Номер патенту: 65305

Опубліковано: 25.11.2011

Автор: Рижа Нонна Гариківна

Завантажити PDF файл.

Формула / Реферат

1. Трафарет для оформлення ДТП, що виконаний у вигляді прямокутної пластини з наскрізними отворами у вигляді геометричних фігур різної величини, який відрізняється тим, що містить виконані у масштабі геометричні контури автотранспортних засобів, знаків дорожнього руху та дорожньої розмітки.

2. Трафарет за п. 1, який відрізняється тим, що до наскрізних отворів з геометричними контурами автотранспортних засобів включені щонайменше стилізовані зображення легкового авто, єврофури, вантажівки, трамвая/тролейбуса/автобуса, маршрутного таксі, одинарного автобуса, мотоцикла/скутера/мопеда/велосипеда.

3. Трафарет за п. 1, який відрізняється тим, що до наскрізних контурів зі знаками дорожнього руху включені зображення пішохода, зони безпеки, світлофора, пішохідного переходу.

4. Трафарет за п. 1, який відрізняється тим, що до наскрізних контурів дорожньої розмітки включені зображення смуги руху, рейок, напряму руху.

5. Трафарет за п. 1, який відрізняється тим, що його розмір становить 100 мм х 100 мм.

Текст

1. Трафарет для оформлення ДТП, що виконаний у вигляді прямокутної пластини з наскрізними отворами у вигляді геометричних фігур різної величини, який відрізняється тим, що містить виконані у масштабі геометричні контури автотранспортних засобів, знаків дорожнього руху та дорожньої розмітки. 2. Трафарет за п. 1, який відрізняється тим, що до наскрізних отворів з геометричними контурами 3 Розмір трафарета становить 100 мм х 100 мм. Основними перевагами трафарета, що заявляється, є наступні: - простота у використанні, тому що форма трафарета зрозуміла і дозволяє починати його використання без попередньої підготовки; - максимальна коректність через те, що навіть у стані афекту водій транспортного засобу (учасник ДТП) чітко і коректно складе схему ДТП, а це усуває непорозуміння і різночитання в експертів страхових компаній; - грамотність в оформленні: правильне оформлення схеми ДТП приводить до зниження ризику виникнення конфліктів і протиріч як між страховими компаніями в досудових розглядах, так і між самими учасниками в суді; - економія часу (час оформлення повідомлення про ДТП зводиться до 5-10 хвилин), що дозволяє значно скоротити пробки на дорогах; - зручність: схему ДТП за допомогою трафарета, що заявляється, можна накреслити будь-яким пишучим засобом, включаючи фломастери. Корисна модель пояснюється зображенням трафарета для оформлення ДТП "Схемограф". Трафарет, виконаний у вигляді прямокутної пластини 1, містить наскрізні отвори у вигляді кіл, Комп’ютерна верстка А. Крижанівський 65305 4 прямокутників, трикутників, квадратів, ромба та інших геометричних фігур різної величини. Трафарет містить виконані у масштабі геометричні фігури легкового авто 2, єврофури 3, вантажівки 4, трамвая/тролейбуса/автобуса 5, маршрутного таксі 6, одинарного автобуса 7, мотоцикла/скутера/мопеда/велосипеда 8, пішохода 9, зони безпеки 10, світлофора 11, пішохідного переходу 12, а також зображення смуги руху 13, рейок 14, напряму руху 15, дорожніх знаків 16. Розмір трафарета становить 100 мм х 100 мм. Корисна модель пояснюється прикладами використання трафарета при оформленні ДТП. Приклад 1 Беруть бланк Європротоколу. За допомогою трафарета наносять зображення смуги руху 13, легкового авто 2, пішохідного переходу 12 і пішоходу 9, світлофора 11, на якому хрестиком відмічають коло, що відповідає сигналу світлофора 11 на момент ДТП, зображення дорожніх знаків 16. Приклад 2 Беруть бланк Європротоколу. За допомогою трафарета наносять зображення смуги руху 13, рейок 14 трамвая і відстань між ними, двох вагонів трамвая 5, легкового авто 2, що пересікає рейки 14, зображення дорожніх знаків 16. Підписне Тираж 23 прим. Державна служба інтелектуальної власності України, вул. Урицького, 45, м. Київ, МСП, 03680, Україна ДП “Український інститут промислової власності”, вул. Глазунова, 1, м. Київ – 42, 01601

Дивитися

Додаткова інформація

Назва патенту англійською

Stencil for formalization of traffic accident “skhemohraf”

Автори англійською

Ryzha Nona Harykivna

Назва патенту російською

Трафарет для оформления дтп «схемограф»

Автори російською

Рыжая Нонна Гариковна

МПК / Мітки

МПК: B43L 13/00

Мітки: трафарет, схемограф, оформлення, дтп

Код посилання

<a href="http://uapatents.com/2-65305-trafaret-dlya-oformlennya-dtp-skhemograf.html" target="_blank" rel="follow" title="База патентів України">Трафарет для оформлення дтп “схемограф”</a>

Подібні патенти