Завантажити PDF файл.

Формула / Реферат

1. Роликові ковзани, кожний з яких складається з колеса, що виконане з обода з шиною і додаткового обода, розташованого всередині колеса, рухливо з'єднаного з ободом колеса, та платформи з елементами фіксації на ній стопи ковзаняра, закріпленої на внутрішній частині додаткового обода, при цьому платформа розвернута відносно обода в горизонтальній площині, які відрізняються тим, що розворот платформи в горизонтальній площині здійснено так, що її повздовжня вісь паралельна осі обертання колеса ролика, а на зовнішній частині додаткового обода виконані бокові виступи з вертикальними отворами, в яких знаходиться двоплечий важіль, одне плече якого може контактувати з гомілкою ковзаняра, а друге, через гальмівну колодку, - з колесом.

2. Роликові ковзани за п. 1, які відрізняються тим, що платформи для стоп ковзаняра з'єднані по задній частині гнучкою перемичкою.

3. Роликові ковзани за п. 1, які відрізняються тим, що платформи для стоп ковзаняра з'єднані по задній частині гнучкою перемичкою, охопленою телескопічною, фіксованою по довжині, трубою, рівною довжині перемички.

4. Роликові ковзани за п. 1, які відрізняються тим, що на одній із платформ для стопи ковзаняра зі сторони носка на її нижній частині встановлений знімний упор.

Текст

1. Роликові ковзани, кожний з яких складається з колеса, що виконане з обода з шиною і додаткового обода, розташованого всередині колеса, рухливо з'єднаного з ободом колеса, та платформи з елементами фіксації на ній стопи ковзаняра, закріпленої на внутрішній частині додаткового C2 1 3 93934 плюють їх. В залежності від навиків з'їжджати зі схилу можливо з незв'язаними платформами 6, або їх з'єднують гнучкою перемичкою 16, або гнучкою перемичкою 14 охопленою телескопічною трубою 15. З'їжджаючи зі схилу гори і при необхідності натискаючи гомілкою на пластину 13 плеча двоплечого важеля 4, він повертаючись в бокових виступах 3 додаткового ободу 1 повертає друге плече важеля 4 який тисне на гальмівну колодку 5, та свою чергу на торцеву частину обода 10 колеса з шиною 11 і таким чином виконується гальмування. Вертається двоплечий важіль 4 у вихідне положення пружиною 12. Щоб гомілки випадково не зіткнулись з шиною 1 в процесі руху вони захищені фартухом 2. При русі по звичайній дорозі, чи навчанні роликові ковзани оснащують знімним упором 17 закріпленим на нижній частині платформи 6 зі сто Комп’ютерна верстка Мацело В. 4 рони носка на упорній нозі, тобто ковзаняр їде як на самокаті. Щоб зменшити опір, додатковий обід 1 з'єднаний з ободом 10 колеса через підшипник 9. Отже таке конструктивне виконання роликових ковзанів забезпечує одноколійний рух, більш безпечний чим двоколійний і менш затратний. Щоб впасти на руки треба зробити тілом поворот тільки на 90% і падаючи гальмувати носками занурюючи їх в землю, коли ж падають на спину тоді гальмують занурюючи задники платформ у землю. Пристосування перемичок як гнучких так і огорнутих телескопічною трубою і гальм теж зменшує безпеку руху, особливо на крутих схилах з борознами. На таких роликових ковзанах можливо виконувати різні піруети, повороти, стрибки, переступати па ходу ями і каміння. Підйом по схилу виконується як підйом по сходах. Тобто це робити зручно. Підписне Тираж 23 прим. Міністерство освіти і науки України Державний департамент інтелектуальної власності, вул. Урицького, 45, м. Київ, МСП, 03680, Україна ДП “Український інститут промислової власності”, вул. Глазунова, 1, м. Київ – 42, 01601

Дивитися

Додаткова інформація

Назва патенту англійською

Roller skates

Автори англійською

Boiko Iryna Ihorivna, Snihurskyi Eduard Boleslavovych

Назва патенту російською

Роликовые коньки

Автори російською

Бойко Ирина Игоревна, Снигурский Эдуард Болеславович

МПК / Мітки

МПК: A63C 17/00

Мітки: ковзани, роликові

Код посилання

<a href="http://uapatents.com/2-93934-rolikovi-kovzani.html" target="_blank" rel="follow" title="База патентів України">Роликові ковзани</a>

Подібні патенти