Система мобільного зв’язку, mme, спосіб керування вхідними викликами системи мобільного зв’язку і спосіб керування вхідними викликами mme

Номер патенту: 113320

Опубліковано: 10.01.2017

Автори: Тамура Тосіюкі, Окабе Дзуніа

Є ще 13 сторінок.

Дивитися все сторінки або завантажити PDF файл.

Формула / Реферат

1. Система мобільного зв'язку, яка містить:

термінал (UE (абонентський пристрій)), який виконує процедуру передачі обслуговування від області бездротового зв'язку LTE (по стандарту довгострокового розвитку) в область бездротового зв'язку 3G або область бездротового зв'язку 2G; і

MME (об'єкт керування мобільністю), який, якщо процедура передачі обслуговування виконується, коли MME приймає повідомлення із запитом пошукового виклику для термінала по SGs-інтерфейсу, відкидає повідомлення із запитом пошукового виклику, і подальші дії не виконуються за допомогою MME у відповідь на прийом повідомлення із запитом пошукового виклику.

2. Система мобільного зв'язку за п. 1, в якій MME не виконує подальшу обробку вхідних викликів для термінала після відкидання повідомлення із запитом пошукового виклику, а при прийомі повторної передачі повідомлення із запитом пошукового виклику з комутаційного пристрою (MSC/VLR (центру комутації мобільного зв'язку/реєстру гостьових абонентів)) продовжує обробку вхідних викликів.

3. Система мобільного зв'язку за п. 2, в якій комутаційний пристрій виконує повторну передачу повідомлення із запитом пошукового виклику за допомогою запуску таймера.

4. MME (об'єкт керування мобільністю), використовуваний в системі мобільного зв'язку, при цьому:

якщо процедура передачі обслуговування від області бездротового зв'язку LTE в область бездротового зв'язку 3G або область бездротового зв'язку 2G виконується, коли MME приймає повідомлення із запитом пошукового виклику для термінала (UE) по SGs-інтерфейсу, MME відкидає повідомлення із запитом пошукового виклику і подальші дії не виконуються за допомогою MME у відповідь на прийом повідомлення із запитом пошукового виклику.

5. MME за п. 4, в якому MME не виконує подальшу обробку вхідних викликів для термінала після відкидання повідомлення із запитом пошукового виклику, а при прийомі повторної передачі повідомлення із запитом пошукового виклику з комутаційного пристрою (MSC/VLR (центру комутації мобільного зв'язку/реєстру гостьових абонентів)) продовжує обробку вхідних викликів.

6. MME за п. 5, в якому комутаційний пристрій виконує повторну передачу повідомлення із запитом пошукового виклику за допомогою запуску таймера.

7. Спосіб керування вхідними викликами в системі мобільного зв'язку, який включає етапи, на яких:

виконують, за допомогою термінала (UE), обробку процедури передачі обслуговування від області бездротового зв'язку LTE в область бездротового зв'язку 3G або область бездротового зв'язку 2G; і

відкидають, за допомогою MME (об'єкта керування мобільністю), якщо процедура передачі обслуговування виконується, коли MME приймає повідомлення із запитом пошукового виклику для термінала по SGs-інтерфейсу, повідомлення із запитом пошукового виклику, і подальші дії не виконуються за допомогою MME у відповідь на прийом повідомлення із запитом пошукового виклику.

8. Спосіб керування вхідними викликами в системі мобільного зв'язку за п. 7, в якому MME не виконує подальшу обробку вхідних викликів для термінала після відкидання повідомлення із запитом пошукового виклику, а при прийомі повторної передачі повідомлення із запитом пошукового виклику з комутаційного пристрою (MSC/VLR (центру комутації мобільного зв'язку/реєстру гостьових абонентів)) продовжує обробку вхідних викликів.

9. Спосіб керування вхідними викликами в системі мобільного зв'язку за п. 8, в якому комутаційний пристрій виконує повторну передачу повідомлення із запитом пошукового виклику за допомогою запуску таймера.

10. Спосіб керування вхідними викликами за допомогою MME (об'єкта керування мобільністю), використовуваного в системі мобільного зв'язку, який включає етапи, на яких:

якщо процедура передачі обслуговування від області бездротового зв'язку LTE в область бездротового зв'язку 3G або область бездротового зв'язку 2G виконується, коли MME приймає повідомлення із запитом пошукового виклику для термінала (UE) по SGs-інтерфейсу, відкидають повідомлення із запитом пошукового виклику, і подальші дії не виконуються за допомогою MME у відповідь на прийом повідомлення із запитом пошукового виклику.

11. Спосіб керування вхідними викликами за допомогою MME за п. 10, в якому MME не виконує подальшу обробку вхідних викликів для термінала після відкидання повідомлення із запитом пошукового виклику, а при прийомі повторної передачі повідомлення із запитом пошукового виклику з комутаційного пристрою (MSC/VLR (центру комутації мобільного зв'язку/реєстру гостьових абонентів)) продовжує обробку вхідних викликів.

12. Спосіб керування вхідними викликами за допомогою MME за п. 11, в якому комутаційний пристрій виконує повторну передачу повідомлення із запитом пошукового виклику за допомогою запуску таймера.

13. Спосіб керування для термінала (UE), використовуваного в системі мобільного зв'язку, який включає етапи, на яких:

виконують, за допомогою термінала, обробку процедури передачі обслуговування від області бездротового зв'язку LTE в область бездротового зв'язку 3G або область бездротового зв'язку 2G; і

відкидають, за допомогою MME (об'єкта керування мобільністю), якщо процедура передачі обслуговування виконується, коли MME приймає повідомлення із запитом пошукового виклику для термінала по SGs-інтерфейсу, повідомлення із запитом пошукового виклику, і подальші дії не виконуються за допомогою MME у відповідь на прийом повідомлення із запитом пошукового виклику.

14. Термінал (UE (абонентський пристрій)), використовуваний в системі мобільного зв'язку, який містить:

засіб для виконання процедури передачі обслуговування від області бездротового зв'язку LTE (по стандарту довгострокового розвитку) в область бездротового зв'язку 3G або область бездротового зв'язку 2G; і

засіб для прийому, якщо процедура передачі обслуговування виконується, коли MME приймає повідомлення із запитом пошукового виклику по SGs-інтерфейсу, і, отже, MME відкидає повідомлення із запитом пошукового виклику і не виконує подальших дій, повідомлення із запитом пошукового виклику, що повторно передається за допомогою MSC/VLR (центра комутації мобільного зв'язку/реєстру гостьових абонентів).

15. Термінал (UE (абонентський пристрій)), використовуваний в системі мобільного зв'язку, який містить:

засіб для виконання процедури передачі обслуговування від області бездротового зв'язку LTE (по стандарту довгострокового розвитку) в область бездротового зв'язку 3G або область бездротового зв'язку 2G; і

засіб для прийому, якщо MME відкидає повідомлення із запитом пошукового виклику для термінала і, внаслідок цього, не виконує подальших дій у відповідь на прийом повідомлення із запитом пошукового виклику, оскільки процедура передачі обслуговування виконується, коли MME приймає повідомлення із запитом пошукового виклику по SGs-інтерфейсу, повідомлення із запитом пошукового виклику, що повторно передається за допомогою MSC/VLR (центра комутації мобільного зв'язку/реєстру гостьових абонентів).

16. Термінал за п. 14 або 15, при цьому MME не виконує подальшу обробку вхідних викликів для термінала після відкидання повідомлення із запитом пошукового виклику, а при прийомі повторної передачі повідомлення із запитом пошукового виклику з MSC/VLR продовжує обробку вхідних викликів.

17. Термінал за п. 16, при цьому MSC/VLR виконує повторну передачу повідомлення із запитом пошукового виклику за допомогою запуску таймера.

18. Спосіб зв'язку, здійснюваний за допомогою термінала (UE (абонентського пристрою)), використовуваного в системі мобільного зв'язку, який включає етапи, на яких:

виконують процедуру передачі обслуговування від області бездротового зв'язку LTE (по стандарту довгострокового розвитку) в область бездротового зв'язку 3G або область бездротового зв'язку 2G; і

приймають, якщо процедура передачі обслуговування виконується, коли MME приймає повідомлення із запитом пошукового виклику по SGs-інтерфейсу, і, отже, MME відкидає повідомлення із запитом пошукового виклику і не виконує подальших дій, повідомлення із запитом пошукового виклику, що повторно передається за допомогою MSC/VLR (центра комутації мобільного зв'язку/реєстру гостьових абонентів).

19. Спосіб зв'язку, здійснюваний за допомогою термінала (UE (абонентського пристрою)), використовуваного в системі мобільного зв'язку, який включає етапи, на яких:

виконують процедуру передачі обслуговування від області бездротового зв'язку LTE (по стандарту довгострокового розвитку) в область бездротового зв'язку 3G або область бездротового зв'язку 2G; і

приймають, якщо MME відкидає повідомлення із запитом пошукового виклику для термінала і, внаслідок цього, не виконує подальших дій у відповідь на прийом повідомлення із запитом пошукового виклику, оскільки процедура передачі обслуговування виконується, коли MME приймає повідомлення із запитом пошукового виклику по SGs-інтерфейсу, повідомлення із запитом пошукового виклику, що повторно передається за допомогою MSC/VLR (центра комутації мобільного зв'язку/реєстру гостьових абонентів).

20. Спосіб зв'язку за допомогою термінала за п. 18 або 19, в якому MME не виконує подальшу обробку вхідних викликів для термінала після відкидання повідомлення із запитом пошукового виклику, а при прийомі повторної передачі повідомлення із запитом пошукового виклику з MSC/VLR продовжує обробку вхідних викликів.

21. Спосіб зв'язку за допомогою термінала за п. 20, в якому MSC/VLR виконує повторну передачу повідомлення із запитом пошукового виклику за допомогою запуску таймера.

Текст

Реферат: UA 113320 C2 (12) UA 113320 C2 Задача винаходу - надати пристрою керування мобільністю, який може нормально надавати в UE повідомлення відносно вхідного мовного виклику, що виконується, коли ISR активується і, коли пристрій мобільного зв'язку переміщається із зони реєстрації місцеположення під керуванням ММЕ в зону реєстрації місцеположення під керуванням SGSN. Пристрій (10) керування мобільністю забезпечує роботу ISR-функції у взаємодії з SGSN (20). Передбачається, що зона (60) реєстрації місцеположення, керована за допомогою пристрою (10) керування мобільністю, існує в зоні (50) реєстрації місцеположення, керованій за допомогою SGSN (20), і вхідний мовний виклик виконується в пристрій (30) мобільного зв'язку в той час, коли пристрій (30) мобільного зв'язку виходить із зони (60) реєстрації місцеположення. Пристрій (10) керування мобільністю включає в себе модуль (11) керування вхідними мовними викликами, який, у вищеописаному випадку, відправляє повідомлення у відповідь, яке вказує те, що пристрій (30) мобільного зв'язку переміщається, в комутаційний пристрій (40), і, коли повідомлення вхідного мовного виклику відправляється знов з комутаційного пристрою (40) в комутаційний пристрій (40) після закінчення заданого періоду часу, виконує спробу виклику в пристрій (30) мобільного зв'язку. UA 113320 C2 5 10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 Галузь техніки, до якої належить винахід Даний винахід стосується пристрою керування мобільністю, системи зв'язку, способу керування вхідними мовними викликами і програми, і, наприклад, стосується пристрою керування мобільністю, системи зв'язку, способу керування вхідними мовними викликами і програми з використанням ISR-функції. Вхідний мовний виклик, описаний в цьому винаході, включає в себе мультимедійний зв'язок, такий як відеотелефон. Рівень техніки У 3GPP (партнерський проект третього покоління), який задає стандарт для мобільних мережевих систем, EPC (вдосконалене ядро пакетної комутації) вказується як мобільна мережева система наступного покоління. EPC являє собою мережеву систему, яка розміщує мережу доступу LTE (стандарту довгострокового розвитку) на доповнення до мереж радіодоступу, званих "другим поколінням" і "третім поколінням". Стан, в якому пристрій мобільного зв'язку, який розташований в бездротовій LTE-зоні, підключається до EPC, згадується як "ECM-підключений" стан. Пристрій мобільного зв'язку може згадуватися як мобільний термінальний пристрій. Додатково, пристрій мобільного зв'язку задається як UE (абонентський пристрій) в 3GPP. Крім того, пристрій, який керує місцеположенням UE, який розташований в бездротовій LTE-зоні, являє собою MME (об'єкт керування мобільністю), а пристрій, який керує місцеположенням UE, який розташований в бездротовій зоні другого і третього покоління (яка згадується як "бездротова 3G-зона"), являє собою SGSN (обслуговуючий вузол підтримки GPRS). Передбачається, що початково після введення бездротової LTE-зони, бездротова LTE-зона повинна поступово розширюватися, витісняючи бездротову 3G-зону. У випадку, якщо перекриваються бездротова LTE-зона і бездротова 3G-зона, і бездротова LTE-зона є невеликою, комутація між бездротовою LTE-зоною і бездротовою 3G-зоною передбачувано часто виникає в UE, який розташований на кінці бездротової LTE-зони. Часта комутація між бездротовою LTE-зоною і бездротовою 3G-зоною викликає такі проблеми, як збільшення навантаження по мережевій обробці внаслідок обробки реєстрації місцеположення і витрати живлення акумулятора UE. У непатентному документі 1, функція пропуску LTE/3G-реєстрації місцеположення (функція ISR (зниження об'єму передачі службових сигналів в режимі бездіяльності); надалі звана ISRфункцією) не виконує реєстрацію місцеположення, навіть коли UE переміщається в іншу зону, якщо немає зміни зони реєстрації місцеположення, яка зареєстрована раніше в бездротовій LTE-зоні і бездротовій 3G-зоні. Забезпечення ISR зменшує число разів, коли виконується реєстрація місцеположення, і за рахунок цього можна вирішувати проблеми збільшення навантаження по мережевій обробці і витрати живлення акумулятора UE. Список бібліографічних посилань Непатентні документи NPL 1: "SAE basic control technology to achieve the ALL-IP network", NTT DOCOMO Technical Journal, том 17, номер 3, жовтень 2009 року. Суть винаходу Технічна задача У випадку, якщо UE в ECM-підключеному стані розташований в зоні реєстрації місцеположення під керуванням MME, і коли вхідний мовний виклик виконаний з MSC (центра комутації мобільного зв'язку)/VLR (реєстру гостьових абонентів) в UE, MSC/VLR повідомляє MME відносно того, що здійснений вхідний мовний виклик в UE. MME повідомляє MSC/VLR відносно того, що він приймає вхідний мовний виклик в UE. Додатково, MME повідомляє UE відносно того, що надходить вхідний мовний виклик. У цей час, MSC/VLR зупиняє таймер для повторної передачі повідомлення відносно вхідного виклику і переходить в режим очікування відповіді від UE, оскільки одержаний дозвіл по повідомленню відносно вхідного мовного виклику. Потрібно зазначити, що, якщо MME відправляє повідомлення відносно вхідного виклику в UE під час обробки (передачі обслуговування), в якій UE переміщується із зони реєстрації місцеположення під керуванням MME в зону реєстрації місцеположення під керуванням SGSN, повідомлення відносно вхідного виклику не досягає UE в деяких випадках. Якщо UE переміщений в зону реєстрації місцеположення під керуванням MME або SGSN, в якій не активоване ISR, реєстрація місцеположення для вхідного мовного виклику наново виконується за допомогою UE для MSC/VLR в зоні реєстрації місцеположення під керуванням MME або SGSN, в якій не активоване ISR, в яку переміщений UE. Отже, MSC/VLR може знов повідомляти відносно вхідного мовного виклику в UE, розташований в зоні реєстрації місцеположення під керуванням MME або SGSN, в якій не активоване ISR, в яку переміщений UE. З іншого боку, коли UE переміщений в зону реєстрації місцеположення під керуванням 1 UA 113320 C2 5 10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 SGSN, в якій активується ISR, реєстрація місцеположення не виконується за допомогою UE. Отже, коли MME відправляє повідомлення відносно вхідного виклику в UE під час передачі обслуговування UE, і, отже, повідомлення відносно вхідного виклику не досягає UE, MSC/VLR не може знов повідомляти відносно вхідного мовного виклику в UE, розташований в зоні реєстрації місцеположення під керуванням SGSN, в якій активується ISR, що викликає збій вхідного мовного виклику в UE. Зразкова мета винаходу полягає в тому, щоб нормально надавати в UE повідомлення відносно вхідного мовного виклику, який виконаний, коли ISR активується в MME і SGSN і коли пристрій мобільного зв'язку переміщається із зони реєстрації місцеположення під керуванням MME в зону реєстрації місцеположення під керуванням SGSN. Вирішення задачі Пристрій керування мобільністю згідно з першим зразковим аспектом винаходу являє собою пристрій керування мобільністю, який забезпечує роботу ISR-функції у взаємодії з SGSN і включає в себе модуль керування вхідними мовними викликами, який відправляє повідомлення у відповідь, яке вказує те, що пристрій мобільного зв'язку переміщається, в комутаційний пристрій у відповідь на повідомлення вхідного мовного виклику, передане з комутаційного пристрою, і, коли повідомлення вхідного мовного виклику відправляється знов з комутаційного пристрою після закінчення заданого періоду часу, виконує спробу виклику в пристрій мобільного зв'язку через SGSN, у випадку, якщо друга зона реєстрації місцеположення, керована за допомогою пристрою керування мобільністю, існує в першій зоні реєстрації місцеположення, керованій за допомогою SGSN, і вхідний мовний виклик виконаний в пристрій мобільного зв'язку в той час, коли пристрій мобільного зв'язку виходить з другої зони реєстрації місцеположення, в першій зоні реєстрації місцеположення. Система зв'язку згідно з другим зразковим аспектом винаходу включає в себе SGSN, який керує першою зоною реєстрації місцеположення, пристрій керування мобільністю, який керує другою зоною реєстрації місцеположення, що перекриває частину першої зони реєстрації місцеположення, і комутаційний пристрій, який повідомляє відносно вхідного мовного виклику в пристрій мобільного зв'язку через пристрій керування мобільністю, і, у випадку, якщо вхідний мовний виклик виконаний в пристрій мобільного зв'язку в той час, коли пристрій мобільного зв'язку виходить з другої зони реєстрації місцеположення, в першій зоні реєстрації місцеположення, пристрій керування мобільністю відправляє повідомлення у відповідь, яке вказує те, що пристрій мобільного зв'язку переміщається, в комутаційний пристрій у відповідь на повідомлення вхідного мовного виклику, передане з комутаційного пристрою, і, коли повідомлення вхідного мовного виклику відправляється знов з комутаційного пристрою після закінчення заданого періоду часу, виконує спробу виклику в пристрій мобільного зв'язку через SGSN. Спосіб керування вхідними мовними викликами згідно з третім зразковим аспектом винаходу являє собою спосіб керування вхідними мовними викликами, здійснюваний в пристрої керування мобільністю, який забезпечує роботу ISR-функції у взаємодії з SGSN, і, у випадку, якщо друга зона реєстрації місцеположення, керована за допомогою пристрою керування мобільністю, існує в першій зоні реєстрації місцеположення, керованій за допомогою SGSN, і вхідний мовний виклик виконаний в пристрій мобільного зв'язку в той час, коли пристрій мобільного зв'язку виходить з другої зони реєстрації місцеположення, в першій зоні реєстрації місцеположення, відправляється повідомлення у відповідь, яке вказує те, що пристрій мобільного зв'язку переміщається, в комутаційний пристрій у відповідь на повідомлення вхідного мовного виклику, передане з комутаційного пристрою, і, коли повідомлення вхідного мовного виклику відправляється знов з комутаційного пристрою після закінчення заданого періоду часу, виконується спроба виклику в пристрій мобільного зв'язку через SGSN. Програма згідно з четвертим зразковим аспектом винаходу являє собою програму, виконувану за допомогою комп'ютера пристрою керування мобільністю, який забезпечує роботу ISR-функції у взаємодії з SGSN, причому програма інструктує комп'ютеру виконувати етап відправлення повідомлення у відповідь, яке вказує те, що пристрій мобільного зв'язку переміщається, в комутаційний пристрій у відповідь на повідомлення вхідного мовного виклику, передане з комутаційного пристрою, і етап виконання спроби виклику в пристрій мобільного зв'язку через SGSN, коли повідомлення вхідного мовного виклику відправляється знов з комутаційного пристрою після закінчення заданого періоду часу, у випадку, якщо друга зона реєстрації місцеположення, керована за допомогою пристрою керування мобільністю, існує в першій зоні реєстрації місцеположення, керованій за допомогою SGSN, і вхідний мовний виклик виконаний в пристрій мобільного зв'язку в той час, коли пристрій мобільного зв'язку виходить з другої зони реєстрації місцеположення, в першій зоні реєстрації місцеположення. 2 UA 113320 C2 5 10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 Переваги винаходу Згідно з винаходом, можна надавати пристрій керування мобільністю, систему зв'язку, спосіб керування вхідними мовними викликами і програму, які дозволяють нормально надавати в UE повідомлення відносно вхідного мовного виклику, який виконується, коли ISR активується в MME і SGSN і коли пристрій мобільного зв'язку переміщається із зони реєстрації місцеположення під керуванням MME в зону реєстрації місцеположення під керуванням SGSN в ECM-підключеному стані. Короткий опис креслень Фіг. 1 є схемою конфігурації системи зв'язку згідно з першим зразковим варіантом здійснення. Фіг. 2 є схемою конфігурації системи зв'язку згідно з другим зразковим варіантом здійснення. Фіг. 3 є схемою, що показує послідовність операцій обробки для того, щоб підключати UE до мережі згідно з другим зразковим варіантом здійснення. Фіг. 4 є схемою, що показує послідовність операцій обробки вхідних мовних викликів згідно з другим зразковим варіантом здійснення. Фіг. 5 є схемою, що показує послідовність операцій обробки вхідних мовних викликів згідно з третім зразковим варіантом здійснення. Фіг. 6 є схемою, що показує послідовність операцій обробки вхідних мовних викликів згідно з четвертим зразковим варіантом здійснення. Фіг. 7 є схемою, що показує послідовність операцій обробки вхідних мовних викликів згідно з п'ятим зразковим варіантом здійснення. Фіг. 8 є схемою, що показує послідовність операцій обробки вхідних мовних викликів згідно з п'ятим зразковим варіантом здійснення. Докладний опис варіантів здійснення Перший зразковий варіант здійснення Нижче описуються зразкові варіанти здійснення даного винаходу з посиланням на креслення. Приклад конфігурації системи зв'язку згідно з першим зразковим варіантом здійснення винаходу описується з посиланням на фіг. 1. Система зв'язку, показана на фіг. 1, складається з вузлових пристроїв, що указуються в 3GPP. Система зв'язку на фіг. 1 включає в себе пристрій 10 керування мобільністю, SGSN 20, пристрій 30 мобільного зв'язку і комутаційний пристрій 40. Пристрій 10 керування мобільністю і SGSN 20 забезпечують роботу ISR-функції у взаємодії один з одним. Іншими словами, пристрій 10 керування мобільністю і SGSN 20 забезпечують ISR-функцію, включену в кожний з них. SGSN 20 керує зоною 50 реєстрації місцеположення. Пристрій 10 керування мобільністю керує зоною 60 реєстрації місцеположення. Зона 50 реєстрації місцеположення включає в себе зону 60 реєстрації місцеположення. Відповідно, частина зони 50 реєстрації місцеположення і зони 60 реєстрації місцеположення являє собою зону, що перекривається. На фіг. 1, пристрій 30 мобільного зв'язку виходить із зони 60 реєстрації місцеположення в зоні 50 реєстрації місцеположення. Комутаційний пристрій 40 повідомляє пристрій 30 мобільного зв'язку через пристрій 10 керування мобільністю відносно вхідного мовного виклику. У випадку, якщо пристрій 30 мобільного зв'язку розташований всередині зони 60 реєстрації місцеположення, комутаційний пристрій 40 повідомляє пристрій 30 мобільного зв'язку через пристрій 10 керування мобільністю відносно вхідного мовного виклику. У випадку, якщо пристрій 30 мобільного зв'язку розташований за межами зони 60 реєстрації місцеположення і всередині зони 50 реєстрації місцеположення, комутаційний пристрій 40 повідомляє пристрій 30 мобільного зв'язку через пристрій 10 керування мобільністю і SGSN 20 відносно вхідного мовного виклику і SGSN 20. Далі описується приклад конфігурації пристрою 10 керування мобільністю. Пристрій 10 керування мобільністю включає в себе модуль 11 керування вхідними мовними викликами. Описується випадок, в якому вхідний мовний виклик виконаний в пристрій 30 мобільного зв'язку протягом часу, коли пристрій 30 мобільного зв'язку виходить із зони 60 реєстрації місцеположення в зоні 50 реєстрації місцеположення. "Під час переміщення" являє собою стан, в якому обробка для переміщення пристрою 30 мобільного зв'язку ще не завершена в пристрої 10 керування мобільністю і SGSN 20, і, наприклад, являє собою стан, в якому обробка передачі обслуговування для пристрою 30 мобільного зв'язку ще не завершена в ньому. У випадку, якщо модуль 11 керування вхідними мовними викликами виявляє те, що пристрій 30 мобільного зв'язку виходить із зони 60 реєстрації місцеположення, коли повідомлення вхідного мовного виклику передане з комутаційного пристрою 40, модуль 11 керування вхідними мовними викликами відправляє повідомлення у відповідь, яке вказує те, що пристрій 3 UA 113320 C2 5 10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 30 мобільного зв'язку знаходиться в режимі переміщення, в комутаційний пристрій 40. Наприклад, модуль 11 керування вхідними мовними викликами може виявляти те, що пристрій 30 мобільного зв'язку виходить із зони 60 реєстрації місцеположення, коли він виконує обробку вхідних викликів для пристрою 30 мобільного зв'язку, і потім приймає повідомлення відносно того, що передача повідомлення сповіщення відносно вхідного мовного виклику в пристрій 30 мобільного зв'язку завершена невдало, з базової станції, яка керує пристроєм 30 мобільного зв'язку. Коли про вхідний мовний виклик нормально не повідомлено пристрою 30 мобільного зв'язку через пристрій 10 керування мобільністю, комутаційний пристрій 40 повторно передає повідомлення вхідного мовного виклику після закінчення вказаного періоду часу. У той час, коли повідомлення вхідного мовного виклику повторно передається з комутаційного пристрою 40 після закінчення вказаного періоду часу, пристрій 30 мобільного зв'язку завершує передачу обслуговування в позицію за межами зони 60 реєстрації місцеположення і всередині зони 50 реєстрації місцеположення, і, отже, модуль 11 керування вхідними мовними викликами відправляє повідомлення, яке вказує виклик пристрою 30 мобільного зв'язку, в SGSN 20. Іншими словами, пристрій 10 керування мобільністю виконує спробу виклику в пристрій 30 мобільного зв'язку через SGSN 20. Як описано вище, з використанням пристрою зв'язку, показаного на фіг. 1, навіть у випадку, якщо вхідний мовний виклик виконаний в пристрій 30 мобільного зв'язку, коли ISR-функція активується в пристрої 10 керування мобільністю і SGSN 20, і протягом часу, коли пристрій 30 мобільного зв'язку виходить із зони 60 реєстрації місцеположення в зоні 50 реєстрації місцеположення, комутаційний пристрій 40 може успішно повідомляти пристрій 30 мобільного зв'язку відносно вхідного мовного виклику. Загалом, у випадку, якщо ISR-функція активується в пристрої 10 керування мобільністю і SGSN 20, обробка реєстрації місцеположення пристрою 30 мобільного зв'язку не виконується, навіть коли пристрій 30 мобільного зв'язку виходить із зони 60 реєстрації місцеположення в зоні 50 реєстрації місцеположення. Наприклад, у випадку, якщо вхідний мовний виклик в пристрій 30 мобільного зв'язку виконаний до того, як завершується обробка переміщення пристрою 30 мобільного зв'язку, тобто до того, як завершується обробка передачі обслуговування, пристрій 10 керування мобільністю виконує спробу виклику в пристрій 30 мобільного зв'язку, за умови, що пристрій 30 мобільного зв'язку розташований в зоні 60 реєстрації місцеположення. У цей час, якщо пристрій 10 керування мобільністю приймає повідомлення вхідного мовного виклику, передане з комутаційного пристрою 40, комутаційний пристрій 40 зупиняє таймер повторної передачі для повідомлення вхідного мовного виклику і, отже, не передає повторно повідомлення вхідного мовного виклику в пристрій 10 керування мобільністю. У такому випадку, оскільки ISR-функція активується, пристрій 30 мобільного зв'язку не виконує обробку реєстрації місцеположення для комутаційного пристрою 40. Відповідно, комутаційний пристрій 40 не має можливості знов відправляти повідомлення вхідного мовного виклику в пристрій 30 мобільного зв'язку, який виходить із зони 60 реєстрації місцеположення. Отже, у випадку, якщо пристрій 10 керування мобільністю не може викликати пристрій 30 мобільного зв'язку, комутаційний пристрій 40 не може відправляти повідомлення вхідного мовного виклику в пристрій 30 мобільного зв'язку. З іншого боку, з використанням пристрою зв'язку, показаного на фіг. 1, у відповідь на повідомлення вхідного мовного виклику, передане з комутаційного пристрою, пристрій 10 керування мобільністю відправляє повідомлення у відповідь, яке вказує те, що пристрій 30 мобільного зв'язку знаходиться в режимі переміщення, замість відправлення повідомлення, яке вказує те, що прийняте повідомлення вхідного мовного виклику, в комутаційний пристрій 40. За рахунок цього можна не допускати зупинки таймера повторної передачі за допомогою комутаційного пристрою 40, і пристрій 10 керування мобільністю знов приймає повідомлення вхідного мовного виклику після закінчення таймера повторної передачі в комутаційному пристрої 40. До того часу, коли пристрій 10 керування мобільністю знов приймає повідомлення вхідного мовного виклику, обробка передачі обслуговування пристрою 30 мобільного зв'язку завершується внаслідок помилки заданого періоду часу, і, отже, можна виконувати спробу виклику в пристрій 30 мобільного зв'язку через SGSN 20. Таймер повторної передачі для повідомлення вхідного мовного виклику в комутаційному пристрої 40 може задаватися з урахуванням часу виконання обробки передачі обслуговування пристрою 30 мобільного зв'язку. Як описано вище, з використанням пристрою зв'язку, показаного на фіг. 1, можна надійно повідомляти пристрій 30 мобільного зв'язку відносно сповіщення вхідного мовного виклику. Другий зразковий варіант здійснення 4 UA 113320 C2 5 10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 Приклад конфігурації системи зв'язку згідно з другим зразковим варіантом здійснення винаходу описується з посиланням на фіг. 2. Система зв'язку, показана на фіг. 2, включає в себе MME 15, SGSN 20, UE 35, MSC/VLR 45, eNB 70 (вдосконалений вузол В) і пристрій 80 керування 2G/3G-радіозв'язком. MSC/VLR 45 підключається до зовнішньої мережі. MME 15 є еквівалентним пристрою 10 керування мобільністю на фіг. 1. MSC/VLR 45 є еквівалентним комутаційному пристрою 40 на фіг. 1. UE 35 є еквівалентним пристрою 30 мобільного зв'язку на фіг. 1. ENB 70 являє собою пристрій базової станції, який керує бездротовою LTE-зоною. Пристрій 80 керування 2G/3G-радіозв'язком являє собою пристрій керування радіозв'язком, який керує бездротовою 2G- або 3G-зоною. Пристрій 80 керування 2G/3G-радіозв'язком може являти собою, наприклад, RNC (контролер радіомережі), що указується в 3GPP. UE 35 являє собою пристрій зв'язку, який вказується як пристрій мобільного зв'язку в 3GPP. UE 35 може являти собою, наприклад, стільниковий телефон, смартфон, планшетний термінал, персональний комп'ютер з функцією зв'язку і т. п. Додатково, UE 35 може являти собою M2M (міжмашинний) пристрій, який здійснює зв'язок автономним способом. M2M-пристрій може являти собою пристрій, який рідко переміщається, такий як, наприклад, торговий автомат або електричний прилад, що має функцію зв'язку, або годинник, що носиться користувачем, і т. п. Надалі в цьому документі описується послідовність операцій обробки для того, щоб підключати UE 35 до мережі з посиланням на фіг. 3. По-перше, UE 35 відправляє повідомлення комбінованого запиту на приєднання в MME 15, щоб виконувати запит на реєстрацію місцеположення приєднання до лінії (S11). Після прийому повідомлення комбінованого запиту на приєднання, MME 15 формує інформацію реєстрації місцеположення UE 35. Інформація реєстрації місцеположення містить, наприклад, інформацію, яка вказує те, що UE 35 розташований в зоні реєстрації місцеположення, керованій за допомогою MME 15, або інформацію про абонентів UE 35. Інформація про абонентів UE 35 може бути одержана з пристрою керування інформацією про абонентів (не показаний), який розміщений в системі мобільного зв'язку. Пристрій керування інформацією про абонентів вказується, наприклад, як HSS (сервер власних абонентів) в 3GPP. Потім, MME 15 встановлює SGs-прив'язку до MSC/VLR 45 (S12). SGs-прив'язка використовується для того, щоб відправляти і приймати повідомлення вхідного мовного виклику (сигнал керування CS (комутацією викликів)) між MME 15 і MSC/VLR 45. Після встановлення SGs-прив'язки до MSC/VLR 45, MME 15 відправляє повідомлення комбінованого дозволу на приєднання в UE 35 (S13). Потім UE 35 відправляє повідомлення запиту оновлення зони маршрутизації в SGSN 20 (S14). Після прийому повідомлення запиту оновлення зони маршрутизації, SGSN 20 формує інформацію реєстрації місцеположення UE 35. Потім інформація реєстрації місцеположення синхронізується між SGSN 20 і MME 15, щоб забезпечувати ISR (S15). SGSN 20 потім відправляє повідомлення дозволу оновлення зони маршрутизації в UE 35 (S16). Після виконання обробки на етапах S11-S16, UE 35 і MME 15 переходять в ECM-підключений стан (S17). ECM-підключений стан є станом, в якому тракт зв'язку для користувацьких даних встановлюється між мережею і UE 35. Далі описується послідовність операцій обробки вхідних мовних викликів для UE 35 з посиланням на фіг. 4. Передбачається, що обробка за фіг. 3 вже виконана перед виконанням обробки за фіг. 4, і UE 35 і MME 15 знаходяться в ECM-підключеному стані. По-перше, MSC/VLR 45 приймає повідомлення вхідного мовного виклику, відправлене з мережі мовного зв'язку (S21). Далі, MSC/VLR 45 відправляє повідомлення запиту пошукового виклику (Paging Request) в MME 15 (S22). MSC/VLR 45 відправляє повідомлення запиту пошукового виклику через SGs-прив'язку, що встановлюється між MSC/VLR 45 і MME 15. Іншими словами, MSC/VLR 45 відправляє повідомлення запиту пошукового виклику за допомогою SGs-інтерфейсу. Після відправлення повідомлення запиту пошукового виклику MSC/VLR 45 запускає таймер повторної передачі, який вказує часовий інтервал для того, щоб повторно передавати повідомлення пошукового виклику (S23). Навіть коли MME 15 приймає повідомлення запиту пошукового виклику, він не відправляє повідомлення у відповідь (повідомлення із запитом на надання послуг), яке вказує те, що одержаний дозвіл по вхідному мовному виклику, в MSC/VLR 45. Якщо одержаний дозвіл по вхідному мовному виклику за допомогою MME 15, MSC/VLR 45 зупиняє таймер, який запущений для того, щоб повторно передавати повідомлення вхідного мовного виклику (повідомлення запиту пошукового виклику). Таким чином, щоб не допускати зупинки таймера повторної передачі, MME 15 не відправляє повідомлення із запитом на надання послуг в MSC/VLR 45. 5 UA 113320 C2 5 10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 Потім MME 15 відправляє повідомлення сповіщення відносно надання CS-послуг, щоб повідомляти UE 35 через eNB 70 відносно вхідного мовного виклику (S24). Потрібно зазначити, що UE 35 починає вихід із зони 60 реєстрації місцеположення до того, як повідомлення сповіщення відносно надання CS-послуг відправляється з eNB 70 (S25). У цьому випадку, eNB 70 відміняє передачу повідомлення сповіщення відносно надання CS-послуг в UE 35 (S26) на основі того факту, що UE 35 вже починає виходити із зони 60 реєстрації місцеположення. Потрібно зазначити, що хоч в нижченаведеному поясненні описується випадок, в якому передача повідомлення сповіщення відносно надання CS-послуг в UE 35 (S26) відміняється, коли eNB 70 відправляє повідомлення сповіщення відносно надання CS-послуг в UE 35, і потім повідомлення у відповідь (повідомлення з NAS-розширеним запитом на надання послуг) відправляється з UE 35 в MME 15 після цього, MME 15 відправляє повідомлення із запитом на надання послуг в MSC/VLR 45 після прийому повідомлення з NAS-розширеним запитом на надання послуг. Потім eNB 70 відправляє повідомлення NAS-індикатора невдалої доставки, яке вказує те, що передача повідомлення сповіщення відносно надання CS-послуг в UE 35 завершена невдало, в MME 15 (S27). Після прийому повідомлення NAS-індикатора невдалої доставки, MME 15 відправляє повідомлення відхилення пошукового виклику, в якому задається причина, яка вказує збій передачі повідомлення сповіщення відносно надання CS-послуг в UE 35 внаслідок переміщення UE 35, в MSC/VLR 45 (S28). Потім eNB 70 відправляє повідомлення необхідності передачі обслуговування в MME 15, щоб починати обробку передачі обслуговування UE 35 (S29). MME 15 виконує обробку передачі обслуговування з SGSN 20 (S30). Після того, як реєстрація UE 35 виконана при обробці передачі обслуговування, SGSN 20 відправляє повідомлення сповіщення відносно завершення переходу на іншу обслуговуючу підсистему радіодоступу в MME 15 (S31). Потім MME 15 відправляє повідомлення підтвердження завершення переходу на іншу обслуговуючу підсистему радіодоступу в SGSN 20 як повідомлення у відповідь на повідомлення сповіщення відносно завершення переходу на іншу обслуговуючу підсистему радіодоступу (S32). Після того, як обробка передачі обслуговування UE 35 завершується вищезгаданим способом, UE 35 і SGSN 20 переходять в PMM-підключений стан. PMM-підключений стан є станом, в якому тракт зв'язку для користувацьких даних встановлюється між мережею і UE 35. Потім, коли закінчується таймер повторної передачі для повідомлення запиту пошукового виклику, MSC/VLR 45 повторно передає повідомлення запиту пошукового виклику в MME 15 (S35). MME 15 після цього відправляє повідомлення індикатора пошукового CS-виклику з індикатором, щоб виконувати спробу виклику в UE 35, в SGSN 20, оскільки UE 35 вже переміщений в зону під керуванням SGSN 20 (S36). SGSN 20 потім виконує спробу виклику в UE 35 (S37). Як описано вище, за допомогою виконання обробки вхідних мовних викликів, показаної на фіг. 4, можна не допускати зупинки таймера повторної передачі в MSC/VLR 45. MSC/VLR 45 внаслідок цього може знов відправляти повідомлення запиту пошукового виклику в MME 15 і, отже, повідомляти UE 35 після того, як виконана передача обслуговування, відносно вхідного мовного виклику. Третій зразковий варіант здійснення Далі описується послідовність операцій обробки вхідних мовних викликів для UE 35 згідно з третім зразковим варіантом здійснення винаходу з посиланням на фіг. 5. Передбачається, що обробка за фіг. 3 вже виконана перед виконанням обробки за фіг. 5, і UE 35 і MME 15 знаходяться в ECM-підключеному стані. По-перше, UE 35 починає вихід із зони 60 реєстрації місцеположення в зоні 50 реєстрації місцеположення (S41). Далі, eNB 70 відправляє повідомлення необхідності передачі обслуговування в MME 15, щоб починати обробку передачі обслуговування UE 35 (S42). У EPC, яке являє собою мережу, повідомлення необхідності передачі обслуговування є першим повідомленням при обробці передачі обслуговування. MSC/VLR 45 приймає повідомлення вхідного мовного виклику, відправлене з мережі мовного зв'язку (S43). MSC/VLR 45 потім відправляє повідомлення запиту пошукового виклику в MME 15 (S44). Після відправлення повідомлення запиту пошукового виклику, MSC/VLR 45 запускає таймер повторної передачі, який вказує часовий інтервал для того, щоб повторно передавати повідомлення пошукового виклику (S45). Фіг. 5 відрізняється від фіг. 4 тим, що MME 15 приймає повідомлення запиту пошукового виклику після прийому повідомлення необхідності передачі обслуговування. У випадку прийому повідомлень в цьому порядку, MME 15 не виконує обробку, яка є супутньою прийому повідомлення запиту пошукового виклику. Зокрема, на фіг. 5, MME 15 не виконує обробку на 6 UA 113320 C2 5 10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 етапах S24-S28 на фіг. 4. Іншими словами, MME 15 не виконує передачу повідомлення сповіщення відносно надання CS-послуг в UE 35, яка являє собою обробку у відповідь на прийом повідомлення запиту пошукового виклику, і відміняє або відкидає повідомлення запиту пошукового виклику. З іншого боку, MME 15 переважно виконує обробку, яка є супутньою прийому повідомлення необхідності передачі обслуговування, замість обробки, що є супутньою прийому повідомлення запиту пошукового виклику, яка являє собою обробку вхідних викликів в UE 35. Етапи S46-S53 є ідентичними етапам S30-S37 на фіг. 4 і не описуються детально, щоб уникнути надмірності. На цьому кресленні, MME 15 не відправляє повідомлення сповіщення відносно надання CS-послуг в eNB 70, коли він спочатку приймає повідомлення запиту пошукового виклику, відправлене з MSC/VLR 45 на етапі S44. Коли повідомлення запиту пошукового виклику відправляється на етапі S51 після закінчення таймера повторної передачі в MSC/VLR 45, MME 15 виконує спробу виклику в UE 35 через SGSN 20. Як описано вище, за допомогою виконання послідовності операцій обробки вхідних мовних викликів на фіг. 5, навіть коли вхідний мовний виклик виконаний в UE 35 під час виконання обробки передачі обслуговування UE 35, можна повідомляти UE 35 відносно вхідного мовного виклику після завершення обробки передачі обслуговування UE 35. Додатково, MME 15 не виконує обробку вхідних мовних викликів у відповідь на повідомлення запиту пошукового виклику, що приймається спочатку, і виконує спробу виклику в UE 35 тільки після того, як повідомлення запиту пошукового виклику повторно передається після цього, що дає можливість зменшення числа сигналів в мережі в порівнянні з випадком за фіг. 4. За рахунок цього можна спрощувати послідовність операцій обробки вхідних мовних викликів і знижувати навантаження по обробці мережі. Четвертий зразковий варіант здійснення Далі описується послідовність операцій обробки вхідних мовних викликів згідно з четвертим зразковим варіантом здійснення даного винаходу з посиланням на фіг. 6. Передбачається, що обробка за фіг. 3 вже виконана перед виконанням обробки за фіг. 6, і UE 35 і MME 15 знаходяться в ECM-підключеному стані. Етапи S61-S69 є ідентичними етапам S41-S49 на фіг. 5 і не описуються детально надмірно. На фіг. 6, в той час, коли UE 35 і SGSN 20 переходять в PMM-підключений стан (S69) після завершення обробки передачі обслуговування, MME 15 відправляє повідомлення індикатора пошукового CS-виклику в SGSN 20, якщо він приймає повідомлення запиту пошукового виклику під час обробки передачі обслуговування (S70). Потрібно зазначити, що MME 15 визначає те, що UE 35 і SGSN 20 переходять в PMM-підключений стан (S69), за допомогою відправлення повідомлення підтвердження завершення переходу на іншу обслуговуючу підсистему радіодоступу в SGSN 20 на етапі S68, і потім відправляє повідомлення індикатора пошукового CS-виклику в SGSN 20 (S70). На фіг. 5, MME 15 відправляє повідомлення індикатора пошукового CS-виклику в SGSN 20 після передачі повідомлення запиту пошукового виклику з MSC/VLR 45. З іншого боку, на цьому кресленні, MME 15 відправляє повідомлення індикатора пошукового CS-виклику в SGSN 20 після завершення обробки передачі обслуговування без очікування повторної передачі повідомлення запиту пошукового виклику, що відрізняється від обробки за фіг. 5. Щоб реалізовувати обробку цього креслення, модуль 11 керування вхідними мовними викликами MME 15 повинен знати, що повідомлення запиту пошукового виклику прийняте з MSC/VLR 45 на етапі S64. Наприклад, модуль 11 керування вхідними мовними викликами може мати прапор прийому повідомлення запиту пошукового виклику і т. п. і активувати прапор, коли він приймає повідомлення запиту пошукового виклику. Як описано вище, за допомогою виконання послідовності операцій обробки вхідних мовних викликів на фіг. 6, навіть коли вхідний мовний виклик виконаний в UE 35 під час виконання обробки передачі обслуговування UE 35, можна повідомляти UE 35 відносно вхідного мовного виклику після завершення обробки передачі обслуговування UE 35. Додатково, MME 15 може відправляти повідомлення індикатора пошукового CS-виклику в SGSN 20 без очікування повторної передачі повідомлення запиту пошукового виклику і за рахунок цього можна виконувати спробу виклику в UE 35 раніше відносно випадку за фіг. 5. П'ятий зразковий варіант здійснення Далі описується послідовність операцій обробки вхідних мовних викликів згідно з п'ятим зразковим варіантом здійснення даного винаходу з посиланням на фіг. 7. Передбачається, що обробка за фіг. 3 вже виконана перед виконанням обробки за фіг. 7, і UE 35 і MME 15 знаходяться в ECM-підключеному стані. Етапи S81-S87 є ідентичними етапам S41-S47 на фіг. 5 і не описуються детально, щоб уникнути надмірності. 7 UA 113320 C2 5 10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 На етапі S88, MME 15 відправляє повідомлення підтвердження завершення переходу на іншу обслуговуючу підсистему радіодоступу як сигнал відповіді на повідомлення сповіщення відносно завершення переходу на іншу обслуговуючу підсистему радіодоступу, відправлене з SGSN 20 (S88). На цьому етапі, MME 15 задає інформацію, яка вказує виконання виклику в UE 35, в повідомленні підтвердження завершення переходу на іншу обслуговуючу підсистему радіодоступу. Зокрема, MME 15 задає інформацію, яка задається в повідомленні індикатора пошукового CS-виклику на етапі S36 за фіг. 4, в повідомленні підтвердження завершення переходу на іншу обслуговуючу підсистему радіодоступу і відправляє його. Оскільки MME 15 задає інформацію, яка задається в повідомленні індикатора пошукового CS-виклику, в повідомленні підтвердження завершення переходу на іншу обслуговуючу підсистему радіодоступу і відправляє його на етапі S88, можна повідомляти UE 35 відносно завершення обробки передачі обслуговування і додатково вказувати виклик. Далі, після завершення обробки передачі обслуговування, UE 35 і SGSN 20 переходять в ECM-підключений стан (S89). Потім SGSN 20 виконує спробу виклику в UE 35 на основі індикатора відносно виклику в UE 35, повідомленого на етапі S88 (S90). Як описано вище, за допомогою виконання послідовності операцій обробки вхідних мовних викликів на фіг. 7, навіть коли вхідний мовний виклик виконаний в UE 35 під час виконання обробки передачі обслуговування UE 35, можна повідомляти UE 35 відносно вхідного мовного виклику після завершення обробки передачі обслуговування UE 35. Додатково, MME 15 задає інформацію, яка вказує виконання виклику в UE 35, в повідомленні підтвердження завершення переходу на іншу обслуговуючу підсистему радіодоступу, яке повідомляє відносно завершення обробки передачі обслуговування. Це виключає необхідність відправляти повідомлення індикатора пошукового CS-виклику, яке відправляється на етапі S70 за фіг. 6, і за рахунок цього скорочує число повідомлень між MME 15 і SGSN 20. За рахунок цього можна знижувати навантаження по обробці мережі. Крім того, оскільки число повідомлень може скорочуватися в порівнянні з випадком за фіг. 6, можна виконувати спробу виклику в UE 35 раніше відносно обробки за фіг. 6. Далі описується послідовність операцій обробки вхідних мовних викликів для UE 35 з посиланням на фіг. 8. Фіг. 8 показує операцію у випадку, якщо конфлікт між обробкою передачі обслуговування і обробкою вхідних мовних викликів не виникає, і повідомлення відносно вхідного мовного виклику успішно надане в UE 35, для порівняння з прикладами роботи, показаними на фіг. 4-7. Передбачається, що обробка за фіг. 3 вже виконана перед виконанням обробки за фіг. 8, і UE 35 і MME 15 знаходяться в ECM-підключеному стані. По-перше, MSC/VLR 45 приймає повідомлення вхідного мовного виклику, відправлене з мережі мовного зв'язку (S91). Потім, MSC/VLR 45 відправляє повідомлення запиту пошукового виклику в MME 15 (S92). Після відправлення повідомлення запиту пошукового виклику, MSC/VLR 45 запускає таймер повторної передачі, який задає часовий інтервал для того, щоб повторно передавати повідомлення пошукового виклику (S93). Потім MME 15 відправляє повідомлення сповіщення відносно надання CS-послуг, щоб повідомляти UE 35 через eNB 70 відносно вхідного мовного виклику (S94). Після прийому повідомлення відносно надання CS-послуг, UE 35 відправляє повідомлення з NAS-розширеним запитом на надання послуг в MME 15 через eNB 70 (S95). Після прийому повідомлення з NAS-розширеним запитом на надання послуг, MME 15 відправляє повідомлення у відповідь (повідомлення із запитом на надання послуг), яке вказує те, що одержаний дозвіл по вхідному мовному виклику, в MSC/VLR 45 (S96). Повідомлення у відповідь (повідомлення із запитом на надання послуг) також може повідомляти MSC/VLR 45 відносно того, що UE 35 знаходиться в ECM-підключеному стані. Коли одержаний дозвіл по вхідному мовному виклику за допомогою MME 15, MSC/VLR 45 зупиняє таймер, який запущений для того, щоб повторно передавати повідомлення вхідного мовного виклику (повідомлення запиту пошукового виклику). За допомогою цієї операції, припиняється обробка по повторній передачі повідомлення запиту пошукового виклику в MSC/VLR 45 (S97). Після цього, UE 35 переміщається в бездротову 3G-зону, і продовжується операція вхідного виклику з використанням пристрою 80 керування 2G/3G-радіозв'язком і MSC/VLR 45 (S98). Хоч даний винахід описується як апаратна конфігурація у вищезгаданих зразкових варіантах здійснення, даний винахід не обмежений цим. Даний винахід може бути реалізований за допомогою інструктування CPU (центральному процесору) виконувати комп'ютерну програму, щоб виконувати обробку пристрою керування мобільністю, комутаційного пристрою або SGSN. У вищенаведеному прикладі, програма може зберігатися і надаватися в комп'ютер з використанням будь-якого типу енергонезалежного машиночитаного носія. Енергонезалежний машиночитаний носій включає в себе будь-який тип матеріального носія зберігання даних. 8 UA 113320 C2 5 10 15 20 25 30 35 Приклади енергонезалежного машиночитаного носія включають в себе магнітні носії зберігання даних (наприклад, гнучкі диски, магнітні стрічки, жорсткі диски і т. д.), магнітооптичні носії зберігання даних (наприклад, магнітооптичні диски), CD-ROM (постійний запам'ятовуючий пристрій), CD-R, CD-R/W і напівпровідникові запам'ятовуючі пристрої (наприклад, ROM з маскуванням, PROM (програмований ROM), EPROM (стираний PROM), флеш-ROM, RAM (оперативний запам'ятовуючий пристрій) і т. д.). Програма може надаватися в комп'ютер з використанням будь-якого типу енергозалежного машиночитаного носія. Приклади енергозалежного машиночитаного носія включають в себе електричні сигнали, оптичні сигнали і електромагнітні хвилі. Енергозалежний машиночитаний носій може надавати програму в комп'ютер через лінію дротового зв'язку, наприклад по електричних дротах або оптоволокну, або через лінію бездротового зв'язку. Потрібно зазначити, що даний винахід не обмежений вищеописаними зразковими варіантами здійснення, а допускає множину змін і модифікацій, відомих фахівцям в даній галузі техніки; наприклад, пристрій 80 керування 2G/3G-радіозв'язком може являти собою пристрій керування 3G-радіозв'язком, і MSC/VLR 45 може складатися з окремих MSC- і VLR-пристроїв. Хоч винахід детально показаний і описаний з посиланням на зразкові варіанти здійснення, винахід не обмежений цими варіантами здійснення. Фахівці в даній галузі техніки повинні розуміти, що різні зміни в формі і деталях можуть вноситися без відхилення від суті і обсягу даного винаходу, що визначаються формулою винаходу. Дана заявка основана на і вимагає пріоритет заявки на патент (Японія) № 2013-079961, поданої 5 квітня 2013 року, і заявки на патент (Японія) № 2013-141828, поданої 5 липня 2013 року, розкриття суті яких повністю міститься в даному документі по посиланню. Список номерів посилань 10 - пристрій керування мобільністю 11 - модуль керування вхідними мовними викликами 15 - MME 20 - SGSN 30 - пристрій мобільного зв'язку 35 - UE 40 - комутаційний пристрій 45 - MSC/VLR 50 - зона реєстрації місцеположення 60 - зона реєстрації місцеположення 70 - eNB 80 - пристрій керування 2G/3G-радіозв'язком ФОРМУЛА ВИНАХОДУ 40 45 50 55 1. Система мобільного зв'язку, яка містить: термінал (UE (абонентський пристрій)), який виконує процедуру передачі обслуговування від області бездротового зв'язку LTE (по стандарту довгострокового розвитку) в область бездротового зв'язку 3G або область бездротового зв'язку 2G; і MME (об'єкт керування мобільністю), який, якщо процедура передачі обслуговування виконується, коли MME приймає повідомлення із запитом пошукового виклику для термінала по SGs-інтерфейсу, відкидає повідомлення із запитом пошукового виклику, і подальші дії не виконуються за допомогою MME у відповідь на прийом повідомлення із запитом пошукового виклику. 2. Система мобільного зв'язку за п. 1, в якій MME не виконує подальшу обробку вхідних викликів для термінала після відкидання повідомлення із запитом пошукового виклику, а при прийомі повторної передачі повідомлення із запитом пошукового виклику з комутаційного пристрою (MSC/VLR (центру комутації мобільного зв'язку/реєстру гостьових абонентів)) продовжує обробку вхідних викликів. 3. Система мобільного зв'язку за п. 2, в якій комутаційний пристрій виконує повторну передачу повідомлення із запитом пошукового виклику за допомогою запуску таймера. 4. MME (об'єкт керування мобільністю), використовуваний в системі мобільного зв'язку, при цьому: якщо процедура передачі обслуговування від області бездротового зв'язку LTE в область бездротового зв'язку 3G або область бездротового зв'язку 2G виконується, коли MME приймає повідомлення із запитом пошукового виклику для термінала (UE) по SGs-інтерфейсу, MME 9 UA 113320 C2 5 10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 відкидає повідомлення із запитом пошукового виклику і подальші дії не виконуються за допомогою MME у відповідь на прийом повідомлення із запитом пошукового виклику. 5. MME за п. 4, в якому MME не виконує подальшу обробку вхідних викликів для термінала після відкидання повідомлення із запитом пошукового виклику, а при прийомі повторної передачі повідомлення із запитом пошукового виклику з комутаційного пристрою (MSC/VLR (центру комутації мобільного зв'язку/реєстру гостьових абонентів)) продовжує обробку вхідних викликів. 6. MME за п. 5, в якому комутаційний пристрій виконує повторну передачу повідомлення із запитом пошукового виклику за допомогою запуску таймера. 7. Спосіб керування вхідними викликами в системі мобільного зв'язку, який включає етапи, на яких: виконують, за допомогою термінала (UE), обробку процедури передачі обслуговування від області бездротового зв'язку LTE в область бездротового зв'язку 3G або область бездротового зв'язку 2G; і відкидають, за допомогою MME (об'єкта керування мобільністю), якщо процедура передачі обслуговування виконується, коли MME приймає повідомлення із запитом пошукового виклику для термінала по SGs-інтерфейсу, повідомлення із запитом пошукового виклику, і подальші дії не виконуються за допомогою MME у відповідь на прийом повідомлення із запитом пошукового виклику. 8. Спосіб керування вхідними викликами в системі мобільного зв'язку за п. 7, в якому MME не виконує подальшу обробку вхідних викликів для термінала після відкидання повідомлення із запитом пошукового виклику, а при прийомі повторної передачі повідомлення із запитом пошукового виклику з комутаційного пристрою (MSC/VLR (центру комутації мобільного зв'язку/реєстру гостьових абонентів)) продовжує обробку вхідних викликів. 9. Спосіб керування вхідними викликами в системі мобільного зв'язку за п. 8, в якому комутаційний пристрій виконує повторну передачу повідомлення із запитом пошукового виклику за допомогою запуску таймера. 10. Спосіб керування вхідними викликами за допомогою MME (об'єкта керування мобільністю), використовуваного в системі мобільного зв'язку, який включає етапи, на яких: якщо процедура передачі обслуговування від області бездротового зв'язку LTE в область бездротового зв'язку 3G або область бездротового зв'язку 2G виконується, коли MME приймає повідомлення із запитом пошукового виклику для термінала (UE) по SGs-інтерфейсу, відкидають повідомлення із запитом пошукового виклику, і подальші дії не виконуються за допомогою MME у відповідь на прийом повідомлення із запитом пошукового виклику. 11. Спосіб керування вхідними викликами за допомогою MME за п. 10, в якому MME не виконує подальшу обробку вхідних викликів для термінала після відкидання повідомлення із запитом пошукового виклику, а при прийомі повторної передачі повідомлення із запитом пошукового виклику з комутаційного пристрою (MSC/VLR (центру комутації мобільного зв'язку/реєстру гостьових абонентів)) продовжує обробку вхідних викликів. 12. Спосіб керування вхідними викликами за допомогою MME за п. 11, в якому комутаційний пристрій виконує повторну передачу повідомлення із запитом пошукового виклику за допомогою запуску таймера. 13. Спосіб керування для термінала (UE), використовуваного в системі мобільного зв'язку, який включає етапи, на яких: виконують, за допомогою термінала, обробку процедури передачі обслуговування від області бездротового зв'язку LTE в область бездротового зв'язку 3G або область бездротового зв'язку 2G; і відкидають, за допомогою MME (об'єкта керування мобільністю), якщо процедура передачі обслуговування виконується, коли MME приймає повідомлення із запитом пошукового виклику для термінала по SGs-інтерфейсу, повідомлення із запитом пошукового виклику, і подальші дії не виконуються за допомогою MME у відповідь на прийом повідомлення із запитом пошукового виклику. 14. Термінал (UE (абонентський пристрій)), використовуваний в системі мобільного зв'язку, який містить: засіб для виконання процедури передачі обслуговування від області бездротового зв'язку LTE (по стандарту довгострокового розвитку) в область бездротового зв'язку 3G або область бездротового зв'язку 2G; і засіб для прийому, якщо процедура передачі обслуговування виконується, коли MME приймає повідомлення із запитом пошукового виклику по SGs-інтерфейсу, і, отже, MME відкидає повідомлення із запитом пошукового виклику і не виконує подальших дій, повідомлення із 10 UA 113320 C2 5 10 15 20 25 30 35 40 45 запитом пошукового виклику, що повторно передається за допомогою MSC/VLR (центра комутації мобільного зв'язку/реєстру гостьових абонентів). 15. Термінал (UE (абонентський пристрій)), використовуваний в системі мобільного зв'язку, який містить: засіб для виконання процедури передачі обслуговування від області бездротового зв'язку LTE (по стандарту довгострокового розвитку) в область бездротового зв'язку 3G або область бездротового зв'язку 2G; і засіб для прийому, якщо MME відкидає повідомлення із запитом пошукового виклику для термінала і, внаслідок цього, не виконує подальших дій у відповідь на прийом повідомлення із запитом пошукового виклику, оскільки процедура передачі обслуговування виконується, коли MME приймає повідомлення із запитом пошукового виклику по SGs-інтерфейсу, повідомлення із запитом пошукового виклику, що повторно передається за допомогою MSC/VLR (центра комутації мобільного зв'язку/реєстру гостьових абонентів). 16. Термінал за п. 14 або 15, при цьому MME не виконує подальшу обробку вхідних викликів для термінала після відкидання повідомлення із запитом пошукового виклику, а при прийомі повторної передачі повідомлення із запитом пошукового виклику з MSC/VLR продовжує обробку вхідних викликів. 17. Термінал за п. 16, при цьому MSC/VLR виконує повторну передачу повідомлення із запитом пошукового виклику за допомогою запуску таймера. 18. Спосіб зв'язку, здійснюваний за допомогою термінала (UE (абонентського пристрою)), використовуваного в системі мобільного зв'язку, який включає етапи, на яких: виконують процедуру передачі обслуговування від області бездротового зв'язку LTE (по стандарту довгострокового розвитку) в область бездротового зв'язку 3G або область бездротового зв'язку 2G; і приймають, якщо процедура передачі обслуговування виконується, коли MME приймає повідомлення із запитом пошукового виклику по SGs-інтерфейсу, і, отже, MME відкидає повідомлення із запитом пошукового виклику і не виконує подальших дій, повідомлення із запитом пошукового виклику, що повторно передається за допомогою MSC/VLR (центра комутації мобільного зв'язку/реєстру гостьових абонентів). 19. Спосіб зв'язку, здійснюваний за допомогою термінала (UE (абонентського пристрою)), використовуваного в системі мобільного зв'язку, який включає етапи, на яких: виконують процедуру передачі обслуговування від області бездротового зв'язку LTE (по стандарту довгострокового розвитку) в область бездротового зв'язку 3G або область бездротового зв'язку 2G; і приймають, якщо MME відкидає повідомлення із запитом пошукового виклику для термінала і, внаслідок цього, не виконує подальших дій у відповідь на прийом повідомлення із запитом пошукового виклику, оскільки процедура передачі обслуговування виконується, коли MME приймає повідомлення із запитом пошукового виклику по SGs-інтерфейсу, повідомлення із запитом пошукового виклику, що повторно передається за допомогою MSC/VLR (центра комутації мобільного зв'язку/реєстру гостьових абонентів). 20. Спосіб зв'язку за допомогою термінала за п. 18 або 19, в якому MME не виконує подальшу обробку вхідних викликів для термінала після відкидання повідомлення із запитом пошукового виклику, а при прийомі повторної передачі повідомлення із запитом пошукового виклику з MSC/VLR продовжує обробку вхідних викликів. 21. Спосіб зв'язку за допомогою термінала за п. 20, в якому MSC/VLR виконує повторну передачу повідомлення із запитом пошукового виклику за допомогою запуску таймера. 11 UA 113320 C2 12 UA 113320 C2 13 UA 113320 C2 14 UA 113320 C2 15 UA 113320 C2 16 UA 113320 C2 17 UA 113320 C2 18 UA 113320 C2 Комп’ютерна верстка Т. Вахричева Державна служба інтелектуальної власності України, вул. Василя Липківського, 45, м. Київ, МСП, 03680, Україна ДП "Український інститут інтелектуальної власності", вул. Глазунова, 1, м. Київ – 42, 01601 19

Дивитися

Додаткова інформація

Назва патенту англійською

Mobile communication system, mme, incoming call control method for mobile communication system, and incoming call control method for mme

Автори англійською

Tamura, Toshiyuki, Okabe, Junya

Автори російською

Тамура Тосиюки, Окабэ Дзуниа

МПК / Мітки

МПК: H04W 48/00, H04W 68/12, H04W 60/00, H04W 8/12, H04W 48/18

Мітки: системі, система, вхідними, спосіб, керування, зв'язку, мобільного, викликами

Код посилання

<a href="http://uapatents.com/21-113320-sistema-mobilnogo-zvyazku-mme-sposib-keruvannya-vkhidnimi-viklikami-sistemi-mobilnogo-zvyazku-i-sposib-keruvannya-vkhidnimi-viklikami-mme.html" target="_blank" rel="follow" title="База патентів України">Система мобільного зв’язку, mme, спосіб керування вхідними викликами системи мобільного зв’язку і спосіб керування вхідними викликами mme</a>

Подібні патенти