говидалення елемента кришки з резервуара для ловки внутрішнього циліндра і стрижня зберігання, таким чином попереджуючи витік рідкої внутрішнього циліндра. Фіг.3 є боковим попересуміші з пристрою для випаровування. чним перерізом пристрою для випаровування, поДалі, оскільки поворот елемент кришки при виказаного на Фіг.1. Фіг.4 є кресленням, що показує користанні дозволяє зруйнувати захисний елеположення затискача, коли дивитися з передньої мент, користувачам не потрібно прикладати до кромки. Фіг.5 є збільшеною проекцією кромки затицього більше зусиль, ніж у випадку, коли захисний скача. Фіг.6 є поперечним перерізом, що показує елемент руйнують точно вертикально. друге втілення пристрою для випаровування за Крім того, немає необхідності забезпечувати даним винаходом. Фіг.7 є тривимірною перспектитак звану одноразову кришку, яку знімають із привою пристрою для випаровування, показаного на строю для випаровування і викидають перед викоФіг.6. Фіг.8 є кресленням, що показує положення ристанням, що дозволяє зменшити кількість часоснови випаровування перед вміщенням у зовніштин, використовуваних у пристрої для ній резервуар. Фіг.9, є ви глядом зверху, що покавипаровування. зує положення основи випаровування, вміщеної у До того ж, цей пристрій легко може бути призовнішній резервуар. Фіг.10 є збільшеною перспекйнятий для використання під час розповсюдження тивою заглушки, показаної на Фіг.6. Фіг.11 є виглята упакований в менший контейнер. дом зверху, що показує модифікований приклад Відповідно до пристрою для випаровування, основи випаровування на Фіг.8. Фіг.12 є боковою описаного у вищезгаданому пункті (12), де залипроекцією основи випаровування, показаної на шається лише невелика кількість рідкої суміші, Фіг.11. Фіг.13 є графіком, що показує результати рідка суміш, що міститься у резервуарі для зберіпорівняльних випробувань. Фіг.14 є графіком, що гання, може утримуватися за допомогою поверхпоказує результати інших порівняльних випробуневого натягу за участю виступу і зубчика на апівань. Фіг.15 є повним поперечним перерізом трекальній поверхні колонки, і рідка суміш, що тього втілення пристрою для випаровування за утримується таким чином, подається через щілину даним винаходом. Фіг.16 є збільшеною проекцією виступу в колонку. Отже, навіть коли залишається передньої кромки колонки, показаної на Фіг.15. лише невелика кількість рідкої суміші, активні інгФіг.17(а) є поперечним перерізом, що показує поредієнти можуть без перешкод поглинатися елезиційний взаємозв'язок колонки і захисного елемементом поглинання рідини. нта до використання і робочим станом. Фіг.17(b) є 17 80281 18 поперечним перерізом, що показує положення, ну, і головки 13, зафіксованої над стрижнем 12. коли захисний елемент зруйнований кромкою коГоловка 13 скомпонована з тарілкоподібної оберлонки при використанні. Фіг.18 є збільшеною перстової частини 13а, циліндричного внутрішнього пективою елемента кришки. Фіг.19 є збільшеною циліндра 13b, що виступає вниз від центра оберпроекцією, що включає частковий поперечний петової частини 13а, і зовнішнього циліндра 13с, що реріз отвору на резервуарі для зберігання. Фіг.20 є виступає вниз від кромки обертової частини 13а. повною перспективою стопора, показаного на Нижній кінець внутрішнього циліндра 13b знахоФіг.15. Фіг.21 є повною перспективою елемента диться у контакті з або близько до верхнього кінця кришки. Фіг.22 є головною частиною збільшеної отвору 14b на резервуарі для зберігання 14. проекції четвертого втілення пристрою для випаСтрижень 12 скомпонований з корпусу стрижровування за даним винаходом. Фіг.23 є повною ня 12а, верхнього отвору 12b, сформованого на перспективою, що показує модифікований приклад верхній частині корпусу стрижня 12а так, щоб відпристрою для випаровування, показаного на повідати зовнішньому циліндру 13с головки 13, і Фіг.22. Фіг.24 є повним поперечним перерізом привнутрішнього циліндра 12с, сформованого з, менстрою для випаровування, показаного на Фіг.23. шим діаметром, ніж діаметр верхнього отвору 12b, Фіг.25(а) є діаграмою, що показує один приклад і коаксіально. Стрижень 12 розташований таким забарвлених зображень основи випаровування. чином, що внутрішній циліндр 12с ковзає із зовніФіг.25(b) є діаграмою, що показує приклад забарвшньою окружністю внутрішнього циліндра 13b голених зображень основи випаровування. Фіг.25(с) ловки 13 або зберігає незначний проміжок із зовє діаграмою, що показує приклад забарвлених нішньою окружністю. Стрижень 12 оснащений зображень основи випаровування. Фіг.26 є повною численними щілинами випаровування 16, щоб перспективою, що показує один приклад втілення дозволити активним інгредієнтам рідкої суміші L пристрою для випаровування. Фіг.27 є повною педифундувати з пристрою для випаровування 10. рспективою, що показує один приклад пристрою Відкритий кінець основи 15, що поглинає рідидля випаровування, описаного в іншому втіленні. ну (вер хній кінець, як показано на Фіг.1), поміщеФіг.28(а) є головною частиною перспективи модиний у внутрішню окружність внутрішнього циліндра фікованого прикладу пристрою для випаровуван13b головки 13. ня, описаного на Фіг.22, що показує положення, Як показано на Фіг.2, нижній кінець внутрішколи основа випаровування є зібраною у складки. нього циліндра 13b головки 13 оснащений численФіг.28(b) є повною перспективою, що показує осними отворами для випаровування 13с через пронову випаровування пристрою для випаровування, міжки у напрямку вздовж окружності. наведеного на Фіг.28(а), у розгорнутому стані. Далі, внутрішній циліндр 12с стрижня 12 Нижче буде зроблене детальне, пояснення оснащений численними отворами для випаровущодо втілень пристрою для випаровування за давання 12d через проміжки у напрямку вздовж ним винаходом на основі цих креслень. Однак слід окружності. Численні отвори для випаровування розуміти, що пристрої для випаровування за да13с і 12d доступні, наприклад, у формі вузьких ним винаходом не будуть обмежуватися цими втіпрорізів. леннями. Як показано на Фіг.1 і Фіг.2, у пристрої для виПерше втілення паровування 10 за даним втіленням головка 13 Як показано на Фіг.1, пристрій для випаровувстановлена на стрижні 12 таким чином, що вона вання 10 за даним винаходом оснащений резерможе обертатися навколо осі, з основою 15, що вуаром для зберігання 14, який вміщує рідку суміш поглинає рідину, як центром обертання. ОбертанL, і зовнішнім резервуаром 11, зафіксованим на ня головки 13 дозволяє повернути внутрішній циверхній частині резервуара для зберігання 14. Реліндр 13b, за допомогою якого отвір для випаровузервуар для зберігання 14 скомпонований з основання 13с може переміститися у положення, яке вної частини резервуара 14а, який вміщує рідку дозволяє йому сполучатися з отвором для випасуміш L, та отвору 14b, зафіксованого на верхній ровування 12d внутрішнього циліндра 12с на частині основної частини резервуара 14а. Отвір стрижні 12. 14b є циліндричним виступом і скомпонований так, У цьому втіленні не існує обмежень щодо щоб бути зв'язаним з основною частиною резерконфігурації отворів для випаровування 13с і 12d. вуара 14а в нижній внутрішній круговій частині. Отвори для випаровування 13с і 12d доступні у Основа 15, що поглинає рідину, яка діє як формі, яка може регулювати область взаємного елемент поглинання рідини, вставлена через отвір сполучення, відповідно до обертання головки 13. 14b у резервуар для зберігання 14, один кінець Таким чином, пристрій для випаровування 10 моякої занурений у рідку суміш L, що міститься у реже регулювати кількість активних інгредієнтів, що зервуарі для зберігання 14, а інший кінець якої випаровуються. виставлений поза резервуаром для зберігання 14. Як показано на Фіг.3, у пристрої для випаровуОдин кінець основи 15, що поглинає рідину, оснавання 10 за даним втіленням отвір 14b резервуара щений таким чином, щоб бути у контакті з дном для зберігання 14 оснащений фланцем 14с. Далі, або близько до дна резервуара для зберігання 14. всередині стрижня 12 сформований цвях 12е. ЗоОснова 15, що поглинає рідину, зафіксована і підвнішній резервуар 11 можна міцно прикріпити до тримується підпірною кришкою 17, що підігнана до резервуара для зберігання 14, дозволяючи цвяху внутрішнього кола отвору 14b. 12е входити у зачеплення з фланцем 14с біля Зовнішній резервуар 11 скомпонований із отвору 14b резервуара для зберігання 14. Фластрижня 12, закріпленого для того, щоб закривати нець 14с доступний у будь-якій конфігурації доти, виставлену частин у основи 15, що поглинає рідипоки він може входити у зачеплення з цвяхом 12e. 19 80281 20 Стрижень 12 оснащений щілиною для випаровона здатна вільно обертатися (обертання за говування 21 на бажаних ділянках навпроти щілини динниковою стрілкою або проти годинникової стрідля випаровування 16. Таким чином, повітря, полки, коли дивитися справа на Фіг.3). Таке прикріпширюване з кондиціонерів, установлених в автолення дозволяє переміщувати затискне з'єднання мобілі або у кімнаті, які тут не проілюстровані, мо18а і натяжні частини 18b на затискачі 18 вертикаже надходити у пристрій для випаровування 10 льно або горизонтально відповідно до положення через щілину для випаровування 21, таким чином жалюзі, так що затискач 18 може бути прикріпледозволяючи активним інгредієнтам випаровуватиний до великого різноманіття жалюзі. Далі, натяжні ся більш ефективно. частини 18b можуть бути наявні у вигляді пари Крім того, як показано на Фіг.3, стрижень 12 правої і лівої або верхньої і нижньої частин, і не пристрою для випаровування 10 за даним втіленобмежуються конфігурацією або кількістю, описаням оснащений затискачем 18 через приєднувану ною вище. частину 19. У пристрої для випаровування 10 за даним Фіг.4 є кресленням затискача 18, показаного втіленням, рідка суміш L поглинається у висхіднона Фіг.3, якщо дивитися з переднього краю (лицьому напрямку основою 15, що поглинає рідину, до вий бік на Фіг.3). досягнення відкритого кінця основи 15, що поглиЯк показано на Фіг.3 і Фіг.4, затискач 18 має нає рідину. У цьому прикладі, оскільки відкритий затискне з'єднання 18а і численні натяжні частини кінець основи 15, що поглинає рідину, закритий 18b (4 у цьому втіленні), один кінець яких утримувнутрішнім циліндром 13b головки 13, поглинені ється зазначеним затискним з'єднанням 18а. У таким чином активні інгредієнти, що містяться у цьому втіленні передбачені два затискні з'єднання рідкій суміші L, не будуть випаровуватися з при18а, кожне з яких оснащене двома натяжними часстрою для випаровування 10. Коли користувачі тинами 18b. Ці два затискні з'єднання 18а є взаємповертають обертову частину 13а головки 13 при но сполученими для того, щоб утворити наближевикористанні, внутрішній циліндр 13b головки 13 і ний квадрат, коли Фіг.4 розглядають спереду. Тут внутрішній циліндр 12с стрижня 12 взаємно поверзатискні з'єднання 18а компонують із комплектуютаються, що дає у підсумку відповідне сполучення чими деталями, що мають визначену пружну наотворів для випаровування 13с і 12d. Далі активні пругу, такими як метал. Натяжні частини 18b сфоінгредієнти рідкої суміші L, поглиненої основою 15, рмовані як ціла частина із затискним з'єднанням що поглинає рідину, ди фундують з пристрою для 18а на одному кінці, і сформовані з полімером, що випаровування 10 через отвори для випаровуванвкриває частину затискного з'єднання 18а на іння 13с і 12d, а також через щілини для випаровушому кінці. Затискач 18 скомпонований так, щоб вання 16 і 21. Отже, пристрій для випаровування здійснювати взаємне ущільнення, основане на 10 не буде випаровувати активні інгредієнти до пружній напрузі, за допомогою натяжних частин використання, а також може випаровувати їх лише 18b, як показано на верхніх і нижніх частинах на у необхідній кількості, таким чином забезпечуючи Фіг.4. ефективність активних інгредієнтів протягом триЯк показано на Фіг.5, натяжні частини 18b завалішого часу. тискача 18 мають нерівні поверхні 22 на ділянці, У цьому втіленні ділянка основи 15, що поглиде інші кінці взаємно натягнуті і стикаються. Затиснає рідину, занурена у рідку суміш L, діє як мехакач 18, скомпонований відповідно до цього втіленнізм поглинання рідини, у той час як відкрита діляня, може бути закріплений на вертикальних або нка діє як механізм випаровування. Далі, горизонтальних жалюзі кондиціонера, встановлевнутрішній циліндр 13b головки 13 і внутрішній ного в автомобілі або у кімнаті, який тут не проциліндр 12с стрижня 12 обертаються, дозволяючи ілюстрований. Жалюзі можуть утримуватися між таким чином сполучатися відповідним отворам нерівними поверхнями 22, сформованими окремо для випаровування 13с і 12d; цей механізм діє як на натяжних частинах 18b, які натягнуті одна до регулювальний пристрій для випаровування актиодної, за допомогою яких затискач 18 може бути вних інгредієнтів. міцно закріплений на жалюзі. Крім того, у цьому втіленні внутрішній циліндр Затискне з'єднання 18а зафіксоване через 13b головки 13 діє як внутрішній елемент, внутріприєднувану частину 19 ззаду зовнішнього резершній циліндр 12с стрижня 12 діє як зовнішній елевуара 11 (зліва і ззовні стрижня 12 на Фіг.3) у такий мент, і відповідні отвори для випаровування 13с і спосіб, що воно здатне прикріплюватися до нього і 12d внутрішнього циліндра 13b і 12с діють як відзніматися з нього. Вставлення приєднуваної часповідні внутрішні отвори. тини 19 у виступ, сформований на стрижні 12, доІншими словами, у цьому втіленні пристрій для зволяє прикріпити затискач 18 до зовнішнього ревипаровування містить елемент поглинання рідизервуара 11. У цьому прикладі виступ ни, принаймні частина якого виставлена поза засформований так, щоб утворювати наближений значеним резервуаром для зберігання, циліндричпрямокутник, коли дивитися справа на Фіг.3, і моний внутрішній елемент, розташований так, щоб же бути вставлений у приєднувану частину 19, закривати відкриту ділянку зазначеного елемента сформовану у вигляді прямокутника для того, щоб поглинання рідини, циліндричний зовнішній елеприйняти виступ. Однак виступ може бути сформент, розташований так, щоб закривати зазначемований з утворенням наближеного квадрата у ний внутрішній елемент, і обертову частин у, притакий спосіб, що затискач 18 може бути повернукріплену до зазначеного внутрішнього елемента тий на 90 градусів, коли дивитися справа на Фіг.3. або зазначеного зовнішнього елемента, де на заПриєднувана частина 19 може бути прикріплезначеному внутрішньому елементі передбачений на до зовнішнього резервуара у такий спосіб, що внутрішній отвір, на зазначеному зовнішньому 21 80281 22 елементі передбачений зовнішній отвір, і обертанго резервуара 32, і скомпонована таким чином, ня зазначеної обертової частини дозволяє сполущоб дозволити апікальній поверхні елемента початися зазначеному внутрішньому отвору і зазнаглинання рідини 33 контактувати з плоскою верхченому зовнішньому отвору, за допомогою чого ньою поверхнею основи випаровування 35 на позазначений елемент поглинання рідини відкриваверхні. ють для випаровування активних інгредієнтів. Кругова стінка 32b зовнішнього резервуара 32 Наступне показує приклад рідкої суміші, викозабезпечена численними щілинами для випаровуристовуваної у пристрої для випаровування за вання 37. даним втіленням. У наступному прикладі речовиУ цьому втіленні, оскільки елемент поглинання ни, що поглинають ультрафіолетове випромінюрідини 33 має таку конфігурацію, щоб контактувати вання, включають бензофенон, дифенілціаноакз основою випаровування 35 на поверхні, рідка рилат, триазин та суміш п-амінобензойної кислоти, суміш L, що подається до основи випаровування які можуть бути застосовані подібним чином у на35 через елемент поглинання рідини 33, може ступних втіленнях. Розчинники включають дипрозавжди залишатися у більшій кількості, ніж у випапіленглікольмонометиловий ефір та інші, пояснені дку, коли елемент поглинання рідини 33 скомпораніше. нований так, щоб мати з основою випаровування Інгредієнти Кількість 35 точковий або лінійний контакт. Таким чином, Віддушка (речовина, що контролює пристрій для випаровування 30 може випаровувазапах) ти активні інгредієнти, що містяться у рідкій суміш 50,0г Лаурилметакрилат (дезодораційна L, у достатній мірі і стабільно. речовина) 0,1г Як пояснювалося вище, краще, якщо резервуЕвкаліптол (антибактеріальна речоар для зберігання 31, який опирається на зовнішвина) 0,1г ній резервуар 32, розташований таким чином, щоб Речовина, що поглинає ультрафіодозволити елементу поглинання рідини 33 контаклетове випромінювання 0,1г тувати з основою випаровування 35 на поверхні. Пігмент (барвник) 0,1г Краще, якщо, наприклад, пристрій для випаровуРозчинник відповідна вання 30 має частину для утримання елемента кількість поглинання рідини 33 або резервуара для зберіВсього 100г гання 31 для того, щоб дозволити елементу поДруге втілення глинання рідини 33 контактувати з основою випаЯк показано на Фіг.6 і Фіг.7, пристрій для випаровування 35 на поверхні. ровування 30 (надалі іменований пристроєм для Рідка суміш L, що зберігається у резервуарі випаровування) є пристроєм для випаровування для зберігання 31, поглинається елементом пооберненого типу, який включає резервуар для глинання рідини 33 і переміщується під дією сили зберігання 31, що вміщує рідку суміш L, в якій містяжіння у напрямку нижнього переднього краю тяться активні інгредієнти, і зовнішній резервуар елемента поглинання рідини 33, і рідка суміш L 32, що підтримує нижній бік резервуара для зберіпроникає в основу випаровування 35 з нижнього гання 31. Зовнішній резервуар 32 має просту конпереднього краю елемента поглинання рідини 33. фігурацію, складаючись із нижньої стінки 32а і круДалі активні інгредієнти рідкої суміші L, що випагової стінки 32b. Як показано на Фіг.7, кругова ровуються з основи випаровування 35, дифундустінка 32b зовнішнього резервуара 32 забезпечена ють з щілини для випаровування 37, передбаченої щілиною для випаровування 37. на зовнішньому резервуарі 32. У нижній частині резервуара для зберігання 31 Фіг.8 показує положення основи випаровуванпередбачений отвір 31а. Отвір 31а виступає у ниня 35 перед вміщенням у зовнішній резервуар 32. жній частині резервуара для зберігання 31 як циОснова випаровування 35 скомпонована з основліндр. Резервуар для зберігання 31 сполучається ної частини 35а і частини 35b, вертикально піднязсередини назовні через отвір 31а. тої з основної частини 35а. Основа випаровування Нижній кінець отвору 31а закритий заглушкою 35 виготовлена з шарів нетканої тканини прямоку34. Увігнута частина 34а в центрі заглушки 34 відтної форми. Краще, якщо основа випаровування повідає колонкоподібному елементу поглинання 35 має шар нетканої тканини товщиною приблизно рідини 33. Елемент поглинання рідини 33 діє як від 2 до 10мм. елемент поглинання рідини. Елемент поглинання Як показано на Фіг.8, основа випаровування 35 рідини 33 відкритий у низхідному напрямку з реземає вирізи 35с в центрі окремих сторін наближенорвуара для зберігання 31. Апікальну поверхню на го прямокутника. На нижній поверхні основи випанижній частині елемента поглинання рідини 33 ровування 35 (поверхня, протилежна до нижньої (частина, виставлена з резервуара для зберігання стінки 32а зовнішнього резервуара 32) передбаче31) формують з одержанням плоскої поверхні. ні канавки 35d для того, щоб з'єднувати ці вирізи Передбачена підставка 41 для підтримання ниж35с. Хоча ці канавки 35d можуть бути непередбаньої стінки 32а зовнішнього резервуара 32 знизу. чені, краще, якщо канавки 35d забезпечені, наприЯк показано на Фіг.7, зовнішня кругова поверклад, коли основа випаровування 35 виготовлена з хня отвор у 31а оснащена гвинтовою різзю, і ковнетканої тканини, товщина якої перевищує 5мм. пачок 36, конфігурація якого відповідає цій різі, Бажано, щоб канавки 35d формували за допомозафіксований так, щоб закривати елемент поглигою прорізання, видавлювання (пресування), пункнання рідини 33 і заглушку 34 до використання. тирної лінії і т.д., а вертикально піднята частина Як показано на Фіг.6, основа випаровування 35 35b може легко бути виготовлена. Основа випаропередбачена над нижньою стінкою 32а зовнішньовування 35 в цілому або лише вертикально підня 23 80281 24 та частина 35b може бути стоншена, щоб не вклюможе мати густин у від 0,15 до 0,25г/см 3. чати волокно. Відповідно до скомпонованої таким чином осКанавка 35d переважно має ширину приблизнови випаровування 35, рідка суміш L, що міститьно від 0,5 до 5мм. Квадратна ділянка, обмежена ся в елементі поглинання рідини 33, може пошиканавками 35d, передбачена як основна частина рюватися і утримуватися на всій основі 35а, а п'ятикутна ділянка за межами канавок 35d випаровування 35, і активні інгредієнти, що міспередбачена як вертикально піднята частина 35b. тяться у рідкій суміші L, можуть ефективно дифунУ цьому прикладі основна частина 35а і вертикадува ти. льно піднята частина 35b виготовлені з цілого Основа випаровування 35, що використовуелемента. ється у пристрої для випаровування, показаному Як показано на Фіг.9, основа випаровування 35 на Фіг.6, була піддана наступному випробуванню, вміщена у зовнішній резервуар 32. У цьому прищоб підтвердити варіювання кількості утримуваної кладі вертикально піднята частина 35b піднята, як рідкої суміші L (кількості поглиненої рідини) в запоказано на Фіг.6. Оскільки передбачена вирізана лежності від різниці у густині. частина 35с, суміжні вертикально підняті частини Наступний ароматичний дезодораційний засіб 35b не будуть заважати одна одній у досягненні (200мл) вміщували у виготовлений зі скла резероднакового розпрямлення. вуар для зберігання місткістю 220мл, отвір якого Крім того, як показано на Фіг.9, чотири підпірні був закритий гумовою пробкою (стопором). Крізь деталі 42, передбачені на нижньому боці кругової гумову пробку проходила колонкоподібна основа, стінки 32b зовнішнього резервуара 32, у стані, кояка діє як елемент поглинання рідини. Основа, ли основа випаровування 35 вміщена у зовнішній використана у цьому випробуванні, була виготоврезервуар 32, окремо підтримують у напрямку лена з поліетилентерефталату (ПЕТ). вгору вертикально підняту частину 35b основи Рецепт ароматичного дезодораційного засобу випаровування 35, таким чином зберігаючи верти(рідка суміш) кальне положення по відношенню до основної Інгредієнти Кількість частини 35а вертикально піднятої частини 35b. Етанол 10,0г Далі, кругова стінка 32b оснащена парою перегоАніонна поверхнево3,0г родок 43, кожна з яких розташована на ділянці, що активна речовина відповідає вирізу 35с. Отже, основа випаровуванНеіонна поверхнево7,0г ня 35 може бути захищена від випадкового переактивна речовина міщення всередині зовнішнього резервуара 32. Лимонна віддушка 8,0г Як показано на Фіг.10, заглушка 34 оснащена Жовтий №4 0,1г численними вузькими прорізами 38 на увігнутих Очищена вода відповідна кількість частинах 34а. Увігнута частина 34 скомпонована Всього 200,0мл так, що елемент поглинання"рідини 33 відкритий Основами випаровування, використаними у всередину резервуара для зберігання (у верхній цьому випробуванні, були ті, що мають густину частині на Фіг.10) з відкритої площі вузького прорі0,13г/см 3 (надалі іменовані зразком 1), що мають зу 38. Немає особливого обмеження щодо кількосгустину 0,2г/см 3 (надалі іменовані зразком 2) і ті, ті і конфігурації вузьких прорізів 38. що мають густину 0,28г/см 3 (надалі іменовані зразРідка суміш L кількісно подається до основи ком 3). Основами випаровування, використаними у випаровування 35 через елемент поглинання ріцьому випробуванні, були всі ті, що виготовлені дини 33 з резервуара для зберігання 31. головним чином із волокнистих матеріалів, з пряОснова випаровування 35, передбачена на мокутною конфігурацією, площею 32мм 2 і товщискомпонованому, як описано вище, пристрої для ною 5мм. Рідка суміш подавалася до цих основ випаровування 30, виготовлена з пористих матерівипаровування через елементи поглинання рідини алів і має таку конфігурацію, що вищенаведена з вищезазначеного резервуара, щоб визначити основа випаровування може досягати кількості кількість утримуваної з часом рідини (кількість попоглинання рідини, яка перевищує 7,5г за 50 хвиглиненої рідини, г), відповідно для зразка 1, зразка лин, коли ця основа має площу 32мм 2 і товщину 2 і зразка 3. 5мм (тобто, об'єм 160мм 3). Нижченаведена таблиця показує результати Пристрій для випаровування 30 також компоцього випробування. нують таким чином, що основа випаровування 35 Таблиця 1 Результати випробування Основа випаро- Густина вування (г/см 3) Зразок 1 0,13 Зразок 2 0,20 Зразок 3 0,28 Кількість рідини, поглине- Кількість рідини, поглине- Кількість рідини, поглиненої через 50 хвилин ної через 90 хвилин ної через 120 хвилин 4,5 6,8 7,5 7,5 12,4 13,0 2,8 2,8 2,8 Вищезазначене випробування виявило, що зразок 2 був здатний поглинати рідину у найбільшій кількості, і довело, що він є відмінною основою випаровування для пристрою для випаровування оберненого типу. На відміну від цього, було виявлено, що зразок 1 із найнижчою густиною і зразок 25 80281 26 3 з найвищою густиною поглинають меншу кількає у зовнішній резервуар 32 через щілину для кість рідини, ніж зразок 2. випаровування 37, не закриту вертикально підняРезультати підтвердили, що кількість поглинетою частиною 35b, і в той же час повітря, що місної рідини і густина по відношенню до площі і товтить активні інгредієнти, у зовнішньому резервуарі щини були важливими факторами для основи ви32 поширюється назовні. паровування. Рідка суміш L кількісно подається до основи Наступною була використана поліакрилова випаровування 35 через елемент поглинання ріоснова, як основа для елемента поглинання рідидини 33 з резервуара для зберігання 31. ни, щоб провести випробування, подібне до опиВідповідно до скомпонованого, як описано висаного вище. Як основа випаровування був викоще, пристрою для випаровування 30, активні інгристаний зразок 2, в якому верхня поверхня мала редієнти, що містяться у рідкій суміші L, можуть площу 60см 2. випаровуватися у достатній кількості за допомогою У цьому випробуванні кількість поглиненої рівертикального підняття частини 35b з основної дини (г) перевіряли для основи випаровування частини 35а основи випаровування 35, завдяки кожні 60 хвилин. Результати показані у таблиці 2. збільшеній площі випаровування основи випаровування 35. Таблиця 2 Крім того, оскільки рідка суміш L, що міститься у резервуарі для зберігання 31, подається через Результати випробування елемент поглинання рідини 33 до основи випаровування 35, рідка суміш L може кількісно подаватися до основи випаровування 35, за допомогою Час (хвилини) 0 60 120 180 якої активні інгредієнти, що містяться у рідкій суКількість поглиненої 0 15,61 24,04 26,06 міші L, можуть стабільно випаровуватися з основи рідини (г) випаровування 35. У цьому втіленні елемент поглинання рідини Як видно з результатів, наведених у таблиці 2, 33 діє як механізм поглинання рідини і основа виоднорідний матеріал основи, такий як поліакрил, паровування 35 діє як механізм випаровування. коли площа і товщина складали, відповідно, 32мм 2 Крім того, вертикально піднята частина 35b діє як і 5мм (тобто 160мм 3 за об'ємом), і вищезгадана пристрій для регулювання випаровування активоснова випаровування показали кількість поглинених інгредієнтів. ної рідини, що перевищує 7,5г через 50 хвилин, У пристрої для випаровування 30 за даним кількість поглиненої рідини збільшилася, і рідка втіленням; гвинтова різь може бути передбачена суміш могла утримуватися в основній частині як деталь для зачеплення у місці, де резервуар більш ефективно. для зберігання 31 зчіплюється із зовнішнім резерТакож було виявлено, що основа випаровувуаром 32. Гвинтова різь може використовуватися вання з густиною 0,2г/см 3 (у діапазоні від 0,15 до як деталь для зчеплення 28b, так що положення 0,25г/см 3) могла забезпечити більшу кількість порезервуара для зберігання 31 може бути відрегуглиненої рідини шляхом збільшення площі основи льоване по відношенню до зовнішнього резервуавипаровування, таким чином утримуючи рідку сура 32 шляхом обертання резервуара для зберіміш з основи більш ефективно. гання 31 при використанні. Тому кількість подачі Наприклад, лист, що розсіює рідину, може бурідкої суміші L може бути відрегульована шляхом ти скомпонований так, щоб покривати поверхню, зміни відстані між елементом поглинання рідини яка входить у контакт з елементом поглинання 33 і основою випаровування 35. Замість гвинтової рідини основи випаровування на поверхні. Така різі може бути використаний виступ, так що полобудова дозволяє рідкій суміші дифундува ти крізь ження резервуара для зберігання 31 може бути основу випаровування за допомогою листа, що відрегульоване по відношенню до зовнішнього розсіює рідину, і також дозволяє рідкій суміші порезервуара 32 шляхом опускання або піднімання ширюватися на більшу площу за коротший час, резервуара для зберігання 31 при використанні. таким чином поліпшуючи швидкість випаровуванНижче буде зроблене пояснення для модифіня віддушки. кованого прикладу основи випаровування за даУ цьому втіленні основа випаровування може ним втіленням. бути доступною у конфігурації, що відрізняється Фіг.11 є площинною проекцією, що показує від квадрата, наприклад, мати форму прямокутнимодифікований приклад основи випаровування 45. ка, овалу, кола, багатокутника, пелюстки, зірки або Фіг.11 показує основну частину 45а у положенні мати форми, що зображають тварин або рослини, перед тим, як частини 45b і 45с будуть підняті верабо будь-які інші форми. тикально. Основа випаровування 45 оснащена У пристрої для випаровування за даним втіканавками 45d і 45d, що тягнуться всередину ленням, коли рідка суміш L, що міститься у резервздовж обох коротших боків прямокутної основи вуарі для зберігання 31, подається до основної випаровування 45. Площа, обмежена канавками частини 35а основи випаровування 35, зазначена 45d і 45d, подається як основна частина 45а, і рідка суміш L спочатку просочується по всій осноплоща поза канавками 45d і 45d подається як вервній частині 35а, і потім у вертикально підняту частикально піднята частина 45с. Далі, передбачена тину 35b. Потім леткі інгредієнти, такі як ароматичканавка 45е на зворотному боці в центрі основної ні інгредієнти, випаровуються з верхньої поверхні частини 45а в формі плоского багатокутника (у основної частини 35а, а також з поверхні, бокової формі восьмикутника у цьому прикладі). Крім того, поверхні і зворотного боку численних вертикально у напрямку центру від окремих вершин полігонапіднятих частин 35b. Атмосферне повітря прони 27 80281 28 льних канавок 45е утворена пунктирна лінія 45f. гати загальну кількість, що випарується з часом. Частина всередині канавки 45е розділена на чисЗагальну кількість випаровування визначали шляленні вертикально підняті частини 45b (8 частин у хом вимірювання маси брутто пристрою для випацьому прикладі)за допомогою пунктирної лінії 45f. ровування. На Фіг.11 вертикально підняту частину 45с Для порівняння була виготовлена основа випіднімають у напрямку зворотного боку по віднопаровування (порівняльний приклад 1) квадратної шенню до поверхні листа, і в той же час вертикаформи, з довжиною сторони L 71мм і товщиною льно підняту частину 45b піднімають у напрямку 6мм, без вертикально піднятих частин, яку піддалицьового боку по відношенню до поверхні листа, вали аналогічним випробуванням. Така основа за допомогою чого, як показано на Фіг.12, основа випаровування була вміщена у визначений зовнівипаровування 45 за даним втіленням має вертишній резервуар і піддана аналогічним випробуванкально підняту частин у 45b, підняту у висхідному ням. напрямку з основної частини 45а, і вертикально Результати показані на Фіг.13. У прикладі 1 запідняту частину 45с, підняту у низхідному напрямгальна кількість випаровування досягла 300г за 50 ку з основної частини. Вертикальну частину 45b днів, а в порівняльному прикладі 1 ця кількість не піднімають, щоб забезпечити отвір для вентиляції досягла 250г за 50 днів. в центрі основної частини 45а основи випаровуПриклад 2 вання 45, за допомогою якого може бути поліпшеБула виготовлена і піддана аналогічним виний рух повітря всередину зовнішнього резервуапробуванням основа випаровування (з довжиною ра, що вміщує основу випаровування 45, щоб сторони L 78мм і товщиною 6мм), що мала різь досягти кращого випаровування. 15d шириною 3мм, яка відрізнялася за розміром У цьому прикладі вертикально підняту частин у від описаної у прикладі 1. 45b піднімають радіально, з центром, поміщеним у Для порівняння була виготовлена основа випевну точку основної частини 45а (центр у цьому паровування (порівняльний приклад 2) квадратної прикладі), подібно до так званого ворітного фальформи, з довжиною сторони L 78мм і товщиною ца (подвійних дверцят), однак це не є обмежен6мм, без вертикально піднятих частин, яку підданям. Наприклад, вертикальна частина може піднівали аналогічним випробуванням. матися з основної частини подібно до одинарних Результати показані на Фіг.14. У прикладі 2 задверцят, що відкриваються в обидва боки. У цих гальна кількість випаровування перевищила 320г прикладах елемент поглинання рідини може бути за 50 днів, а в порівняльному прикладі 2 ця кільпередбачений у такому місці, де рідка суміш може кість становила приблизно 280г за 50 днів. Аромаподаватися до основи випаровування. тичний ефект, одержаний у прикладі 2, був краВідповідно до цього втілення, леткі інгредієнти щим ніж одержаний у прикладі 1, оскільки основа можуть випаровуватися у достатній мірі. випаровування мала більшу площу поверхні, ніж Приклад 1 площа поверхні основи у прикладі 1. Була забезпечена основа випаровування, що Наступний рецепт може бути використаний як мала конфігурацію, як показано на Фіг.8, а саме, рідка суміш у цьому втіленні. довша сторона L мала довжину 71мм, товщина Інгредієнти Кількість становила 6мм і канавка 15d мала ширину 3мм. Етанол 95% 5,0г Основу випаровування з густиною 0,2г/см 3 готуваПоліоксіетиленалкіловий ефір (рели з тканини, для лицьової і тильної поверхні, і човина, що підвищує розчинність) 3,0г виготовляли з волокнистої маси, для внутрішньої Натрію іоктилсульфосукцинат (речастини. Виготовлену таким чином основу випарочовина, що підвищує розчинність) 7,0г вування вміщували у зовнішній резервуар 32 у Віддушка (речовина, що віддає положенні, як показано на Фіг.6. Щілина для випааромат) 8,0г ровування 37 зовнішнього резервуара 32 була Есенція рослинного екстракту (дезроблена загальною площею 30см 2. Рідку суміш за зодораційна речовина) 0,1г наступним рецептом (400мл) зберігали у пластмаІзотіазолін, антибактеріальна речосовому резервуарі для зберігання 31, що має елевина (антисептик) 0,1г мент поглинання рідини 33 діаметром 6,5мм і довРечовина, що поглинає ультрафіожиною 35мм, який складається з поліакрилатної летове випромінювання 0,005г основи (ПА60) і виготовленої з полімеру заглушки Силіконова емульсія (піногасник) 0,0001г 34. Пігмент (барвник) відповідна Інгредієнти Кількість кількість Спирт (етанол) 5% за масою Очищена вода (розчинник) відповідна Поверхнево-активна кількість речовина (поліоксіеВсього 100г тиленалкіловий Третє втілення ефір) 2,5% за масою Як показано на Фіг.15, пристрій для випаровуЛимонна віддушка 2% за масою вання 50 включає резервуар для зберігання 51, Блакитний №1 0,0006% за масою виготовлений з полімеру (наприклад, поліетиленЖовтий №4 0,002% за масою терефталату), який містить рідку суміш L, виготовОчищена вода кількість, що залишилася лений з полімеру елемент поглинання рідини 52, При 20°С рідку суміш подавали з резервуара до якого подається рідка суміш L, захисний еледля зберігання ЗІ до вищезгаданої основи випаромент 53, передбачений для того, щоб елемент вування, щоб здійснити випаровування і спостеріпоглинання рідини 52 не контактував з рідкою су 29 80281 30 мішшю L перед використанням пристрою для вищілина 56с, що сполучається з серединою колонки паровування 50 (до використання), та елемент 55. Крім того, апікальна поверхня 56 колонки 55 кришки 54, зафіксований так, щоб відповідати реоснащена парою зубчиків 56b вздовж зовнішньої зервуару для зберігання 51, для герметичного заокружності. Ці зубчики 56b виступають дещо далі, кривання отворів. ніж виступ 56а, сформований у центрі колонки 55. Резервуар для зберігання 51 скомпонований Далі, апікальна поверхня 56 колонки 55 оснащена таким чином, що він має основну частину 51а, в численними отворами 56d на зовнішній окружності якій передбачене місце для вміщення туди рідкої виступу 56а. суміші L, і циліндричну нерухому частину 51b, підЕлемент кришки 54 має головку 57, відгорнуту няту вертикально вгору з основної частини 51а назад біля верхнього кінця колонки 55. (вгору по відношенню до Фіг.15). Утворюється проГоловка 57 оснащена внутрішньою різзю 61 на стір, обмежений нерухомою частиною 51b основвнутрішній окружності і має таку конструкцію, що ної частини 51а так, що він може бути відкритий, і вона відповідає зовнішній різі 63, передбаченій на отвір 51е утворюється внутрішньою круговою понерухомій частині 51 b резервуара для зберігання верхнею нерухомої Частини 51b. Нерухома части51. на 51b також оснащена зовнішньою різзю 63 на Як показано на Фіг.17(а), коли елемент кришки зовнішній круговій поверхні. Дно 51с резервуара 54 повертають у напрямку R, показаному стрілкою для зберігання 51 може мати похилу частину, що на Фіг.17(а), утримуючи головку 57, головка 57 переміщується з центра у напрямку периферичних загвинчується, завдяки чому колонка 55 проштовмеж дна 51с, і канавку, що похило йде від перифехується вниз (у напрямку Р, показаному в центрі ричних меж у напрямку центра. Така будова доФіг.17(а)), і зубчик 56b, сформований на апікальній зволяє збирати рідку суміш L, що залишається поверхні 56, просувається вперед, у той же час біля центра дна 51с, навіть коли там залишається ковзаючи по стоншеній частині 53b на торцевій лише незначна кількість рідкої суміші L, і викорисповерхні 53а захисного елемента 53, завдяки чому товувати її до останнього. Захисний елемент 53 є торцева поверхня 53а захисного елемента 53 руйтрубчатим і вста вленим у резервуар для зберіганнується і відрізається, як показано на Фіг.17(b). ня 51 через отвір 51е. У цьому прикладі захисний Лк показано на Фіг.16, зубчик 56b сформоваелемент 53 розташований так, що один кінець заний таким чином, щоб вигинатися відповідно до нурений у рідку суміш L у резервуарі для зберіганнапрямку повертання R для загвинчування елеменя 51, і кінець герметично закритий торцевою понта кришки 54, а також скошений для того, щоб верхнею 53а. Іншими словами, захисний елемент поступово збільшувати рівень виступу у напрямку 53 є трубкою з дном. повертання R елемента кришки 54. Цей захисний елемент 53 оснащений стоншеДетальніше, зубчик 56b має таку конфігурацію, ною частиною 53b, вирізаною вздовж зовнішньої що він може легко зруйнувати торцеву поверхню окружності всередині торцевої поверхні 53а, яка 53а захисного елемента 53 шляхом повертання утворює дно. елемента кришки 54 з опусканням колонки 55, відНа верхньому кінці захисного елемента 53 по різаючи бажану ділянку і відсовуючи її, щоб дозвоколу виступає затискач 53с. Затискач 53с зачіплюлити подачу рідини. ється з верхнім кінцем нерухомої частини 51b реЯк показано на Фіг.15 і Фіг.16, у пристрої для зервуара для зберігання 51 для фіксації, у половипаровування 50 за даним втіленням виступ 56а і женні, коли захисний елемент 53 вставлений у зубчик 56b розташовані з проміжком, що зберігарезервуар для зберігання 51. У цьому прикладі ється для утримання рідкої суміші L за допомогою захисний елемент 53 розміщений таким чином, що поверхневого натягу. Детальніше, передбачена герметично закритий нижній край занурений у рідвідстань між виступом 56а і зубчиком 56b у напряку суміш L, що міститься у резервуарі для зберімку діаметра колонки для того, щоб утримува ти гання 51, з незначним проміжком, передбаченим рідку суміш L за допомогою поверхневого натягу. між ним і дном 51с резервуара для зберігання 51. Крім того, передбачений проміжок між вистуЗахисний елемент 53 може бути виго товлений, пом 56а і дном 51с у положенні, де зубчику 56b наприклад, з полімерів, металів, водостійких ламідають змогу контактувати з дном 51с резервуара нованих матеріалів, гуми, дерева і бамбука. для зберігання 51. Іншими словами, пристрій для Елемент поглинання рідини 52 має випарну випаровування структурований у такий спосіб, що частину 52а, виставлену над елементом кришки зубчику 56b дають змогу контактувати з дном 51с 54, і частину 52b, що поглинає рідину, для поглирезервуара для зберігання 51, у той час як виступ нання рідкої суміші L. 56а не може контактувати з дном 51с у положенні, Елемент кришки 54 має колонку 55, що тягде елемент кришки 54 опущений настільки, наскінеться всередині резервуара для зберігання 51, і льки це можливо. частину 52b, що поглинає рідину, елемента поглиЯк показано на Фіг.18, елемент кришки 54 має нання рідини 52, розташовану всередині колонки виступ зачеплення 62 (перший виступ зачеплення) 55. на внутрішній окружності, що має внутрішню різь Колонка 55 оснащена численними вузькими 61. На Фіг.18 колонка пропущена і не проілюстропрорізами 55а, що тягнуться вертикально на певана для забезпечення кращого огляду. редній кромці. Крім того, як показано на Фіг.19, нерухома часФіг.16 є перспективою головної частини апікатина 51b резервуара для зберігання 51 оснащена льної поверхні колонки, показаної на Фіг.15. парою виступів зачеплення 64 (другий виступ заЯк показано на Фіг.16, апікальна поверхня 56 чеплення) на зовнішній круговій поверхні, що має колонки 55 має виступ 56а, в якому сформована зовнішню різь 63. 31 80281 32 Коли елемент кришки 54 припасовують до неДалі, повертання елемента кришки 54 дозворухомої частини 51b і повертають вниз, виступ ляє колонці 55 елемента кришки 54 повертатися і зачеплення 62 на елементі кришки 54 має змогу опускатися. Зубчик 56b на апікальній поверхні 56 контактувати з одним виступом зачеплення 64 на колонки 55 просувається вперед, у той же час ковнерухомій частині 51b. Додаткове натиснення і заючи по стоншеній частині 53b на торцевій повеповертання можуть забезпечити переміщення вирхні 53а захисного елемента 53, і подальше повеступу зачеплення 62 елемента кришки 54 з-поміж ртання руйнує і відрізає частину торцевої поверхні інших виступів зачеплення 64 за інший суміжний 53а захисного елемента 53. Край захисного елевиступ зачеплення 64, таким чином регулюючи мента 53 відкривається, і зубчик 56b контактує з повертання елемента кришки 54. дном 51с резервуара для зберігання 51 так, що Як показано на Фіг.15, нерухома частина 51b виступ 56а розташовується дещо відособлено від резервуара для зберігання 51 оснащена біля місця дна 51с резервуара для зберігання 51. У цьому кріплення стопором 59, який може прикріплюватиприкладі зубчик 56b може мати таку конфігурацію, ся до або зніматися з зазначеної нерухомої частищоб наблизитися до дна 51с резервуара для збени 51b. рігання (розташованого через невеликий проміЯк показано на Фіг.20, зазначений стопор 59 жок), за умови, що подача рідкої суміші не перериоснащений круговою частиною 59а, що має вирівається. зану частину 59с і ручку 59b, утворену на боці, Така конфігурація дозволяє рідкій суміші L, приблизно протилежному до вирізаної частини утримуваній в основній частині 51а резервуара 59с. для зберігання 51, надходити у колонку 55 з торВирізану частину 59с поміщають на основу цевої поверхні 53а захисного елемента 53 і надхо(див. Фіг.15) нерухомої частини 51b резервуара дити туди також із щілини 56с колонки 55, отвору для зберігання 51 і просувають вперед, щоб зава56d і вузького прорізу 55а. Зазначена рідка суміш L нтажити стопор 59, з нерухомою частиною 51b, поглинається частиною 52b, що поглинає рідину, припасованою до кругової частини 59а. Елемент елемента поглинання рідини 52. кришки 54 захищений від опускання вниз у полоРідка суміш L, поглинена частиною 52b, що поженні, коли стопор 59 застосований до нерухомої глинає рідину, елемента поглинання рідини 52, частини 51b. далі поглинається частиною 52b, що поглинає ріСтопор 59 може бути видалений з нерухомої дину, і випаровується у повітря з випарної частини частини 51b шляхом висмикування його, затисну52а на верхньому кінці. вши р учку 59b. Перешкоди зниженню елемента У цьому прикладі випарна частина 52а розтакришки 54 знімаються шляхом видалення стопора шована за допомогою підпірної деталі 57а так, 59 з нерухомої частини 51b. щоб не контактувати з верхнім кінцем елемента Як показано на Фіг.15 і Фіг.19, елемент кришки кришки 54, з передбаченим проміжком. Отже, про54 оснащений численними підпірними деталями стір між підпірними деталями 57а є відкритим, з 57а, відособленими одна від одної у напрямку якого відкрите повітря відповідним чином надховздовж окружності на межі верхнього отвору 57b дить у резервуар для зберігання 51, таким чином біля верхнього кінця. Підпірні деталі 57а підтридосягаючи безперешкодного поглинання рідкої мують елемент поглинання рідини 52 вгорі таким суміші L у частині 52b, що поглинає рідину, елемечином, що випарна частина 52а не буде контактунта поглинання рідини 52. вати з верхнім кінцем зовнішньої поверхні головки Як пояснювалося вище, у пристрої для випа57 елемента кришки 54, у положенні, коли елеровування за даним втіленням виступ 56а розтамент поглинання рідини 52 застосований у пришований з незначним проміжком, передбаченим строї для випаровування 50. Отже, повітря відпопо відношенню до дна 51с резервуара для зберівідним чином подається у частин у 52b, що гання 51, у положенні, коли елемент колонки 55 поглинає рідину, з проміжку між випарною частиопускають при використанні. Крім того, виступ 56а ною 52а і головкою 57, за допомогою чого рідка і зубчик 56b розташовані через проміжок, передсуміш L може без перешкод випаровуватися з вибачений для того, щоб утримувати рідку суміш L за парної частини 52а. допомогою поверхневого натягу. Таким чином, Нижче буде зроблене пояснення щодо дії прирідка суміш L випаровується більш ефективно, і строю для випаровування 50, структурованого як рідка суміш L залишається у зменшеній кількості у описано вище, при його використанні. резервуарі для зберігання 51. Крім того, навіть Коли використовують пристрій для випаровуколи рідка суміш L залишається лише у незначній вання 50, стопор 59, прикріплений до основи нерукількості у резервуарі для зберігання 51, рідка сухомої частини 51b резервуара для зберігання 51, міш L, утримувана на апікальній поверхні 56, обовисмикують і видаляють, затиснувши р учку 59b. в'язково поглинається через щілину 56с частиною Далі, головку 57 елемента кришки 54 затиска52b, що поглинає рідину, елемента поглинання ють і повертають у напрямку загвинчування (у нарідини 52, за допомогою чого пристрій для випапрямку R, як показано в центрі Фіг.17(а)). ровування 50 здатний без перешкод і повністю Така дія дозволяє виступу зачеплення 62 на поглинати рідку суміш L, що міститься у резервуарі елементі кришки 54, передбаченому між виступадля зберігання 51. ми зачеплення 64 на нерухомій частині 51b, переКрім того, пристрій для випаровування 50, міщуватися за виступ зачеплення 64 вперед у наструктурований як описано вище, позбавлений прямку загвинчування, таким чином необхідності виконання такої складної роботи, що розблоковуючи обмежене повертання елемента користувачі мусять видаляти захисний елемент 53 кришки 54. із резервуара для зберігання 51 і знову прикріпля 33 80281 34 ти елемент кришки 54 до резервуара для зберіУ цьому втіленні пристрій для випаровування гання 51 для того, щоб елемент поглинання рідини скомпонований у такий спосіб, що випарна части52 міг контактувати з рідкою сумішшю L при викона 52а діє як механізм випаровування, а частина ристанні, що поліпшує зручність у застосуванні і 52b, що поглинає рідину, діє як механізм поглиусуває проблему прилипання рідкої суміші L до рук нання рідини. Крім того, механізм, в якому торцева користувачів під час роботи. поверхня 53а захисного елемента 53 руйнується Елемент кришки 54 не потрібно видаляти з резубчиком 56b, передбаченим на апікальній поверзервуара для зберігання 51, що може попередити хні 56 колонки 55, рідка суміш L подається в коловитік рідкої суміші L з пристрою для випаровуваннку 55 із зруйнованої частини і поглинається часня 50. тиною 52b, що поглинає рідину, діє як пристрій для Оскільки захисний елемент 53 може бути регулювання випаровування активних інгредієнтів. зруйнований шляхом повертання елемента кришЧетверте втілення ки 54 при використанні, користувачам не потрібно Пристрій для випаровування за даним втіленприкладати до цього більше зусиль, ніж у випадку, ням, у принципі, подібний за структурою до того, коли захисний елемент 53 руйнують точно вертищо був описаний у третьому втіленні. Ця структура кально. також забезпечує ефект, подібний до одержаного Крім того, немає необхідності забезпечувати раніше. Тому деталі і т.п., подібні за структурою і так звану одноразову кришку, яку знімають із придією до тих, що були описані у третьому втіленні, строю для випаровування і викидають перед викомають ті самі або відповідні символи, і, відповідно, ристанням, що дозволяє зменшити кількість часїхнє пояснення є спрощеним або пропущеним. тин, використовуваних у пристрої для Як показано на Фіг.22, у пристрої для випаровипаровування. До того ж, пристрій для випаровувування 70 за даним втіленням випарна частина вання 50 легко може бути прийнятий для викорис72а елемента поглинання рідини 72 має форму тання під час розповсюдження та упакований в пелюстки. менший контейнер. Крім того, кільцеву деталь 73, що має декоруУ пристрої для випаровування 50 введення у вання у формі листя 74, відособлене у напрямку контакт виступ у зачеплення 62 елемента кришки вздовж окружності, розміщують між головкою 57 54 разом з виступом зачеплення 64 нерухомої елемента кришки 54 і нижнім обмежувачем 57с. У частини 51b дозволяє підтримувати елемент крицій структурі користувачі можуть повертати елешки 54 припасованим до резервуара для зберіганмент кришки 54, не торкаючись випарної частини ня 51, наприклад, у випадку, коли стопор 59 не 72а, за допомогою стискання нижнього обмежуваприкріплюють під час процесу виробництва, таким ча 57с. чином, запобігаючи випадковому повороту елемеЯк пояснювалося вище, пристрій для випаронта кришки 54 до використання. вування 70 за даним втіленням має форму, подібУ вищенаведеному прикладі один виступ зану до квітки. чеплення 62 передбачений на елементі кришки 54, Пара припасовувальних деталей 57d переді два виступи зачеплення 64 передбачені на нерубачена на зовнішній окружності головки 57 і внутхомій частині 51b. На додаток до вищенаведеного рішній окружності нижнього обмежувача 57с. Кільприкладу, немає обмежень на кількість або полоцева деталь 73, розміщена між головкою 57 і ження виступів зачеплення 62 і 64, і, наприклад, нижнім обмежувачем 57с, утримується між припадва виступи зачеплення 62 можуть бути передбасовувальними деталями 57d, за допомогою яких чені на елементі кришки 54, або один виступ зачедекорування 74 може бути міцно прикріплене до плення 64 може бути передбачений на нерухомій елемента кришки 54. Крім того, якщо дивитися частині 51b, за умови, що вони можуть входити у ззовні на пристрій для випаровування (наприклад, зачеплення, щоб запобігти випадковому повороту справа на Фіг.22), кільцеву деталь 73 вміщують у елемента кришки 54. простір між головкою 57 і нижнім обмежувачем 57с Далі, поворот і опускання елемента кришки 54 і зберігають прихованою, таким чином, поліпшуюдозволяють зубчику 56b руйнува ти дно 53а захисчи декоративні характеристики. ного елемента 53, відособлено відрізаючи бажану У цьому втіленні рідка суміш включає віддушки частину торцевої поверхні 53а захисного елемента і пігменти. Віддушка, використана у цьому втіленні, 53 і відділяючи захисний елемент так, що рідка є синтетичною віддушкою (квіткова, 2% за масою) суміш L може надходити у колонку 55, таким чи(можуть бути використані віддушки на масляній ном, даючи змогу рідкій суміші L, яка міститься у основі). Далі, пігмент, використаний тут, є водним резервуарі для зберігання 51, текти без перешкод. пігментом червоним №102 (0,001% за масою). Ці Користувачі можуть затиснути і потягнути ручвіддушки і пігменти розчиняють у деіонізованій ку 59b стопора 59, щоб видалити стопор 59 при воді (розчинник) і додають до рідкої суміші разом з використанні, за допомогою чого перешкоди повеактивним матеріалом (загартована поліоксіетилертанню елемента кришки 54 знімаються, роблячи ном рицинова олія) з концентрацією 2,5% за мацей пристрій придатним для застосування. сою. Крім того, коли захисний елемент 53 руйнуєтьОснова випаровування за даним втіленням ся при використанні, рідка суміш L резервуара для має масу 91г/см 3 і загальну площу випаровування зберігання 51 подається у колонку 55 не лише з 337см 2. щілини 56с виступу 56а, але також з вузького проКрім того, елемент поглинання рідини виготорізу 55а, за допомогою чого рідка суміш L може влений з волокна з поліпропіленобільш ефективно поглинатися частиною 52b, що вої/поліетиленової сполуки і має діаметр основної поглинає рідину, елемента поглинання рідини 52. частини 13мм, довжину 10см і пористість 77%. 35 80281 36 Пристрій для випаровування за даним втіленаж до передньої кромки випарної частини 72а пеням скомпонований у такий спосіб, що основа виред тим, як вона випаровується, пігмент подається паровування діє як механізм випаровування, і до передньої кромки випарної частини 72а у доелемент поглинання рідини діє як механізм поглистатній мірі, таким чином надаючи глибокого забанання рідини. Далі, пристрій для випаровування за рвлення передній кромці випарної частини 72а. даним втіленням зроблений подібним за масою і Тобто, пігмент є нелетким і переміщується всерезагальною площею випаровування основи випадині основи випаровування 72 разом із розчиннировування, так само як за матеріалом, діаметром ком доти, поки розчинник не випарується. Таким основної частини, довжиною і пористістю елеменчином, регулювання швидкості поглинання і швидта поглинання рідини, до випадку, описаного викості випаровування може бути відповідно проконще, за допомогою чого активні інгредієнти можуть трольоване, щоб визначитивізерунки, надані вирегулюватися для випаровування. Іншими словапарній частині 72а. ми, комбінований механізм елемента поглинання Розчинник може бути вибраний, виходячи з рідини та основи випаровування діє як пристрій леткості при тиску насиченої пари або при темпедля регулювання активних інгредієнтів. ратурі кипіння, для контролю швидкості випаровуЗа допомогою посилання на Фіг.15 і Фіг.22 бування. де зрозуміло, що цей пристрій скомпонований у Випарна частина і поглинаюча частина основи такий спосіб, що частина 72b, яка поглинає рідину, випаровування можуть бути вибрані щодо своїх є здатною регулювати кількість рідкої суміші L, що матеріалів за допомогою занурення їх у рідину, подається до випарної частини 72а, і випарна часщоб заздалегідь визначити швидкість поглинання. тина 72а може бути розпізнана за візерунком на Крім того, швидкість поглинання рідини у частині, ділянці, куди подаються віддушка або забарвлена що поглинає рідину, може бути відрегульована частина з доставленої рідкої суміші L. шляхом звертання до розмірів, таких як довжина і Детальніше, рідка суміш L, яка міститься у редіаметр, або матеріалів, пористості і таке інше. зервуарі для зберігання 51, поглинається частиВідповідно до пристрою для випаровування за ною 72b, що поглинає рідину, і подається у випарданим втіленням, у міру того, як подана рідина ну частин у 72а через частину 72b, що поглинає випаровується, пігмент, що залишається, викликає рідину. У випарній частині 72а розчинники і віддузміну візерунка основи випаровування. Така зміна шки, за винятком нелетких пігментів, що містяться візерунка може бути використана, щоб підтвердиу поданій таким чином рідкій суміші, будуть випати стан інгредієнтів, що випаровуються у пристрої ровуватися. Далі, ділянка, де у випарній частині для випаровування, і користувачі можуть візуально 72а залишаються пігменти (надалі іменована занасолоджуватися декоруванням пристрою для барвленою частиною) буде забарвленою. Іншими випаровування. словами, зрозуміло, що парфуми виділяються із У цьому втіленні пігмент може заздалегідь бузабарвленої частини. Тому випарна частина 72а ти включений у випарну частину. Альтернативно, (або основа випаровування 72) може бути викорипігмент може бути включений як у рідку суміш, так і стана для підтвердження статусу випаровування в основу випаровування. інгредієнтів (ароматичних інгредієнтів) у випарнику Наступне є прикладом рідкої суміші, викорис70. товуваної у пристрої для випаровування за даним У цьому втіленні забарвлена ділянка випарної втіленням. частини 72а має глибоке забарвлення з передньої Інгредієнти Кількість кромки і забарвлюється по всій випарній частині 3-метил-3-метокси-1-бутанол (Solfit) 72а через певний час (90 хвилин) від початку ви(розчинник) 10,0г користання випарника. Іншими словами, конфігуЕтанол 95% (розчинник) 5,0г рація (візерунок) випарної частини 72а гнучко змі3агартована поліоксіетиленом ринюється за площею, в залежності від кількості цинова олія (речовина, що підвищує поданої рідкої суміші L, і стає більшою з часом. розчинність) 0,5г Візерунок, заданий забарвленням на випарній Віддушка (речовина, що віддає частині 72а, буде визначатися, щодо конфігурації і аромат) 2,0г варіювання у конфігурації, властивостями поглиЕсенція рослинного екстракту (денання рідини випарної частини 72а і частини 72b, зодораційна речовина) 0,1г що поглинає рідину, а також леткістю розчинника. Антибактеріальна речовина на осКоли розчинник випаровується до того, як понові ізотіазоліну(антисептична реглинена рідка суміш L досягає передньої кромки човина) 0,1г випарної частини 72а, пігмент, що міститься у рідРечовина, що поглинає ультрафіокій суміші L, не буде досягати передньої кромки летове випромінювання 0,005г випарної частини 72а. У цьому прикладі передня Пігмент (барвник) відповідна кромка випарної частини 72а не набуває глибокого кількість забарвлення. Очищена вода (розчинник) відповідна Іншими словами, там, де розчинник випаровукількість ється занадто швидко і зникає раніше, ніж швидВсього 100г кість поглинання у випарній частині 72а, розчинник Нижче буде зроблене пояснення для модифібуде випаровуватися до того, як пігмент досягне кованого прикладу за даним втіленням за допомопередньої кромки, таким чином призводячи до гою посилань на Фіг.23 і Фіг.24. неповного забарвлення випарної частини 72а. Фіг.23 є повною перспективою, що показує моНа відміну від цього, коли рідина поглинається дифікований приклад пристрою для випаровуван 37 80281 38 ня за даним винаходом. Фіг.24 є поперечним пезабарвлена частина. Далі, випарна частина забарерізом пристрою для випаровування, показаного рвлюється, випаровуючи парфуми і дозволяючи на Фіг.23. Деталі і т.п., подібні за структурою і дією пігментам залишатися, і призводячи до стану, ніби до тих, що були описані у третьому втіленні, матичинки квітки є забарвленими. Таким чином, коють ті самі або відповідні символи, і, відповідно, ристувачі можуть підтвердити стан парфумів у їхнє пояснення є спрощеним або пропущеним. випарнику, а також насолоджуватися декоруванВипарник 80, показаний на Фіг.23, включає реням. зервуар для зберігання 81, що вміщує рідку суміш Немає обмежень щодо забарвленого стану L, в якій містяться активні інгредієнти, основу 83, випарної частини (основи випаровування), а саме що поглинає рідину (елемент поглинання рідини), конфігурації візерунка, і будь-які та всі візерунки занурену у рідку суміш L, і випарну частину 84, можуть бути присутніми на додаток до описаного повністю сформовану з основи 83, що поглинає вище візерунка. Наприклад, три основні візерунки, рідину. Номер 85, показаний на Фіг.23, є модельоякі можна уявити, коли використовують основу ваною пелюстковою частиною. випаровування квіткового типу, показані на Як показано на Фіг.24, резервуар для зберіФіг.25(а)-25(с). гання 81 має порожнисту і приблизно сферичну Як показано на Фіг.25(а)-25(с), ці три візерунки форму, в якій міститься рідка суміш L. У верхній складаються з типу А, типу В і типу С, які відрізнячастині резервуара для зберігання 81 передбачеються на ділянках (формах), що забарвлюються з ний отвір, і крізь отвір проходить поздовжня осночасом, aбo, відповідно, на випарних частинах, ва 83, що поглинає рідину. Основа 83, що поглизмодельованих у формі квітки, 72А, 72В і 72С (оснає рідину, опущена у резервуар для зберігання нови випаровування). Випарні частини 72 А, 72В і 81 одним кінцем і занурена у рідку суміш L, у той 72С всі розташовані вертикально по відношенню же час виходячи з резервуара через отвір другим до креслення, так що частина, яка поглинає рідину кінцем. Кінець основи 83, що поглинає рідину, який (елемент поглинання рідини), що не проілюстровиходить із резервуара, розгалужується на чисвана тут, може проходити через центр О. Таким ленні кінці (6 кінців у даному втіленні), і на зовнішчином, вони структуровані, щоб доставляти рідку ній круговій поверхні передбачена пелюсткова суміш з частини, що поглинає рідину. частина 85, близько до місця розгалуження. ФорЯк показано на Фіг.25(а), у випарній частині мують розгалужену ділянку основи 83, що погли72А, позначеній як тип А, рідка суміш подається до нає рідину, щоб змоделювати тичинки квітки, у випарної частини 72А з елемента поглинання рітакому положенні, щоб бути зібраним як пристрій дини, встановленого у центрі О, відразу ж після для випаровування 80. початку подачі, і ділянка поблизу центра О постуЯк рідка суміш L і основа 83, що поглинає ріпово забарвлюється, що призводить до повного дину, у цьому втіленні можуть бути використані забарвлення, яке є однорідним і неінтенсивним. об'єкти, які вже були пояснені. У цьому втіленні у Далі, з плином часу, забарвлення стає темнішим рідку суміш заздалегідь занурені віддушки або вздовж краю випарної частини 72А і, нарешті (піспігменти, як для вищенаведеного втілення. Крім ля того, як мине попередньо встановлений час), того, пелюсткова частина 85 виготовлена з детапереходить у стан, коли вся випарна частина залями, які не будуть поглинати рідку суміш L. барвлюється однорідно і глибоко. У випарнику 80 основа 83, що поглинає рідину, Як показано на Фіг.25(b), у випарній частині і випарна частина 84 формуються як одне ціле. 72В, позначеній як тип В, рідка суміш подається до Іншими словами, рідка суміш L, що міститься у випарної частини 72В з елемента поглинання рірезервуарі для зберігання 81, поглинається у видини, встановленого у центрі О, відразу ж після східному напрямку з основи 83, що поглинає рідипочатку подачі, і, як для типу А, ділянка поблизу ну, і досягає випарної частини 84 для випаровуцентра О забарвлюється поступово. Однак з пливання. ном часу забарвлення поблизу центра О стає темІншими словами, випарник 80 скомпонований нішим, ніж воно є, але край не забарвлюється осу такий спосіб, що він не буде випаровувати леткі таточно, і лише ділянка поблизу центра О має (ароматичні) інгредієнти з пелюсткової частини 85, глибоке забарвлення. до якої не подається рідка суміш L, а буде випароЯк показано на Фіг.25(с), у випарній частині вувати їх ли ше з випарної частини 84, змодельо72С, позначеній як тип С, рідка суміш подається до ваної у вигляді тичинок. Тобто, випарна частина 84випарної частини 72С з елемента поглинання рідіє як основа випаровування. Хоча тут це не продини, встановленого у центрі О, відразу ж після ілюстровано, випарник може бути скомпонований початку подачі, і ділянка поблизу центра О постуу такий спосіб, що випарна частина, змодельована пово забарвлюється, так само, як для типу А і типу у вигляді маточки або чашолистків, є прикріплеВ. Однак з плином часу вся випарна частина 72С ною до елемента поглинання рідини, щоб випарозабарвлюється однорідно і неінтенсивно, і з часом вувати леткі інгредієнти з випарної частини. забарвлення стає глибшим вздовж краю випарної На випарній частині 84 основи 83, що поглинає частини 72С. І, нарешті, вся випарна частина 72С рідину, рідка суміш L, що подається, випаровуєтьне забарвлюється глибоко, і лише край має глибося, залишаючи нелеткі пігменти, які глибоко забаке забарвлення. рвлюють випарну частину 84. У випадку, коли основа випаровування, елеВідповідно до пристрою для випаровування за мент поглинання рідини і рідка суміш були прикріданим втіленням, рідина подається до випарної плені до випарників, показаних у прикладах 1-5 у частини через основу частини, що поглинає рідинижченаведеній таблиці, ці випарники були дійсно ну, за допомогою якої подаються парфуми або використані у випробуваннях, щоб оцінити кіль 39 80281 40 кість випаровування, стан забарвлення основи випаровування, стан парфумів і таке інше. Як показано в таблиці 3, приклади 1 і 2 були близькими за структурою до пристрою для випаровування 70, наведеного на Фіг.22. Однак у прикладі 1 як розчинник була використана деіонізована вода, тоді як у прикладі 2 як розчинник був використаний ізобар-Η. У прикладі 1 як пігмент був використаний червоний №102, тоді як у прикладі 2 як пігмент був використаний червоний №225 (жиророзчинний пігмент). Інші деталі, не згадані тут (наприклад, резервуар для зберігання), всі були такими ж, як деталі, використовувані у пристрої для випаровування 70. Спосіб забарвлення, застосований у прикладах 1-4, полягав у тому, що пігменти розчиняли у рідкій суміші. Спосіб, застосований у прикладі 5, полягав у тому, що пігмент, розчинений в елементі поглинання, був попередньо залитий. Парфуми та активатор, використані в рідкій суміші, мали однакові концентрації. Крім того, у прикладах 1, 3 і 4 були використані синтетичні парфуми (квіткові), тоді як у прикладі 2 були використані жиророзчинні парфуми. У цьому випробуванні ті пристрої, які чітко показували зміну кольору основи випаровування, розглядалися як сприятливі за станом забарвлення. Що стосується результатів випробування прикладів 1 і 2, не було проблем щодо початкової кількості випаровування (кількості випаровування, визначеної за один день від початку використання), а саме, 24,0г у прикладі 1 і 9,7г у прикладі 2. Стан парфумів був сприятливим, і не було виявлено жодного погіршення конфігурації основи випаровування, змодельованої у формі квітки. Як показано на Фіг.26, у прикладі 3 основа ви паровування 164 пристрою для випаровування 160 має форму подібної до букета квітки, з трьох квіток, зв'язаних разом, і як основа випаровування 164 був використаний гофрований папір. У цьому прикладі подібна до букета квітка являє собою конфігурацію численних квіток, зв'язаних разом. Елемент поглинання рідини 163, показаний у прикладі 3, був виготовлений з поліефіру, що має діаметр основи 2мм і довжину 10см. Елемент поглинання рідини мав пористість 66%. Рідка суміш 162, використана у прикладі 3, була такою ж, як суміш, використана у прикладі 1. Що стосується результатів випробування прикладу 3, початкова кількість випаровування становила 24,4г/добу. Стан забарвлення показав візерунок типу В, як показано на Фіг.25(b), і в кінцевому стані лише ділянка поблизу елемента поглинання рідини мала глибоке забарвлення. Стан парфумів був сприятливим, і конфігурація основи випаровування добре зберігалася і не погіршувалася. Подібно до прикладу 3, у прикладі 4 основа випаровування мала форму подібних до букету квітів. Як основа випаровування був використаний японський папір для каліграфії, який мав масу 24г/м 2 і загальну площу випаровування 540см 2. Елемент поглинання рідини і рідка суміш, використані у прикладі 4, були такими ж, як використані у прикладі 3. Що стосується результатів випробування прикладу 4, початкова кількість випаровування становила 25,4г/добу, і стан забарвлення основи випаровування був типу А, як показано на Фіг.25 (а). Стан парфумів був сприятливим, і конфігурація основи випаровування добре зберігалася і не погі 41 80281 42 ршувалася. на, наприклад, таким чином, щоб відкриватися або У прикладі 5 основа випаровування 174 призакриватися за допомогою пружного тіла, такого як строю для випаровування 170 мала форму квітки, дріт або пружина. Приклад пристрою для випароподібної до маргаритки, як показано на Фіг.27. У вування з такою структурою показаний на Фіг.28(а) цьому прикладі квітка, подібна до маргаритки, яві 28(b). Як показано на Фіг.28(а), пристрій для виляє собою конфігурацію, в якій основи випаровупаровування 180 структурований таким чином, вання однакової форми (пелюстки) 174 накладащоб запобігти відкриванню основи випаровування лися вертикально. У прикладі 5 як основа 184, забезпечуючи численні основи випаровуванвипаровування 174 був використаний фільтруваня 184 (3 на цій фігурі), які складають кілька разів і льний папір, який мав масу 91г/м 2 і загальну плозв'язують разом, і припасовують пружне тіло (спіщу випаровування 111см 2. ральну пружину) 186 навколо складених таким Елемент поглинання рідини 173, використаний чином основ випаровування. Оскільки пристрій у прикладі 5, був виготовлений з поліефіру, що для випаровування структурований у такий спосіб, має діаметр основи 3мм, довжину 10см і порисвін може бути упакований у менший контейнер, з тість 60%. основою випаровування, складеною донизу. У прикладі 5 як розчинник була використана Пристрій для випаровування 180 також струкдеіонізована вода, і як пігменти були використані турований таким чином, щоб розширити складчасчервоний №102, жовтий №4 і блакитний №1 (з ту основу випаровування 184 при використанні, як концентрацією 0,001%) для приготування рідкої показано на Фіг.28(b), шляхом видалення пружного суміші 172. тіла 186 у напрямку стрілки, як показано на Фіг.28 У пристрої для випаровування 170 за цим при(а) (або у напрямку, протилежному стрілці). кладом, забарвлена вода з високою концентраціУ цьому втіленні може бути передбачена щією пігменту заздалегідь проникала у проміжну лина для подачі рідкої суміші ззовні до резервуара частину 175 основи 173, що поглинає рідину (еледля зберігання рідини пристрою для випаровуванмента поглинання рідини). Потім безбарвна рідка ня, за допомогою якої рідку суміш можна злити суміш 172, поглинена з основи 173, що поглинає щоразу, коли це необхідно, або відповідним чином рідину, змішувалася із забарвленою водою, що додати, коли вона вже використана. зберігалася в проміжній частині 175, з утворенням Як і у вищезазначеному втіленні, пристрій для забарвленого розчину, який з часом переміщуваввипаровування може мати захисний елемент, що ся до основи випаровування 174. Основа випарозакриває зовнішню окружність елемента погливування 174 мала форму квітки, утвореної з округнання рідини, завдяки чому елемент поглинання лих пелюсток, що змінювалася так, наче рідини не занурений у рідину до використання, забарвлювалася справжня квітка, завдяки подачі щоб попередити випаровування летких інгредієнзабарвленої рідкої суміші 172. тів у повітря. Що стосується результатів випробування приРезервуар для зберігання може мати, наприкладу 5, початкова кількість випаровування станоклад, вазоподібну форму. Отже, коли сконструйовила 17,6г/добу, і забарвлення основи випаровувана у вигляді квітки основа випаровування привання 174 було типу С, як показано на Фіг.25(с). кріплена до резервуара, пристрій для Стан парфумів був сприятливим, і конфігурація випаровування має такий вигляд, начебто в нього основи випаровування добре зберігалася і не погіпоміщені справжні квіти, таким чином, поліпшуючи ршувалася. декоративні характеристики. У цьому прикладі, коли численні основи випаДаний винахід був пояснений у деталях і з поровування (3 на Фіг.27), що мають форму квітки, силанням на характерні втілення, і фахівцям у забезпечені основами, що поглинають рідину, даній галузі має бути цілком зрозуміло, що різноокремо просоченими водою з різним забарвленманітні зміни і модифікації можуть бути зроблені ням, і зануреними в однакову рідку суміш, основи без відходу від суті та обсягу даного винаходу. випаровування забарвлюються по-різному. Ін шими Оскільки пристрій для випаровування відповісловами, підготовлені випарники, що мають зовдно до даного винаходу здатний регулювати випанішній вигляд різних квітів, які розпускаються. ровування активних інгредієнтів за допомогою реВищезазначене випробування виявило, що гулювального пристрою, можна запобігти коли основу випаровування, елемент поглинання випаровуванню активних інгредієнтів, що містятьрідини і розчин відповідним чином контролюють, ся в рідкій суміші, до використання. Регулювання випарник може підтримувати сприятливий стан активних інгредієнтів для того, щоб випаровува ти парфумів, і в той же час забарвлення основної їх у необхідній і достатній кількості при викорисчастини пристрою може змінюватися. танні, дозволяє надовго зберігати ефект активних Крім того, у цьому втіленні основна частина інгредієнтів. пристрою у вигляді квітки може бути структурова 43 80281 44 45 80281 46 47 80281 48 49 80281 50 51 80281 52 53 Комп’ютерна в ерстка О. Гапоненко 80281 Підписне 54 Тираж 26 прим. Міністерство осв іт и і науки України Держав ний департамент інтелектуальної в ласності, вул. Урицького, 45, м. Київ , МСП, 03680, Україна ДП “Український інститут промислов ої в ласності”, вул. Глазунова, 1, м. Київ – 42, 01601

Дивитися

Додаткова інформація

Назва патенту англійською

Volatilizer (variants)

Автори англійською

Matsuda Eiko, Umetani Yasuko, Okano Ryuji, Kubo Nobuya, Tsutsumi Shusaku, Kohmoto Shoichi

Назва патенту російською

Устройство для выпаривания (варианты)

Автори російською

Мацуда Эйко, Уметани Ясуко, Окано Риудзи, Куба Нобуя, Цуцуми Сусаку, Кохмото Соити

МПК / Мітки

МПК: A61L 9/12, A01M 1/20, A41G 1/00, A01M 29/00

Мітки: варіанти, пристрій, випаровування

Код посилання

<a href="http://uapatents.com/27-80281-pristrijj-dlya-viparovuvannya-varianti.html" target="_blank" rel="follow" title="База патентів України">Пристрій для випаровування (варіанти)</a>

Подібні патенти