Номер патенту: 28638

Опубліковано: 25.12.2007

Автор: Грязнов Сергій Владленович

Завантажити PDF файл.

Формула / Реферат

1. Рекламно-інформаційний пристрій, який містить екранно-проекційний засіб, що складається із проектора, екрана і транспортного засобу, який відрізняється тим, що як транспортний засіб використовується причіп, на платформі якого встановлено проектор, акумулятор, перетворювач постійної напруги в змінну, при цьому опорна конструкція проектора встановлена з можливістю її фіксації відносно екрана, екран встановлений на торцевій (або боковій) частині причепа з можливістю його фіксації відносно проектора.

2. Пристрій за п. 1, який відрізняється тим, що опорна конструкція проектора встановлена на платформі причепа і виконана у вигляді зварної конструкції, верхня частина якої має опорну п'яту з радіальними пазами для встановлення проектора з можливістю його фіксації відносно екрана.

3. Пристрій за п. 1, який відрізняється тим, що на платформі встановлено акумулятор і перетворювач постійної напруги в змінну.

4. Пристрій за п. 1, який відрізняється тим, що на боковій поверхні причепа встановлені пристрої для вводу змінної напруги і розподільчий щит, в якому встановлені автоматичний вимикач і пристрій для зарядки акумулятора.

Текст

1. Рекламно-інформаційний пристрій, який містить екранно-проекційний засіб, що складається із проектора, екрана і транспортного засобу, який відрізняється тим, що як транспортний засіб використовується причіп, на платформі якого встановлено проектор, акумулятор, перетворювач постійної напруги в змінну, при цьому опорна конструкція проектора встановлена з можливістю її фіксації відносно екрана, екран встановлений на торцевій (або 3 28638 перетворювач постійної напруги в перемінну, при цьому опорна конструкція проектора встановлена з можливістю її фіксації відносно екрана, екран встановлений на торцевій (або боковій) частині причепа з можливістю його фіксації відносно проектора. Опорна конструкція проектора встановлена на платформі причепа і виконана у вигляді зварної конструкції, верхня частина якої має опорну п'яту з радіальними пазами для встановлення проектору з можливістю його фіксації відносно екрана. На платформі встановлений акумулятор і перетворювач постійної напруги в перемінну. На боковій поверхні причепа встановлені пристрої для вводу перемінної напруги і розподільчий щит, в якому встановлені автоматичний вимикач і пристрій для заряду акумулятора. На Фіг. зображено рекламно-інформаційний пристрій, загальний вигляд. Рекламно-інформаційний пристрій містить екранно-проекційний засіб, який складається з проектора 1, екрана 2, причепа 5, усередині якого на платформі 3 встановлено проектор 1, акумулятор 7, перетворювач постійної напруги в перемінну 4, пристрій для вводу перемінної напруги 6, опорну конструкцію проектора 8. Працює рекламно-інформаційний пристрій наступним чином: за допомогою транспортного засобу причіп встановлюється в місцях масового скупчення людей, у вузлах руху пішоходів, біля торгівельних та розважальних центрів, поряд з діловими центрами і таке інше. Таким чином паралельно визначається цільова аудиторія і складається план показу реклами (медіаплан). Інформація для просування товарів та послуг всіх бажаючих попередньо записується на спеціальний носій (наприклад, диск). Після встановлення причепа 5 на обране місце проводиться його підключення через пристрій для вводу перемінної напруги 6 і рекламно-інформаційний пристрій готовий до роботи. Переваги рекламно-інформаційного пристрою наступні: 1. Підвищення видовищності й інформативності, які досягаються за допомогою пристрою. 2. Мобільність пристрою, тобто місце показу реклами може змінюватися. 3. Відносно невелика вартість пристрою витрати на причіп будуть значно нижчими вартості автомобіля. Для доставки на один автомобіль може приходитися декілька причепів. 4. Зручність у використанні - рекламноінформаційний пристрій не потребує збираннярозбирання, тому що сам причіп - це вже повноцінний пристрій реклами, який потребує лише підключення до джерела постачання. 4

Дивитися

Додаткова інформація

Назва патенту англійською

Advertising and information device

Автори англійською

Hriaznov Serhii Vladlenovych

Назва патенту російською

Рекламно-информационное устройство

Автори російською

Грязнов Сергей Владленович

МПК / Мітки

МПК: G09F 19/00

Мітки: пристрій, рекламно-інформаційний

Код посилання

<a href="http://uapatents.com/2-28638-reklamno-informacijjnijj-pristrijj.html" target="_blank" rel="follow" title="База патентів України">Рекламно-інформаційний пристрій</a>

Подібні патенти