Спосіб реконструкції вузького таза по і. амро

Номер патенту: 71695

Опубліковано: 15.12.2004

Автори: Сушко Геннадій Степанович, Амро Ірина Геннадіївна

Завантажити PDF файл.

Формула / Реферат

1. Спосіб реконструкції вузького таза, при якому проводиться двобічна вертикальна остеотомія обох безіменних кісток на рівні великої сідничної вирізки у площині, яка паралельна площині крижово-клубових з'єднань.

2. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що після розведення безіменних кісток у ланці лобкового з'єднання на відстань, яка дорівнює зменшенню розмірів порожнини таза, між лобковими кістками розміщується трансплантат.

3. Спосіб за пп. 1, 2, який відрізняється тим, що трансплантат має вигляд радіально вигнутої пластини, яка вигнутим боком повернута до передньої поверхні тулуба.

4. Спосіб за пп. 1, 2, 3, який відрізняється тим, що бокові поверхні трансплантата розщеплені у вигляді пластин, які охоплюють лобкові кістки з передньої та задньої поверхонь.

5. Спосіб за п. 4, який відрізняється тим, що передні пластини, які охоплюють трансплантат, мають елементи фіксації до кістки, наприклад, шурупи.

Текст

1. Спосіб реконструкції вузького таза, при якому проводиться двобічна вертикальна остеотомія обох безіменних кісток на рівні великої сідничної вирізки у площині, яка паралельна площині крижово-клубових з'єднань. 2. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що після розведення безіменних кісток у ланці лобкового 3 71695 4 знеболюванням в площині, паралельній крижовоуперед, а бокові поверхні трансплантата 2 розщеклубовому з'єднанню, з обох боків проводиться плені на передню та задню пластинки 4, 5, які оховертикальна остиотомія 1 шляхом розсікання пеплюють лобкові кістки спереду та позаду, причому, редньої кортикальної пластини. Після цього з пепластинки трансплантата 2 мають елементи фікредньої поверхні тулуба, після пересікання м'яких сації, наприклад, шур упи 6. Наявність дугового тканин, проводиться симфізіотомія і дистракційне згину трансплантата забезпечує збільшення прярозведення лобкових кісток на відстань, яка замого розміру порожнини таза. безпечує ліквідування наявного зменшення внутЗдійснення дугової вертикальної остеотомії рішніх розмірів тазу. Для фіксації отриманого розобох безіменних кісток надає можливість зберегти ширення тазу між лобковими кістками розміщуємо фізіологічне взаємовідношення між кістками, які трансплантат 2, який виконаний із біологічно інерстворюють крижово-клубові з'єднання, що є протного матеріалу, наприклад, із спеціальних сортів філактикою виникнення деструктивних процесів сталі. Трансплантат 2 в горизонтальній площині між ними. має дуговий згин 3, повернений вигнутим боком Комп’ютерна в ерстка А. Крижанівський Підписне Тираж 37 прим. Міністерство осв іт и і науки України Держав ний департамент інтелектуальної в ласності, вул. Урицького, 45, м. Київ , МСП, 03680, Україна ДП “Український інститут промислов ої в ласності”, вул. Глазунова, 1, м. Київ – 42, 01601

Дивитися

Додаткова інформація

Назва патенту англійською

Method for reconstruction of narrow pelvis designed by i. amro

Автори англійською

Amro Iryna Hennadiivna

Назва патенту російською

Способ реконструкции узкого таза по и. амро

Автори російською

Амро Ирина Геннадиевна

МПК / Мітки

МПК: A61B 17/56

Мітки: вузького, амро, спосіб, реконструкції, таза

Код посилання

<a href="http://uapatents.com/2-71695-sposib-rekonstrukci-vuzkogo-taza-po-i-amro.html" target="_blank" rel="follow" title="База патентів України">Спосіб реконструкції вузького таза по і. амро</a>

Подібні патенти