Номер патенту: 48704

Опубліковано: 25.03.2010

Автор: Ростовщикова Олена Юріївна

Завантажити PDF файл.

Формула / Реферат

1. Спосіб корекції облисіння шляхом нанесення волосин на голові людини, який відрізняється тим, що волосини імітують шляхом промальовування пігментом ліній на голові людини між її власним волоссям.

2. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що промальовування ліній, які імітують волосся, здійснюють способом мікропігментації.

3. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що пігмент вводять на глибину шару епідермісу.

4. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що промальовування ліній, які імітують волосся, здійснюють апаратом для перманентного макіяжу з використанням однозубчастої голки.

Текст

1. Спосіб корекції облисіння шляхом нанесення волосин на голові людини, який відрізняється тим, що волосини імітують шляхом промальовування пігментом ліній на голові людини між її власним волоссям. 3 48704 дання та проблемам з пошуком досвідчених майстрів. Задачею корисної моделі є усунення перелічених недоліків і створення простого, дешевого і доступного способу корекції облисіння. Поставлена задача вирішується за рахунок того, що в способі корекції облисіння шляхом нанесення волосин на голові людини, відповідно до корисної моделі, волосини імітують шляхом промальовування пігментом ліній на голові людини між її власним волоссям. При цьому промальовування ліній, які імітують волосся, здійснюють способом мікропігментації апаратом для перманентного макіяжу з використанням однозубчастої голки, а пігмент вводять на глибину шару епідермісу. Заявлений спосіб корекції облисіння візуально справляє враження густого волосся. Цьому сприяють промальовані лінії в проблемних місцях голови людини, які їх приховують, імітуючи волосся. Комп’ютерна верстка А. Крулевський 4 Імітацію здійснюють способом мікропігментації, для чого вводять пігмент на глибину 0,1 - 0,3мм, що є безпечним для здоров'я людини. Перевагою даного способу є його простота, доступність і дешевизна. Процедура безболісна та нетривала. Спосіб реалізують наступним чином. Перш за все за допомогою спирту (лосьйону, хлоргексидину і т.п.) очищують шкіру голови від забруднення. Потім апаратом для перманентного макіяжу з використанням однозубчастої голки пігментом для татуажу між волоссям промальовують лінії, які створюють враження волосся. Таким чином приховуються проблемні місця на голові людини. Такий спосіб корекції облисіння сприяє подоланню психологічного бар'єра і психоемоційної напруги людини та її поверненню до повноцінного життя. Підписне Тираж 26 прим. Міністерство освіти і науки України Державний департамент інтелектуальної власності, вул. Урицького, 45, м. Київ, МСП, 03680, Україна ДП “Український інститут промислової власності”, вул. Глазунова, 1, м. Київ – 42, 01601

Дивитися

Додаткова інформація

Назва патенту англійською

Method for correcting baldness

Автори англійською

Rostovschykova Olena Yuriivna

Назва патенту російською

Способ коррекции облысения

Автори російською

Ростовщикова Елена Юрьевна

МПК / Мітки

МПК: A41G 5/00

Мітки: корекції, облисіння, спосіб

Код посилання

<a href="http://uapatents.com/2-48704-sposib-korekci-oblisinnya.html" target="_blank" rel="follow" title="База патентів України">Спосіб корекції облисіння</a>

Подібні патенти