Завантажити PDF файл.

Формула / Реферат

Установка для виробництва палива, яка містить контейнери, встановлені на лінії подачі насоси, реактор, змішувач, відстійник, фільтр та насос подачі готової продукції, яка відрізняється тим, що контейнери для рідкої сировини з'єднані з дозаторами, контейнери для сипучої сировини та розчинника з'єднані з дозатором з мішалкою, дозатори безпосередньо з'єднані із змішувачем, який з'єднаний із збірником та розміщеним за ним реактором, а на виході реактора встановлений фільтр із розміщеними за ним відстійниками, які з'єднані за допомогою насоса із ємностями складу готової продукції.

Текст

Дивитися

Установка для виробництва палива, яка містить контейнери, встановлені на лінії подачі 3 реактором, на виході реактора встановлено фільтр із розміщеними за ним відстійниками яки з'єднано за допомогою насосу із ємностями складу готової продукції. Завдяки зміні характеру зв'язку елементів установки зменшується рівень циклічності, роботи установки, що суттєво спрощує регулювання процесу, знижує трудомісткість регулювання, потребує меншої кількості запірної та регулювальної арматури. Зменшення рівня циклічності роботи елементів обладнання установки підвищує період їх корисного використання та підвищує потужність устаткування, до рівня, який відповідає потужності її елементів. При цьому також суттєво підвищується вихід і якість готового продукту. Завдяки зміні характеру зв'язку елементів установки з'являється можливість зручно розмістити елементи установки в окремих цехах, що покращує умови виробництва та додатково спрощує регулювання виробничого процесу Надалі Установка для виробництва палива пояснюється кресленням, на якому зображена схема установки, і докладним описом її конструкції і роботи. Установка для виробництва палива включає нижче наступні вузли. Ємності для рідкої сировини 1, 2, 3 та ємність для сипучої сировини яки за допомогою відповідно насосів 5, 6, 7 з'єднані з дозаторами 8 та 9 рідкої сировини, а ємність 4 для сипучої сировини та її розчинника 3 з'єднані з дозатором-розчинником 10. Дозатори 8, 9, 10 за допомогою насосів 11, 12, 13, з'єднані із змішувачем 14, на виході якого встановлено збірник 15, реактор 16, вихід якого з'єднано із фільтром 17 та ємностями відстою готової продукції 18. Ємності відстою готової продукції 18 за допомогою блоку насосів 19 з'єднано із ємностями для збереження готової продукції 20, 21, 22. Установка для виробництва палива працює таким чином. Сировинні матеріали із контейнерів 1, 2, 3, 4, за допомогою насосів 5, 6, 7 подаються в дозатори 8, 9 та 10 які забезпечують необхідне співвідношення компонентів для технологічної обробки сировини. При цьому дозатор-розчинник 10, забезпечує як дозування, так і розчинення до необхідного ступеню сипучого компонента рідини. У змішувачі 14, забезпечується гомогенізація розчину, який подається в збірник 15. Поданий із збірника 15 розчин оброблюється у реакторі 16, з реактора отриманий продукт попередньо фільтрується у фільтрі 17 та направляється на відстій у ємності відстою готової продукції 18. Очищений від грубих та тонких домішок продукт за допомогою блоку насосів 19 із ємностей готової продукції 18 подається в ємності для збереження готової продукції 20, 21, 22. Завдяки зміні характеру зв'язку елементів установки суттєво зменшується рівень циклічності роботи установки, що суттєво спрощує регулювання процесу та знижує трудомісткість регулювання. Забезпечується можливість в одній 30026 4 установці обробляти різні складові компоненти для отримання палива із різних сировинних матеріалів.

Додаткова інформація

Назва патенту англійською

Installation universal for production of fuel

Автори англійською

Khotsenko Valentyn Volodymyrovych, Sushkova Tamara Volodymyrivna, Prykhodko Oleksandr Maksymovych

Назва патенту російською

Установка «универсал» для производства топлива

Автори російською

Хоценко Валентин Владимирович, Сушкова Тамара Владимировна, Приходько Александр Максимович

МПК / Мітки

МПК: B01B 1/00, C10L 1/00, B01F 3/00, B01J 19/00

Мітки: палива, виробництва, установка, універсал

Код посилання

<a href="http://uapatents.com/2-30026-ustanovka-universal-dlya-virobnictva-paliva.html" target="_blank" rel="follow" title="База патентів України">Установка “універсал” для виробництва палива</a>

Подібні патенти