Завантажити PDF файл.

Формула / Реферат

1. Кришка, складена з спільного корпусу заданої геометричної форми, яка відрізняється тим, що в своїй конструкції містить певний прикріплений конструктивний елемент - язик, прикріплювальний конструктивний елемент, конструкція язика дозволяє виконувати його основне призначення, котре полягає у відкривані, відокремленні від шийки пляшки спільного корпусу кришки легким переводом язика з положення закрито до положення відкрито.

2. Кришка за п. 1, яка відрізняється тим, що спільний корпус, язик та всі інші конструктивні елементи можуть бути виконані з будь-якого матеріалу.

3. Кришка за п. 1, яка відрізняється тим, що колір та запах спільного корпусу, язика та всіх інших конструктивних елементів можуть бути будь-якими, а також мати будь-які геометричні зображення, рисунки на своїх поверхнях.

4. Кришка за п. 1, яка відрізняється тим, що конструктивне положення прикріплюваного конструктивного елемента - язика відносно спільного корпусу в положеннях закрито та відкрито може бути будь-яким.

5. Кришка за п. 1, яка відрізняється тим, що конструкція та конструктивне положення прикріплювального конструктивного елемента відносно язика та спільного корпусу кришки може бути будь-яким.

Текст

1. Кришка, складена з спільного корпусу заданої геометричної форми, яка відрізняється тим, що в своїй конструкції містить певний прикріплений конструктивний елемент - язик, прикріплювальний конструктивний елемент, конструкція язика дозволяє виконувати його основне призначення, котре полягає у відкривані, відокремленні від шийки пляшки спільного корпусу кришки легким переводом язика з положення закрито до положення відкрито. 2. Кришка за п. 1, яка відрізняється тим, що спільний корпус, язик та всі інші конструктивні еле 3 18336 4 Кришка «язик» працює наступним чином: при руху язик 2 з положення закрито до положення появі необхідності відкрити, відокремити від шийки відкрито. пляшки спільний корпус 1 кришки, приводиться до Комп’ютерна верстка Л.Литвиненко Підписне Тираж 26 прим. Міністерство освіти і науки України Державний департамент інтелектуальної власності, вул. Урицького, 45, м. Київ, МСП, 03680, Україна ДП “Український інститут промислової власності”, вул. Глазунова, 1, м. Київ – 42, 01601

Дивитися

Додаткова інформація

Назва патенту англійською

"tongue" cover

Автори англійською

Tatarchenko Serhii Ihorevych

Назва патенту російською

Крышка "язык"

Автори російською

Татарченко Сергей Игоревич

МПК / Мітки

МПК: B65D 41/32

Мітки: язик, кришка

Код посилання

<a href="http://uapatents.com/2-18336-krishka-yazik.html" target="_blank" rel="follow" title="База патентів України">Кришка “язик”</a>

Подібні патенти