Завантажити PDF файл.

Формула / Реферат

1. Спосіб розливу напоїв, що включає подачу рідини з резервуара в ємність, який відрізняється тим, що резервуар з краном розміщують в закритому від споживача місці, на кран встановлюють фіксатор, що забезпечує його відкрите положення, а рідину подають до клапана розливу в ємність, який розміщують на видному для споживача місці.

2. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що клапан розливу встановлюють на декоративному елементі, наприклад макеті бочки.

3. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що як ємність використовують місткість для споживання напоїв, наприклад фужер.

4. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що як ємність використовують тару для зберігання та транспортування (відпуску) напоїв, наприклад пляшку.

5. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що рідину з резервуара до клапана розливу подають через шланг або трубу.

Текст

1. Спосіб розливу напоїв, що включає подачу рідини з резервуара в ємність, який відрізняється тим, що резервуар з краном розміщують в закритому від споживача місці, на кран встановлюють фіксатор, що забезпечує його відкрите положення, а рідину подають до клапана розливу в ємність, який розміщують на видному для споживача місці. 3 46710 фіксатор 5, що забезпечує його відкрите положення. Через гнучкий шланг 6 рідину 2 подають до клапана розливу 7, який встановлюють на макеті бочки 8, для розливу в ємність 9. Макет бочки 8 розміщують на видному для споживача місці 10, наприклад, на барній стінці або торговельному прилавку. Відкривають клапан розливу 7 і рідину 2, Комп’ютерна верстка А. Рябко 4 наприклад, вино, наливають у ємність 9 - місткість для безпосереднього споживання з неї вина, наприклад, фужер, або тару для зберігання та транспортування (відпуску) напоїв, наприклад, пляшку. При цьому споживач отримує позитивне емоційне враження, що вино налито йому безпосередньо із декоративно оформленої бочки. Підписне Тираж 28 прим. Міністерство освіти і науки України Державний департамент інтелектуальної власності, вул. Урицького, 45, м. Київ, МСП, 03680, Україна ДП “Український інститут промислової власності”, вул. Глазунова, 1, м. Київ – 42, 01601

Дивитися

Додаткова інформація

Назва патенту англійською

Method of bottling beverages

Автори англійською

Sokolenko Serhii Mykolaiovych, Lysiuk Oleksandr Volodymyrovych

Назва патенту російською

Способ разлива напитков

Автори російською

Соколенко Сергей Николаевич, Лысюк Александр Владимирович

МПК / Мітки

МПК: B67C 3/00

Мітки: напоїв, спосіб, розливу

Код посилання

<a href="http://uapatents.com/2-46710-sposib-rozlivu-napov.html" target="_blank" rel="follow" title="База патентів України">Спосіб розливу напоїв</a>

Подібні патенти