Номер патенту: 28639

Опубліковано: 25.12.2007

Автор: Грязнов Сергій Владленович

Завантажити PDF файл.

Формула / Реферат

1. Рекламно-інформаційний пристрій, що містить екранно-проекційний засіб, який складається із проектора, екрана, транспортного засобу, відкидної подовженої бокової платформи, на якій встановлено проектор, акумулятор, перетворювач постійної напруги в змінну, який відрізняється тим, що як транспортний засіб використовується причіп, на відкидній подовженій боковій платформі якого встановлений проектор, при цьому опорна конструкція проектора встановлена з можливістю її фіксації відносно екрана, екран встановлений на протилежній боковій частині причепа з можливістю його фіксації відносно проектора.

2. Пристрій за п. 1, який відрізняється тим, що опорна конструкція проектора встановлена на відкидній подовженій боковій платформі причепа і виконана у вигляді зварної конструкції, верхня частина якої має опорну п'яту з радіальними пазами для встановлення проектора з можливістю його фіксації відносно екрана.

3. Пристрій за п. 1, який відрізняється тим, що на відкидній подовженій боковій платформі встановлений акумулятор і перетворювач постійної напруги в змінну.

4. Пристрій за п. 1, який відрізняється тим, що на боковій поверхні причепа встановлені пристрої для вводу змінної напруги і розподільчий щит, в якому встановлені автоматичний вимикач і пристрій для зарядки акумулятора.

Текст

1. Рекламно-інформаційний пристрій, що містить екранно-проекційний засіб, який складається із проектора, екрана, транспортного засобу, відкидної подовженої бокової платформи, на якій встановлено проектор, акумулятор, перетворювач постійної напруги в змінну, який відрізняє ться тим, що як транспортний засіб використовується причіп, на відкидній подовженій боковій платформі якого встановлений проектор, при цьому опорна конструкція проектора встановлена з можливістю її фіксації відносно екрана, екран встановлений на протилежній 3 28639 відкидної подовженої бокової платформи, на якій встановлено проектор, акумулятор, перетворювач постійної напруги в перемінну, який відрізняється тим, що в якості транспортного засобу використовується причіп, на відкидній подовженій боковій платформі якого встановлений проектор, при цьому опорна конструкція проектора встановлена з можливістю її фіксації відносно екрана, екран встановлений на протилежній боковій частині причепа з можливістю його фіксації відносно проектора. На Фіг. зображено рекламно-інформаційний пристрій, загальний вигляд. Рекламно-інформаційний пристрій містить екранно-проекційний засіб, який складається із проектора 1, екрана 2, тентованого причепа 3, відкидної подовженої бокової платформи 4 з опорою 5, на якій встановлено проектор 1, акумулятор 6, перетворювач постійної напруги в перемінну 7, пристрій для вводу перемінної напруги 8, опорну конструкцію проектора 9. Працює рекламно-інформаційний пристрій наступним чином: за допомогою транспортного засобу причіп встановлюється в місцях масового скопління людей, у вузла х р уху пішо ходів, біля торгівельних та розважальних центрів, поряд з діловими центрами і таке інше. Таким чином паралельно визначається цільова аудиторія і складається план показу реклами (медіаплан). Інформація для просування товарів та послуг всіх бажаючих попередньо записується на спеціальний носій (наприклад, диск). Після встановлення причепа на обране місце проводиться його підключення через пристрій для вводу перемінної напруги 9 і рекламноінформаційний пристрій готовий до роботи. Інформація, попередньо записана на спеціальний носій (наприклад, диск), передається через проектор 1 на екран 2 і стає доступною широкій масі людей. Переваги рекламно-інформаційного пристрою наступні: 1. Підвищення видовищності й інформативності, які досягаються за допомогою пристрою. 2. Мобільність пристрою, тобто місце показу реклами може змінюватися. 3. Відносно невелика вартість пристрою витрати на причіп будуть значно нижчими вартості автомобіля. Для доставки на один автомобіль може приходитися декілька причепів. 4. Зручність у використанні - рекламноінформаційний пристрій не потребує збираннярозбирання, тому що сам причіп - це вже повноцінний пристрій реклами, який потребує лише підключення до джерела постачання. 4

Дивитися

Додаткова інформація

Назва патенту англійською

Advertising and information device

Автори англійською

Hriaznov Serhii Vladlenovych

Назва патенту російською

Рекламно-информационное устройство

Автори російською

Грязнов Сергей Владленович

МПК / Мітки

МПК: G09F 19/12

Мітки: пристрій, рекламно-інформаційний

Код посилання

<a href="http://uapatents.com/2-28639-reklamno-informacijjnijj-pristrijj.html" target="_blank" rel="follow" title="База патентів України">Рекламно-інформаційний пристрій</a>

Подібні патенти