Завантажити PDF файл.

Формула / Реферат

1. Нагрівальний провід, що містить струмопровідну жилу, покриту полімерною ізоляцією, який відрізняється тим, що полімерна ізоляція виконана багатошаровою й складається з послідовно накладених першого екструдованого шару, другого шару з плівки підвищеної нагрівостійкості у вигляді обмотки з перекриттям й третього екструдованого шару.

2. Нагрівальний провід за п. 1, який відрізняється тим, що плівка підвищеної нагрівостійкості виконана з поліетилентерефталату.

3. Нагрівальний провід за п. 1, який відрізняється тим, що кожен екструдований шар полімерної ізоляції виконаний з полівінілхлоридного пластикату підвищеної нагрівостійкості.

4. Нагрівальний провід за п. 1, який відрізняється тим, що струмопровідна жила виконана зі сталевих латунованих твердих дротів.

5. Нагрівальний провід за п. 1, який відрізняється тим, що струмопровідна жила виконана з вуглецевих ниток.

Текст

1. Нагрівальний провід, що містить струмопровідну жилу, покриту полімерною ізоляцією, який відрізняється тим, що полімерна ізоляція виконана багатошаровою й складається з послідовно накладених першого екструдованого шару, другого шару з плівки підвищеної нагрівостійкості у вигляді 3 корд), що має високий омічний опір та високу розривну міцність із малим подовженням. Струмопровідна жила може бути виконана з вуглецевих ниток, які мають високий питомий опір, що дозволяє виготовляти секції малої довжини й малої потужності. Запропонована корисна модель схематично зображена в загальному виді на фігурі, де: 1 струмопровідна жила, 2 - перший екструдований шар ізоляції з полівінілхлоридного пластикату, 3 другий шар ізоляції з плівки підвищеної нагрівостійкості у вигляді обмотки з перекриттям, 4 - третій екструдований шар ізоляції з полівінілхлоридного пластикату. Нагрівальний провід містить струмопровідну жилу 1, покриту полімерною ізоляцією. У нагрівальному проводі полімерна ізоляція виконана багатошаровою й складається з послідовно накладених першого екструдованого шару 2, другого шару 3 з плівки підвищеної нагрівостійкості у вигляді обмотки з перекриттям й третього екструдованого шару 4. Комп’ютерна верстка А. Рябко 62977 4 Приклад. Нагрівальний провід (Фіг.) містить струмопровідну жилу 1 у вигляді сталевих латуньованих твердих дротів (не відпалених), покритих багатошаровою полімерною ізоляцією. Ізоляція складається з першого екструдованого шару 2 з полівінілхлоридного пластикату підвищеної нагрівостійкості, другого шару з політилентерефталатної плівки 3, накладеного у вигляді обмотки з перекриттям й третього екструдованого шару 4 з полівінілхлоридного пластикату підвищеної нагрівостійкості. Варто сказати, що шари ізоляції 2, 4 крім полівінілхлоридного пластикату можуть бути виконані зі зшитого поліетилену. Другій шар може бути виконаний з фторопластової плівки 3 з робочою температурою до 260 °C, накладений у вигляді обмотки з перекриттям. Струмопровідна жила крім сталевого латуньованого твердого дроту та вуглецевих ниток може бути виконана з фехралю, який дешевше ніхрому. Підписне Тираж 23 прим. Державна служба інтелектуальної власності України, вул. Урицького, 45, м. Київ, МСП, 03680, Україна ДП “Український інститут промислової власності”, вул. Глазунова, 1, м. Київ – 42, 01601

Дивитися

Додаткова інформація

Назва патенту англійською

Heating conductor

Автори англійською

Pikhtovnikov Oleksandr Volodymyrovych

Назва патенту російською

Нагревательный провод

Автори російською

Пихтовников Александр Владимирович

МПК / Мітки

МПК: H02B 7/00

Мітки: нагрівальний, провід

Код посилання

<a href="http://uapatents.com/2-62977-nagrivalnijj-provid.html" target="_blank" rel="follow" title="База патентів України">Нагрівальний провід</a>

Подібні патенти