Пристрій для електропунктурної рефлексотерапії

Номер патенту: 70381

Опубліковано: 15.10.2004

Автор: Кубай Роман Іванович

Завантажити PDF файл.

Формула / Реферат

1. Пристрій для електропунктурної рефлексотерапії, що містить генератор сітки частот, регульований підсилювач та комутатор, причому до першою виходу комутатора під'єднаний активний електрод, а до другого виходу під'єднаний пасивний електрод, який відрізняється тим, що додатково введено датчик серцевого ритму, підсилювач, формувач пакета імпульсів, перемикач та блок керування, в який входить панель набору, програмований мікропроцесор, індикаторне табло, рознім та системна шина, причому вхід підсилювача з'єднаний із виходом датчика серцевого ритму, а вихід з'єднаний із першим входом формувача пакета імпульсів, другий вхід якого з'єднаний із виходом генератора сітки частот, цифрові входи якого з'єднані з системною шиною, з якою з'єднані цифрові входи регульованого підсилювача, вхід якого з'єднаний з виходом формувача пакета імпульсів, третій вхід якого з'єднаний з першим контактом перемикача, другий контакт якого з'єднаний з корпусом, виходи панелі набору з'єднані із системною шиною, яка з'єднана з входами індикаторного табло та з рознімом, а також із портом входу і виходу програмованого мікропроцесора.

2. Пристрій по п. 1, який відрізняється тим, що введено резистор зворотного зв'язку та аналого-цифровий перетворювач, причому один вивід резистора зворотного зв'язку з'єднаний із виходом регульованого підсилювача та з першим входом аналого-цифрового перетворювача, а другий вивід з'єднаний із входом комутатора та з другим входом аналого-цифрового перетворювача, цифрові виходи якого з'єднані із системною шиною.

3. Пристрій по п. 1, який відрізняється тим, що введено таймер і зумер, причому другий вхід зумера з'єднаний із системного шиною, яка з'єднана з цифровими входами таймера, вихід якого з'єднаний з другим входом комутатора та з першим входом зумера.

Додаткова інформація

Назва патенту англійською

Device for electropuncture reflex therapy

Автори англійською

Kubai Roman Ivanovych

Назва патенту російською

Устройство для электропунктурной рефлексотерапии

Автори російською

Кубай Роман Иванович

МПК / Мітки

МПК: A61H 39/00

Мітки: електропунктурної, пристрій, рефлексотерапії

Код посилання

<a href="http://uapatents.com/2-70381-pristrijj-dlya-elektropunkturno-refleksoterapi.html" target="_blank" rel="follow" title="База патентів України">Пристрій для електропунктурної рефлексотерапії</a>

Подібні патенти