Штемпельний пристрій для виконання багатоколірного зображення

Завантажити PDF файл.

Формула / Реферат

1. Штемпельний пристрій для виконання багатоколірного зображення, що складається з штемпельного вузла, який має можливість переміщення за допомогою поворотного механізму між положенням нанесення фарби при контакті з фарбовим вузлом і положенням друку, і приведення в дію вручну при переміщенні штемпельного вузла проти дії пружини, зовнішнього корпусу, який має простір для штемпельного вузла і пружини стискання, і поперечного з'єднання, який відрізняється тим, що додатково має внутрішній корпус, з'єднаний із зовнішнім за допомогою поперечного з'єднання у вигляді осі, а штемпельний і фарбовий вузли виконані у вигляді багатогранників з однаковою кількістю сторін, на яких закріплена необхідна кількість штемпелів і подушок для фарб з можливістю перевороту їх механізмами повертання на осях багатогранників.

2. Штемпельний пристрій за п. 1, який відрізняється тим, що механізм повороту фарбового вузла у вигляді багатогранника має пальці на його бокових сторонах, які входять у контакт з храповиком, що закріплений на бокових сторонах внутрішнього корпусу.

3. Штемпельний пристрій за п. 1, який відрізняється тим, що поворотний механізм штемпельного вузла виконаний у вигляді крильчатки, що розміщена на його осі, лопаті якої мають можливість руху по криволінійній напрямній, що розташована на боковій стороні зовнішнього корпусу, при повертанні.

Текст

1. Штемпельний пристрій для виконання багатоколірного зображення, що складається з штемпельного вузла, який має можливість переміщення за допомогою поворотного механізму між положенням нанесення фарби при контакті з фарбовим вузлом і положенням друку, і приведення в дію вручн у при переміщенні штемпельного вузла проти дії пружини, зовнішнього корпусу, який має простір для штемпельного вузла і пружини стискання, C2 1 3 83480 чергу кріпиться на бокових сторонах внутрішнього корпусу. З'єднання двох корпусів здійснюється віссю формного багатогранника 3, яка при натисканні зовнішнього корпусу 2 рухається по вертикальному пазі внутрішнього корпусу, який обмежує робочий хід пристрою. Пристрій працює таким чином: При натисканні на зовнішній корпус 2 одна сторона багатогранника 3 штемпельного вузла відходить від відповідної сторони фарбового вузла, а далі при взаємодії пальця 9 та храповика 10 відбувається обертовий рух багатогранника 3 і здійснюється друк на пове Комп’ютерна в ерстка В. Клюкін 4 рхню. При відтисканні зовнішнього корпусу 2 пружиною 5 відбувається чергова взаємодія пальця 9 з храповиком 10, і це спричиняє оберт багатогранника 3 та його підйом і проходить контакт наступного штемпеля форми з подушкою із фарбою. Зміна положень багатогранника 4 фарбового вузла здійснюється за рахунок обертання і проходження лопасті крильчатки по криволінійній направляючій яка розташована на боковій стороні зовнішнього корпусу 2. Джерела інформації: 1. Патент Росії №2139197. МПК6 В41К 1/40. Підписне Тираж 26 прим. Міністерство осв іт и і науки України Держав ний департамент інтелектуальної в ласності, вул. Урицького, 45, м. Київ , МСП, 03680, Україна ДП “Український інститут промислов ої в ласності”, вул. Глазунова, 1, м. Київ – 42, 01601

Дивитися

Додаткова інформація

Назва патенту англійською

Stamp device for completion of multicolor image

Автори англійською

Maik Volodymyr Zinoviiovych, Salko Oleksandr Serhiovych, Matviiv Andrii Yaroslavovych

Назва патенту російською

Штемпельное устройство для выполнения многоцветного изображения

Автори російською

Маик Владимир Зиновьевич, Салко Александр Сергеевич, Матвиив Андрей Ярославович

МПК / Мітки

МПК: B41K 1/00

Мітки: пристрій, багатоколірного, штемпельний, виконання, зображення

Код посилання

<a href="http://uapatents.com/2-83480-shtempelnijj-pristrijj-dlya-vikonannya-bagatokolirnogo-zobrazhennya.html" target="_blank" rel="follow" title="База патентів України">Штемпельний пристрій для виконання багатоколірного зображення</a>

Подібні патенти