Пристрій для остеосинтезу задньої стінки вертлюгової западини

Номер патенту: 47537

Опубліковано: 10.02.2010

Автори: Анкін Микола Львович, Петрик Тарас Михайлович

Завантажити PDF файл.

Формула / Реферат

1. Пристрій для остеосинтезу задньої стінки вертлюгової западини, що являє собою пластину з отворами під гвинти і виступами в площині основи пластини з одного її боку, який відрізняється тим, що пластина має дугоподібну форму, причому бік з виступами є ввігнутим.

2. Пристрій за п. 1, який відрізняється тим, що пластина має з обох боків вирізи на ділянках між отворами під гвинти для додаткового регульованого вигину пластини.

3. Пристрій за п. 1 або 2, який відрізняється тим, що отвори під гвинти, які є найближчими до виступів, мають еліптичну форму.

4. Пристрій за будь-яким з пп. 1-3, який відрізняється тим, що пластина виконана з парамагнітного біоінертного матеріалу.

5. Пристрій за будь-яким з пп. 1-4, який відрізняється тим, що чистота поверхні пластини відповідає принаймні шостому її класу.

Текст

1. Пристрій для остеосинтезу задньої стінки вертлюгової западини, що являє собою пластину з отворами під гвинти і виступами в площині основи пластини з одного її боку, який відрізняється тим, що пластина має дугоподібну форму, причому бік з виступами є ввігнутим. 3 47537 більш короткими і широкими. Радіус кривизни пластини в даному випадку складає 11см. Проте він може бути іншим. Зрозуміло, що лінійні розміри пластини також можуть змінюватися в залежності від відомих обставин. Комп’ютерна верстка Н. Лиcенко 4 Після забезпечення доступу до місця перелому, проводять відкрите співставлення відламків задньої стінки вертлюгової западини. Після чого попередньо закріплюють в кістці гвинти через отвори 2. Після цього пластину встановлюють на потрібне місце і остаточно фіксують гвинтами. Підписне Тираж 28 прим. Міністерство освіти і науки України Державний департамент інтелектуальної власності, вул. Урицького, 45, м. Київ, МСП, 03680, Україна ДП “Український інститут промислової власності”, вул. Глазунова, 1, м. Київ – 42, 01601

Дивитися

Додаткова інформація

Назва патенту англійською

Device for osteosynthesis of posterior wall of acetabulum

Автори англійською

Ankin Mykola Lvovych, Petryk Taras Mykhailovych

Назва патенту російською

Устройство для остеосинтеза задней стенки вертлюжной впадины

Автори російською

Анкин Николай Львович, Петрик Тарас Михайлович

МПК / Мітки

МПК: A61B 17/58

Мітки: западини, остеосинтезу, пристрій, стінки, задньої, вертлюгової

Код посилання

<a href="http://uapatents.com/2-47537-pristrijj-dlya-osteosintezu-zadno-stinki-vertlyugovo-zapadini.html" target="_blank" rel="follow" title="База патентів України">Пристрій для остеосинтезу задньої стінки вертлюгової западини</a>

Подібні патенти