Номер патенту: 110788

Опубліковано: 25.02.2016

Автори: Татарчук Джордж, Татарчук Джон

Є ще 7 сторінок.

Дивитися все сторінки або завантажити PDF файл.

Формула / Реферат

1. Комбінація з'єднаних між собою нагрівальної трубки (14) та газового нагрівального пристрою (12) для болтів для підключення до нагрівальної трубки і нагрівання болтового елемента, що має отвір, причому нагрівальна трубка може знаходитися у зазначеному отворі, причому нагрівальний пристрій містить газовий пальник, що має мундштук пальника, через який проходить гарячий газ, та порожнисте тіло нагрівача, що має перший кінець і другий кінець, протилежний першому, причому згадане тіло має центральний прохід, що проходить від першого кінця до другого кінця, причому центральний прохід призначений для прийому зазначеного мундштука пальника, при цьому нагрівальна трубка може підключатися до тіла, а мундштук пальника конструктивно виконаний так, щоб проходити до нагрівальної трубки для безпосереднього нагрівання нагрівальної трубки, коли вона приєднана до тіла нагрівача.

2. Комбінація за п. 1, яка відрізняється тим, що мундштук пальника має дальній кінець, через який виходить гарячий газ, причому дальній кінець мундштука пальника розміщений поруч із другим кінцем тіла нагрівача.

3. Комбінація за п. 1, яка відрізняється тим, що тіло нагрівача має внутрішню частину, зовнішній бік, зовнішню стінку, розміщену між зазначеною внутрішньою частиною і зазначеним зовнішнім боком, і кілька охолоджувальних каналів, що проходять всередині і вздовж зазначеної зовнішньої стінки, причому охолоджувальні канали відстоять один від одного по колу, а кожен з охолоджувальних каналів має впуск у сполученні з внутрішньою частиною тіла нагрівача, причому впуски охолоджувальних каналів знаходяться поруч з першим кінцем тіла нагрівача, а також кожен з охолоджувальних каналів має випуск у сполученні із зовнішнім боком тіла нагрівача, причому випуски охолоджувальних каналів віднесені від першого кінця тіла нагрівача.

4. Комбінація за п. 3, яка відрізняється тим, що містить також джерело подачі повітря для охолодження тіла нагрівача, причому джерело подачі повітря для охолодження тіла нагрівача перебуває у сполученні із зазначеними охолоджувальними каналами, причому джерело подачі повітря забезпечує потік повітря до охолоджувальних каналів для охолодження тіла нагрівача.

5. Комбінація за п. 1, яка відрізняється тим, що газовий пальник випускає полум'я, при цьому тіло нагрівача містить порожнистий циліндричний корпус і розміщену у ньому вставку, причому вставка має внутрішній кінець, розташований між першим кінцем і другим кінцем тіла нагрівача, і вставка має випускний прохід повітря, що проходить через зазначений внутрішній кінець вставки, причому зазначений випускний прохід повітря призначений для спрямовування повітря, що проходить через нього, до зазначеного мундштука пальника для живлення і спрямовування таким чином полум'я.

6. Комбінація за п. 5, яка відрізняється тим, що тіло нагрівача має внутрішню частину, при цьому пристрій включає також джерело подачі повітря для живлення і спрямовування полум'я газового пальника, причому джерело подачі повітря для живлення і спрямовування полум'я перебуває у сполученні із зазначеною внутрішньою частиною, а також джерело подачі повітря для живлення і спрямовування полум'я перебуває у сполученні із зазначеним випускним проходом повітря і, таким чином, конструктивно виконано для спрямовування повітря до мундштука пальника для забезпечення горіння гарячого газу.

7. Комбінація за п. 1, яка відрізняється тим, що містить також трубчасту втулку, яка має нарізне з'єднання з тілом нагрівача, причому трубчаста втулка конструктивно виконана також для нарізного з'єднання з нагрівальною трубкою.

8. Комбінація за п. 7, яка відрізняється тим, що мундштук пальника має дальній кінець, причому дальній кінець мундштука пальника знаходиться навпроти трубчастої втулки і всередині її.

9. Комбінація за п. 7, яка відрізняється тим, що мундштук пальника має дальній кінець, причому дальній кінець мундштука пальника знаходиться між трубчастою втулкою і другим кінцем тіла нагрівача.

10. Комбінація за п. 5, яка відрізняється тим, що містить також трубчасту втулку, яка має нарізне з'єднання з тілом нагрівача, причому трубчаста втулка конструктивно виконана також для нарізного з'єднання з нагрівальною трубкою, причому внутрішній кінець вставки віднесений від зазначеної трубчастої втулки і знаходиться поруч із нею.

11. Комбінація за п. 7, яка відрізняється тим, що трубчаста втулка має зовнішню різь для з'єднання з тілом нагрівача, і трубчаста втулка має внутрішню різь, при цьому пристрій містить також кілька втулкових перехідників, кожен з яких має зовнішню різь для вибіркового з'єднання з внутрішньою різзю трубчастої втулки, причому кожен з втулкових перехідників має також центрально розміщений отвір, причому отвори втулкових перехідників мають різні діаметри, і, таким чином, втулкові перехідники призначені для з'єднання з кількома нагрівальними трубками різного розміру.

12. Комбінація за п. 1, яка відрізняється тим, що тіло нагрівача має зовнішню стінку й охолоджувальний канал, що проходить усередині і вздовж зазначеної зовнішньої стінки, причому охолоджувальний канал має впуск поруч із першим кінцем тіла нагрівача і випуск, що відстоїть від другого кінця тіла нагрівача, при цьому мундштук пальника має дальній кінець, причому дальній кінець мундштука пальника розташований між випуском охолоджувального каналу і другим кінцем тіла нагрівача.

13. Комбінація за п. 1, яка відрізняється тим, що тіло нагрівача має зовнішню стінку й охолоджувальний канал, що проходить усередині і вздовж зазначеної зовнішньої стінки, причому охолоджувальний канал має впуск поруч із першим кінцем тіла нагрівача і випуск, що відстоїть від другого кінця тіла нагрівача, при цьому мундштук пальника має дальній кінець, причому дальній кінець мундштука пальника розташований навпроти випуску охолоджувального каналу і поруч із ним.

14. Комбінація за п. 1, яка відрізняється тим, що тіло нагрівача має кілька випускних отворів, що відстоять одне від одного по колу і відстоять від першого кінця тіла нагрівача, причому пристрій конструктивно виконаний таким чином, що нагріте повітря, що проходить по нагрівальній трубці, сполучається з отвором болтового елемента, повторно входить до тіла нагрівача і виходить через випускні отвори, при цьому мундштук пальника має дальній кінець, причому дальній кінець мундштука пальника знаходиться навпроти зазначених випускних отворів і поруч із ними.

15. Комбінація за п. 1, яка відрізняється тим, що нагрівальна трубка має зовнішній бік з діаметром, меншим за діаметр отвору болтового елемента, при цьому між зовнішнім боком нагрівальної трубки й отвором проходить кільцевий периферійний прохід, при цьому тіло нагрівача має кілька випускних отворів, що відстоять одне від одного по колу, у сполученні із зазначеним периферійним проходом, завдяки чому нагріте повітря, що проходить по нагрівальній трубці, проходить також по периферійному проходу і потім назовні до випускних отворів, при цьому мундштук пальника має дальній кінець, причому дальній кінець мундштука пальника виконаний таким чином, щоб бути навпроти і поруч із зазначеними випускними отворами.

16. Комбінація з'єднаних між собою нагрівальної трубки (14) та газового нагрівального пристрою (12) для болтів для підключення до нагрівальної трубки і нагрівання болтового елемента, що має отвір, причому нагрівальна трубка може знаходитися у зазначеному отворі, причому нагрівальний пристрій містить:

газовий пальник, що має мундштук пальника, через який проходить гарячий газ, причому газовий пальник випускає полум'я;

порожнистий циліндричний корпус, що має перший кінець, другий кінець, протилежний першому, внутрішню частину, циліндричну зовнішню стінку, що проходить від першого кінця до другого кінця, і кілька охолоджувальних каналів, що відстоять один від одного по колу і проходять всередині і вздовж зазначеної зовнішньої стінки від місця поруч із першим кінцем корпуса до другого кінця корпуса;

циліндричну вставку, розміщену в корпусі, причому вставка має центральний прохід, що проходить від першого кінця корпуса до другого кінця корпуса, причому центральний прохід призначений для прийому зазначеного мундштука пальника, причому вставка має внутрішній кінець, що знаходиться між першим кінцем і другим кінцем корпуса, та кілька таких, що відстоять один від одного по колу, спрямованих донизу повітряних випускних проходів, що сходяться, що проходять через зазначений внутрішній кінець вставки, причому зазначені спрямовані донизу повітряні випускні проходи, що сходяться, призначені для спрямовування повітря, що проходить через них, до зазначеного мундштука пальника для живлення і спрямовування полум'я; і

трубчасту втулку, розташовану поруч із другим кінцем корпуса, причому трубчаста втулка має нарізне з'єднання з корпусом, а також конструктивно виконана для нарізного з'єднання з нагрівальною трубкою, причому внутрішній кінець вставки віднесений від зазначеної трубчастої втулки і знаходиться поруч із нею, а мундштук пальника проходить через трубчасту втулку, що розташована поруч із другим кінцем корпусу, і конструктивно виконаний так, щоб проходити до нагрівальної трубки для безпосереднього нагрівання нагрівальної трубки.

17. Комбінація за п. 16, яка відрізняється тим, що містить також джерело подачі повітря для живлення і спрямовування полум'я газового пальника, причому джерело подачі повітря для живлення і спрямовування полум'я перебуває у сполученні із зазначеною внутрішньою частиною корпуса, джерело подачі повітря для живлення і спрямовування полум'я конструктивно виконано для спрямовування повітря по зазначених повітряних випускних проходах і до мундштука пальника для забезпечення горіння гарячого газу, при цьому пристрій містить також джерело подачі повітря для охолодження корпуса, причому джерело подачі повітря для охолодження корпуса перебуває у сполученні із зазначеними охолоджувальними каналами, причому джерело подачі повітря для охолодження тіла нагрівача забезпечує потік повітря до охолоджувальних каналів для охолодження зовнішньої стінки тіла нагрівача.

18. Газовий нагрівальний вузол для болтів, який містить кілька комбінацій за п. 1 або п. 16, а також колектор, що має корпус високого тиску, корпус низького тиску і регулятор низького тиску, який розміщений між корпусом високого тиску і корпусом низького тиску й функціонально з'єднує їх, перші кілька каналів, які перебувають у сполученні з корпусом високого тиску і проходять від нього і призначені для подачі повітря під високим тиском до охолоджувальних каналів, та другі кілька каналів, які перебувають у сполученні з корпусом низького тиску і проходять від нього і призначені для подачі повітря під низьким тиском до відповідних мундштуків пальників нагрівальних пристроїв.

Текст

Реферат: Цей винахід відноситься до газового нагрівального пристрою для болтів для підключення до нагрівальної трубки і нагрівання болтового елемента. Болтовий елемент має отвір. Нагрівальна трубка може знаходитися у цьому отворі. Нагрівальний пристрій включає газовий пальник, що має мундштук пальника, через який проходить гарячий газ. Крім того, нагрівальний пристрій включає порожнисте тіло нагрівача, що має перший кінець і другий кінець, протилежний першому. Тіло має центральний прохід, що проходить від першого кінця тіла до його другого кінця. Центральний прохід призначений для прийому мундштука пальника. Нагрівальна трубка може підключатися до тіла. Мундштук пальника конструктивно виконаний, щоб проходити до нагрівальної трубки для безпосереднього нагрівання нагрівальної трубки, коли нагрівальна трубка приєднана у такий спосіб до тіла нагрівача. UA 110788 C2 (12) UA 110788 C2 UA 110788 C2 5 10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 [0001] Цей винахід відноситься до нагрівального пристрою для болтів. Зокрема, винахід відноситься до газового нагрівального пристрою для болтів для затягування й послаблення болтових елементів. Опис відомих технічних рішень [0002] Само по собі відомо використання газового нагрівального пристрою для болтів для нагрівання болтового елемента, щоб полегшити послаблення або затягування болтового елемента. Це показано, наприклад, у патенті США № 6 345 980, автор Татарчук (Tatarczuk) (надалі – "патент '980"). [0003] У патенті '980 описаний нагрівальний пристрій, який має циліндричну камеру попереднього підігріву, в якій проходить мундштук газового пальника. Камера нагріває через гарячий газ, що виходить з мундштука пальника і накопичується у камері. Камера, таким чином, сприяє нагріванню й проходженню нагрітого повітря у бік конічної горловини й далі у нагрівальну трубку з нагріванням нагрівальної трубки. Нагрівальна трубка може розміщуватися всередині порожнистої головки болта і болта для нагрівання цих компонентів. Зачеплені різі цих компонентів, нагріті у такий спосіб, розширюються назовні у поздовжньому напрямку, таким чином сприяючи послабленню і затягуванню головки болта та/або болта. [0004] Дарма що цей нагрівальний пристрій є задовільне ний, він може мати деякі недоліки. Наприклад, відкрита камера попереднього підігріву може стати дуже гарячою і, відтак, може бути ризик опіку користувача нагрівальним пристроєм. Крім того, хоча для охолодження зовнішнього боку камери можуть використовуватися канали охолодження, їх використання може зменшити ефективність, з якою нагрівається камера і, відтак, нагрівальна трубка. Спрямовані донизу випускні канали, що сходяться, для повітря для живлення полум'я розміщені у центральному проході нагрівального пристрою, через який проходить мундштук пальника. Це може обмежувати об'єм повітря, що може проходити через прохід для живлення полум'я, таким чином заглушуючи деяку частину повітря. Крім того, це може затримувати спрямоване донизу переміщення гарячого повітря в камеру і нагрівальну трубку. СТИСЛИЙ ОПИС ВИНАХОДУ [0005] Пропонується газовий нагрівальний пристрій для болтів, описаний у цьому документі, який усуває вищезгадані недоліки. Метою винаходу є створення удосконаленого газового нагрівального пристрою для болтів. [0006] Відповідно, пропонується газовий нагрівальний пристрій для болтів для підключення до нагрівальної трубки і нагрівання болтового елемента. Болтовий елемент має отвір. Нагрівальна трубка знаходиться у цьому отворі. Нагрівальний пристрій включає газовий пальник, що має мундштук пальника, через який проходить гарячий газ. Крім того, нагрівальний пристрій включає порожнисте тіло нагрівача, що має перший кінець і другий кінець, протилежний першому. Тіло має центральний прохід, що проходить від першого кінця тіла до його другого кінця. Центральний прохід призначений для прийому мундштука пальника. Нагрівальна трубка може підключатися до тіла. Мундштук пальника конструктивно виконаний, щоб проходити до нагрівальної трубки для безпосереднього нагрівання нагрівальної трубку, коли нагрівальна трубка приєднана у такий спосіб до тіла нагрівача. [0007] Крім того, пропонується газовий нагрівальний пристрій для болтів для підключення до нагрівальної трубки і нагрівання болтового елемента. Болтовий елемент має отвір, і нагрівальна трубка знаходиться у цьому отворі. Нагрівальний пристрій включає газовий пальник, що має мундштук пальника, через який проходить гарячий газ. Газовий пальник випускає полум'я. Нагрівальний пристрій включає порожнистий циліндричний корпус, що має перший кінець, другий кінець, протилежний першому, внутрішню частину і циліндричну зовнішню стінку, що проходить від першого кінця до другого кінця. Крім того, корпус має кілька охолоджувальних каналів, що відстоять один від одного по колу і проходять всередині і вздовж зовнішньої стінки корпуса від місця поруч із першим кінцем корпуса до другого кінця корпуса. Нагрівальний пристрій включає циліндричну вставку, що знаходиться всередині корпуса. Вставка має центральний прохід, що проходить від першого кінця корпуса до другого кінця корпуса. Центральний прохід призначений для прийому мундштука пальника. Вставка має внутрішній кінець, зображення знаходиться між першим кінцем і другим кінцем корпуса. Вставка має кілька спрямованих донизу повітряних випускних проходів, що сходяться і відстоять один від одного по колу, які проходить через внутрішній кінець вставки. Спрямовані донизу повітряні випускні проходи, що сходяться, призначені для спрямовування повітря, що проходить через них, у бік мундштука пальника для живлення і спрямовування полум'я. Нагрівальний пристрій включає трубчасту втулку, розміщену поруч із другим кінцем корпуса. Трубчаста втулка має нарізне з'єднання з корпусом. Крім того, трубчаста втулка конструктивно виконана для нарізного з'єднання з нагрівальною трубкою. Внутрішній кінець вставки віднесений від трубчастої втулки і 1 UA 110788 C2 5 10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 знаходиться поруч із нею. Мундштук пальника проходить через трубчасту втулку. Мундштук пальника знаходиться поруч із другим кінцем корпуса і конструктивно виконаний, щоб проходити до нагрівальної трубки для безпосереднього нагрівання нагрівальної трубки. [0008] Крім того, пропонується газовий нагрівальний пристрій для болтів. Вузол включає кілька газових нагрівальних пристроїв для болтів. Кожен нагрівальний пристрій з'єднується з відповідною нагрівальною трубкою для нагрівання відповідного болтового елемента, що має отвір. Нагрівальні трубки розміщені у відповідних отворах. Кожен з газових нагрівальних пристроїв для болтів має газовий пальник з мундштуком пальника, через який проходить гарячий газ. Кожен з газових нагрівальних пристроїв для болтів має порожнисте тіло нагрівача. Кожне з тіл нагрівача має перший кінець, другий кінець, протилежний першому, зовнішню стінку і кілька охолоджувальних каналів, що відстоять один від одного по колу і проходять всередині і вздовж його зовнішньої стінки. Кожне з тіл має центральний прохід, що проходить від його першого кінця до його другого кінця. Кожен з центральних проходів призначений для прийому відповідного одного з мундштуків пальників. Нагрівальні трубки можуть з'єднуватися з тілами. Мундштуки пальників призначені для проходження до нагрівальних трубок для безпосереднього нагрівання нагрівальних трубок. Вузол включає колектор, що має корпус високого тиску, корпус низького тиску і регулятор низького тиску. Регулятор низького тиску розміщений між корпусом високого тиску і корпусом низького тиску й функціонально з'єднує їх. Колектор має перші кілька каналів, які перебувають у сполученні з корпусом високого тиску і проходять від нього. Перші кілька каналів призначені для подачі повітря під високим тиском до охолоджувальних каналів. Крім того, колектор має другі кілька каналів, які перебувають у сполученні з корпусом низького тиску і проходять від нього. Другі кілька каналів призначені для подачі повітря під низьким тиском до відповідних мундштуків пальників нагрівальних пристроїв. СТИСЛИЙ ОПИС ГРАФІЧНОГО МАТЕРІАЛУ [0009] Винахід буде зрозумілішим з подальшого опису переважних варіантів його здійснення, наведених із посиланнями на додані креслення, на яких: фіг. 1 представляє собою загальний вигляд газового нагрівального вузла для болтів відповідно до одного варіанту здійснення, причому вузол перекриває і частково розміщений у порожнистих головці штифта і штифті, що з'єднують два фланці, з яких показаний лише один; фіг. 2 представляє собою розріз частини вузла, показаного на фіг. 1, причому вузол містить тіло нагрівача, що має корпус і вставку, що знаходиться всередині корпуса, і, крім того, вузол включає трубчасту втулку і нагрівальну трубку, приєднану до корпуса за допомогою трубчастої втулки; фіг. 3 представляє собою розріз фіг. 2 по лінії 3-3, на якому докладніше показані охолоджувальні канали, що проходять через корпус на фіг. 2, і проходи, що проходять через вставку, показану на фіг. 2; фіг. 4 представляє собою розріз вузла, показаного на фіг. 1, головки штифта і штифта і пари фланців, з'єднаних головкою штифта і штифтом; фіг. 5 ілюструє колектор для використання кількох газових нагрівальних пристроїв для болтів, таких, який показаний на фіг. 1; і фіг. 6 представляє собою загальний вигляд трубчастої втулки і втулкового перехідника для газового нагрівального вузла для болтів відповідно до ще одного варіанту здійснення. ОПИС ПЕРЕВАЖНИХ ВАРІАНТІВ ЗДІЙСНЕННЯ [0010] Звернемося до креслень і спочатку до фіг. 1, на якій показаний газовий нагрівальний вузол для болтів 10. Вузол включає газовий нагрівальний пристрій для болтів 12 і нагрівальну трубку 14, що підключається до нього. [0011] Газовий нагрівальний пристрій для болтів має газовий пальник 16, підключений до подачі газу 17 для газу, що має спалюватися. Газовий пальник має трубку 18 пальника Lподібної форми. Трубка пальника має мундштук 20 пальника, найкраще показаний на фіг. 2, через який гарячий газ, як показано стрілкою 22, може проходити й виходити через відкритий дальній кінець 24 мундштука пальника. Газовий пальник 16 має поворотний кран 19 для вибіркового регулювання кількості газу, що проходить до трубки 18 пальника. При горінні газовий пальник випускає полум'я 26, як показано на фіг. 4. Газові пальники самі по собі добре відомі фахівцям, і тому їх деталі й функція докладно не описуватимуться. У цьому прикладі ці деталі виготовлені з латуні, але могли б бути і з інших металів. [0012] Повернемося до фіг. 1. Газовий нагрівальний пристрій для болтів 12 включає порожнисте тіло 28 нагрівача. Як показано на фіг. 2, тіло нагрівача містить порожнистий циліндричний корпус 30 і вставку 32, розміщену у корпусі. Циліндричний корпус має перший кінець 34 і другий кінець 36, протилежний першому кінцю. 2 UA 110788 C2 5 10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 [0013] Відповідно до одного переважного варіанту здійснення, мундштук 20 пальника розміщений таким чином, що дальній кінець 24 мундштука пальника знаходиться поруч із другим кінцем 36 корпуса 30. Мундштук 20 пальника має зовнішню частину 21, що знаходиться зовні відносно до тіла 28 нагрівача, у цьому випадку віднесена від першого кінця 34 корпуса. Корпус 30 має порожнисту внутрішню частину 38 і циліндричну зовнішню стінку 40, що проходить від першого кінця 34 корпуса до другого кінця 36 корпуса. Тіло 28 нагрівача має зовнішній бік 42. Стінка 40 знаходиться між внутрішньою частиною 38 і зовнішнім боком 42. [0014] Корпус 30 має кілька внутрішніх охолоджувальних каналів, що проходять у поздовжньому напрямку, показаних каналом 44. Ці канали проходять через зовнішню стінку 40 корпуса 30 і вздовж неї, щоб уможливити охолодження корпуса. Охолоджувальні канали відстоять один від одного по колу. Це найкраще показано на фіг. 3. У цьому прикладі показані п'ять каналів, що відстоять один від одного по колу, хоча це число суворо не вимагається. Наприклад, в інших варіантах здійснення можуть бути чотири-шість каналів. Кожен з каналів є практично таким самим за деталями й функціями. Повертаючись ізнов до фіг. 2, кожен канал, показаний каналом 44, має впуск 46 у сполученні з внутрішньою частиною 38 корпуса 30. Впуски каналів знаходяться поруч із першим кінцем 34 корпуса у цьому прикладі. Кожен канал, показаний каналом 44, має випуск 48, повернений до зовнішнього боку 42 тіла 28 нагрівача й у сполученні з ним. Випуски охолоджувальних каналів знаходяться поруч із другим кінцем 36 корпуса у цьому прикладі. Таким чином, канали 44 проходять через зовнішню стінку 40 від місця поруч із першим кінцем 34 корпуса 30 до другого кінця 36 корпуса. [0015] Корпус 30 має основний центральний отвір 47, що проходить від кінця 34 до кінця 36, і допоміжний центральний 49, що проходить від кінця 36 до кінця 34. Отвір 49 є більший у поперечному перерізі за отвір 47. [0016] На другому кінці 36 корпуса корпус 30 має циліндричну юбку 50. Юбка проходить радіально назовні відносно решти корпуса. Отвір 49 проходить через цю юбку. Юбка 50 має кілька випускних отворів 52, що відстоять один від одного по колу і проходять через неї, щоб уможливити сполучення між отвором 49 і зовнішнім боком 42. Дальній кінець 24 мундштука 20 пальника знаходиться навпроти і поруч із випускними отворами, як видно на фіг. 2. [0017] Вставка 32 знаходиться в отворі 47 корпуса 30. Вставка у цілому має форму циліндра у цьому прикладі і має зовнішню поверхню 59. Вставка 32 має зовнішній кінець 54, врівень і поруч із першим кінцем 34 корпуса 30 у цьому прикладі. Вставка проходить від свого зовнішнього кінця до внутрішнього кінця 56, віднесеного від зовнішнього кінця. Внутрішній кінець вставки 32 розташований між першим кінцем 34 корпуса 30 і другим кінцем 36 корпуса.Вставка включає центральний прохід 58, що проходить від кінця 54 до кінця 56. Цей центральний прохід призначений для прийому мундштука 20 пальника. Центральний прохід 58 є співвісним як із вставкою 32, так і корпусом 30 у цьому прикладі. Вставка має кільцеву канавку 60, що знаходиться поруч із зовнішнім кінцем 54 вставки і відстоїть від нього. Ця кільцева канавка проходить по зовнішній поверхні 59 вставки у цьому прикладі, перебуває у сполученні з впусками 46 кожного з охолоджувальних каналів 44 і з'єднує їх. [0018] Як показано на фіг. 1, газовий нагрівальний пристрій для болтів 12 включає подачу повітря, у цьому прикладі у вигляді каналу 61, для подачі повітря для охолодження корпуса 30. Газовий нагрівальний вузол для болтів 10 підключений до джерела подачі повітря під високим тиском 85 через регульований регулятор високого тиску 63, через який повітря проходить у канал 61. Крім того, нагрівальний пристрій 12 включає кран, що регулюється, 65, функціонально підключений до каналу і призначений для регулювання кількості повітря, що подається по каналу 61. Як показано на фіг. 2, канал 61 має нарізне з'єднання з корпусом 30 у місці, що знаходиться поруч із кінцем 34 корпуса і відстоїть від нього. Канал 61 перебуває у сполученні з кільцевою канавкою 60. Це дозволяє вибірково подавати повітря, як показано стрілкою 67, через канавку і в охолоджувальні канали 44. Таким чином корпус 30 вибірково охолоджується за допомогою крана, що регулюється, 65, показаного на фіг. 1. [0019] Нагрівальний пристрій 12 включає випускну трубку 53, що має нарізне з'єднання з кінцем 34 корпуса 30 і кінцем 54 вставки 32. Вставка має поздовжнє заглиблення 55 за формою канавки, що проходить від кінця 54 до кільцевої канавки 60. Заглиблення 55 призначене для того, щоб уможливити сполучення випускної трубки 53 з канавкою 60. Частина повітря, що проходить по каналу 61, спрямовується через канавку 60 і заглиблення 55 до випускної трубки. Випускна трубка 53 має таку форму, що спрямовувати охолоджувальне повітря, як вказано стрілкою 57, з канавки 60 на зовнішню частину 21 мундштука 20 пальника для охолодження зовнішньої частини мундштука пальника. Таким чином, зовнішня частина мундштука пальника також вибірково охолоджується за допомогою крана, що регулюється, 65, показаного на фіг. 1. 3 UA 110788 C2 5 10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 [0020] Вставка 32 має ще одну кільцеву канавку 62, що знаходиться поруч із внутрішнім кінцем 56 і віднесена від нього. Кільцева канавка 62 проходить і навколо зовнішньої поверхні 59 вставки. [0021] Вставка 32 має кілька спрямованих донизу повітряних випускних проходів, що сходяться, показаних проходом 64 на фіг. 2. У цьому прикладі є чотири повітряних випускних проходів, як показано на фіг. 3, хоча це число проходів не є суворо потрібним. Кожен з повітряних випускних проходів є практично однаковим. Як показано на фіг. 2, кожен такий прохід, як показано проходом 64, має впуск 66, що знаходиться поруч із зовнішньою поверхнею 59 вставки 32. Кожен з впусків проходів з'єднується і сполучається з кільцевою канавкою 62. Кожен з проходів, як показано проходом 64, має випуск 68. Кожен з випусків проходів знаходиться поруч із внутрішнім кінцем 56 вставки і проходить через нього. Проходи 64 проходять радіально всередину від впусків 66 до випусків 68. Повітряні випускні проходи 64 призначені для спрямовування повітря, що проходить через них, у бік дальнього кінця 24 мундштука 20 пальника для живлення і спрямовування полум'я 26, показаного на фіг. 4. [0022] Повертаючись до фіг. 1, газовий нагрівальний пристрій для болтів 12 має подачу повітря, у цьому прикладі показану каналом 69, для живлення і спрямовування полум'я газового пальника 16. Газовий нагрівальний пристрій для болтів має регульований регулятор низького тиску 71, що знаходиться між регулятором високого тиску 63 і каналом 69 і функціонально з'єднаний з ними. Регулятор 71 призначений для регулювання кількості повітря, що проходить по каналу 69 і до тіла 28 нагрівача. Як показано на фіг. 2, канал 69 має нарізне з'єднання з корпусом 30 і перебуває у сполученні з кільцевою канавкою 62. Таким чином, повітря, як вказано стрілкою 73, що проходить по каналу 69, подається по канавці 62 до кожного з проходів 64. Ці проходи спрямовують повітря спрямованим донизу чином, що сходиться, у бік дальнього кінця 24 мундштука 20 пальника для забезпечення горіння гарячого газу і живлення і спрямовування полум'я 26, показаного на фіг. 4. [0023] Як показано на фіг. 2, газовий нагрівальний пристрій для болтів 12 включає трубчасту втулку 70, що знаходиться у внутрішній частині 38 і, зокрема, в отворі 47, корпуса 30. Трубчаста втулка є серійним виробом у цьому прикладі знаходиться на певній відстані і поруч із другим кінцем 36 корпуса. Крім того, трубчаста втулка 70 розташована таким чином, щоб бути на певній відстані і поруч із внутрішнім кінцем 56 вставки 32. Трубчаста втулка має практично циліндричну форму і має верхню зовнішню різь 72 для нарізного з'єднання з корпусом 30 у місці, що знаходиться на певній відстані і поруч із другим кінцем 36 корпуса. Трубчаста втулка 70 має циліндричну зовнішню поверхню 79 поруч із різзю 72. У цьому прикладі трубчаста втулка має внутрішній отвір 76 і нижню зовнішню різь 74, що проходить половину шляху вздовж внутрішнього отвору 76. Нижня зовнішня різь знаходиться частково поруч із зовнішньою поверхнею 79. [0024] У цьому прикладі дальній кінець 24 мундштука 20 пальника проходить повністю через трубчасту втулку 70. У цьому прикладі дальній кінець мундштука пальника знаходиться між трубчастою втулкою і другим кінцем 36 корпуса 30. Альтернативно, дальній кінець 24 мундштука 20 пальника може знаходитися навпроти трубчастої втулки 70 і всередині її, як показано мундштуком пальника пунктирною лінією, позначеною позицією 75. Як ще одна альтернатива, дальній кінець 24 мундштука пальника може знаходитися навпроти і поруч із кінцем 36 корпуса 30, як показано мундштуком пальника пунктирною лінією, позначеною позицією 77. [0025] Нагрівальна трубка 14 має ближній нарізний кінець 78 і дальній кінець 80, віднесений від кінця 78. Нагрівальна трубка має зовнішній бік 81, що проходить від кінця 78 до кінця 80, і порожнисту внутрішню частину 83. Нагрівальна трубка 14 може з'єднуватися з трубчастою втулкою 70, щоб бути поруч із другим кінцем 36 корпуса 30. Трубчаста втулка конструктивно виконана таким чином, що внутрішня різь 74 має нарізне з'єднання з нарізним кінцем 78 нагрівальної трубки 14. Дальній кінець 24 мундштука 20 пальника конструктивно виконаний таким чином, що проходить до внутрішньої частини 83 нагрівальної трубки 14, щоб бути біля кінця 78 трубки для безпосереднього нагрівання нагрівальної трубки. [0026] Газовий нагрівальний вузол для болтів 10 використовується для нагрівання болтів, штифтів тощо, щоб забезпечити їх послаблення і зняття. Це може бути особливо корисним, коли болти, штифти тощо з'єднуються посадкою з натягом. Крім того, це може бути особливо корисним, коли болти, штифти тощо є особливо великими. [0027] Це показано на прикладі на фіг. 1 і 4. Як показано, зокрема, на фіг. 4, пара фланців 82 і 84 машини з'єднуються за допомогою болтового елемента 86, який у цьому прикладі містить штифт 87 і головку 88 штифта. Фланець 82 має нарізний отвір 90. Штифт 87 має перший нарізний кінець 92 і другий нарізний кінець 94, віднесений від кінця 92. Кінець 92 штифта 4 UA 110788 C2 5 10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 з'єднується з фланцем 82 за допомогою нарізного отвору 90 фланця. Фланець 84 має отвір 96, через який проходить штифт 87. Головка 88 штифта має нарізний отвір 97, що проходить вверх від її нижнього кінця 98, і в якому другий кінець 94 штифта 87 з'єднується. Як показано на фіг. 1, головка 88 штифта має також шестигранну захоплювальну частину 100 поруч із верхнім кінцем 99 головки штифта, призначену для ключа для затягування або послаблення головки штифта та/або штифта 87, показаних на фіг. 4. Як показано на фіг. 4, штифт 87 і головка 88 штифта є принаймні частково порожнистими. Болтовий елемент 86 має відкритий на кінцях центральний отвір 101, що проходить частково від кінця 99 головки штифта до місця поруч із кінцем 92 штифта 87. Штифти, головки штифтів, фланці тощо, включаючи їх частини і функції, добре відомі у галузі і тому докладніше не описуватимуться. [0028] Як показано на фіг. 1 і 4, при роботі кінець 36 корпуса 30 впирається в кінець 99 головки 88 штифта, і нагрівальна трубка 14 розміщується в отворі 101. Вставка 32 призначена для розміщення мундштука 20 пальника таким чином, що дальній кінець 24 мундштука пальника знаходиться у нагрівальній трубці. Таким чином, полум'я 26 також знаходиться у нагрівальній трубці 14 і, відтак, безпосередньо нагріває цю трубку. Цьому нагріванню сприяє спеціально підігнаний спрямований донизу потік, що сходиться, повітря, показаний стрілками 102, що виходить з внутрішнього кінця 56 вставки 32 через випуски 68 спрямованих донизу проходів, що сходяться, 64. Нагріте повітря, як показано стрілкою 104, проходить донизу і по довжині нагрівальної трубки 14, доки не досягне дальнього кінця 80 трубки. Потім це нагріте повітря проходить по периферійному кільцевому проходу 106, утвореному між зовнішнім боком 81 трубки 14 й отвором 101, як показано стрілкою 111. Нагріта трубка і нагріте повітря, що проходить по проходу 106 спричиняють нагрівання головки 88 штифта і штифта 87, розширення їх різей і таким чином сприяють затягуванню і послабленню головки штифта і штифта для відділення або з'єднання фланців 82 і 84. Потім нагріте повітря виходить через отвори 52 юбки 50 корпуса 30. [0029] Звернемося тепер до фіг. 2. Упродовж усієї цієї операції і як зазначалося вище, повітря, як показано стрілкою 67, проходить по каналу 61, канавці 60 і до кількох рознесених по колу охолоджувальних каналів 44 для охолодження корпуса 30. Крім того, частина повітря проходить по канавці 60, заглибленню 55 і випускній трубці 53, як показано стрілкою 57, для охолодження зовнішньої частини 21 мундштука 20 пальника. Потім повітря виходить через випуски 48 каналів. [0030] Нагрівальний пристрій 12, описаний у цьому документі, усуває потребу у використанні камери попереднього підігріву, яка раніше вважалася необхідною. Мундштук 20 пальника проходить безпосередньо у нагрівальній трубці 14. Перевага цього полягає у підвищенні безпечності використання газового нагрівального пристрою для болтів 12, оскільки тепер тепло більш безпосередньо прикладається у нагрівальній трубці. Таким чином, ця конструкція разом з охолоджувальними каналами забезпечує, що корпус 30 залишається відносно холодним і вже не стає розпеченим до червоності, тим самим зменшуючи ймовірність опіку користувача газовим нагрівальним пристроєм для болтів 12 при ненавмисному торканні корпуса. [0031] Крім того, нагрівальний пристрій 12 описаний у цьому документі, з дальнім кінцем 24 мундштука 20 пальника, розташованим безпосередньо у нагрівальній трубці 14, дозволяє також подавати тепло нижче до нагрівальної трубки у порівнянні до відомих газових нагрівальних пристроїв для болтів. Спрямовані донизу повітряні випускні проходи, що сходяться, 64, що проходять до внутрішнього кінця 56 вставки 32 і повернені до мундштука пальника, дозволяють повітрю 102, показаному на фіг. 4, додатково спрямовувати тепло нижче до нагрівальної трубки 14. Отже, цей нагрівальний пристрій 12, описаний у цьому документі, є особливо пригожим, наприклад, для нагрівання довших нарізних штифтів у порівнянні до відомих газових нагрівальних пристроїв для болтів. Нагрівальний пристрій, описаний у цьому документі, дозволяє користувачеві нагрівальним пристроєм, спрямовувати і регулювати тепло вздовж усієї довжини штифта. [0032] Серійна трубчаста втулка 70 може бути менш коштовною у виготовленні у порівнянні до нижчої циліндричної вставки з конічною горловиною, показаної у патенті '980. [0033] Фіг. 5 ілюструє колектор 105, який може використовуватися для кількох газових нагрівальних пристроїв для болтів. Схожі частини позначені схожими позиціями і виконують схожі функції, як частини, показані на фіг. 1. Колектор має корпус високого тиску 107, до якого підключене джерело подачі повітря 85. Перші кілька каналів, у цьому прикладі три канали, і як показано каналом 61, з'єднуються і сполучаються з корпусом 107 і, відтак, перебувають також у сполученні з джерелом подачі повітря 85. Канали 61 переносять повітря під високим тиском для охолодження відповідних газових нагрівальних пристроїв для болтів, у цьому прикладі трьох різних нагрівальних пристроїв, які можуть використовуватися усі відразу. Крім того, колектор 5 UA 110788 C2 5 10 15 20 25 105 має корпус низького тиску 109. У цьому прикладі між корпусами 107 і 109 знаходиться регулятор низького тиску 71, функціонально підключений до них. Другі кілька каналів, у цьому прикладі три канали і як показано каналом 69, можуть з'єднуватися і сполучатися з корпусом 109. Канали 69 переносять повітря під низьким тиском до відповідних з трьох нагрівальних пристроїв для точного регулювання полум'я відповідних газових нагрівальних пристроїв для болтів. [0034] Фіг. 6 ілюструє трубчасту втулку 70.1 разом із розміщеним у ній втулковим перехідником 108 для газового нагрівального пристрою для болтів 12.1 відповідно до ще одного варіанту здійснення. Схожі частини позначені схожими позиціями і виконують схожі функції, як частини, показані на фіг. 1-4, з доданням до позицій «.1". Газовий нагрівальний пристрій для болтів 12.1 є практично таким самим, як газовий нагрівальний пристрій для болтів 12, показаний на фіг. 1-4, за винятком того, що він включає ще втулковий перехідник 108. На фіг. 6 показані лише трубчаста втулка 70.1 і втулковий перехідник 108 нагрівального пристрою 12.1. Втулковий перехідник має зовнішню різь 110 для вибіркового з'єднання з внутрішньою різзю 74.1 трубчастої втулки 70.1. Втулковий перехідник 108 має центрально розміщений нарізний отвір 112, призначений для прийому нагрівальної трубки (і з'єднання з нею), меншої за трубку 14, показану на фіг. 1-4. Розмір втулкового перехідника, включаючи отвір 112, може бути різним. Нагрівальний пристрій 12.1 може включати кілька втулкових перехідників для з'єднання з кількома нагрівальними трубками різного зовнішнього діаметра. Це може додатково сприяти швидкості й легкості, з якими нагрівальний пристрій 12.1 використовується для робіт, що потребують послабленні та/або затягування головок і штифтів різних розмірів. [0035] Зрозуміло, що у межах об'єму винаходу, описаного у цьому документі, можливі й інші зміни. Крім того, фахівцеві зрозуміло, що багато деталей, передбачених вище, наведені лише для прикладу і не призначені обмежувати об'єм винаходу, який визначається доданою формулою винаходу. ФОРМУЛА ВИНАХОДУ 30 35 40 45 50 55 60 1. Комбінація з'єднаних між собою нагрівальної трубки (14) та газового нагрівального пристрою (12) для болтів для підключення до нагрівальної трубки і нагрівання болтового елемента, що має отвір, причому нагрівальна трубка може знаходитися у зазначеному отворі, причому нагрівальний пристрій містить газовий пальник, що має мундштук пальника, через який проходить гарячий газ, та порожнисте тіло нагрівача, що має перший кінець і другий кінець, протилежний першому, причому згадане тіло має центральний прохід, що проходить від першого кінця до другого кінця, причому центральний прохід призначений для прийому зазначеного мундштука пальника, при цьому нагрівальна трубка може підключатися до тіла, а мундштук пальника конструктивно виконаний так, щоб проходити до нагрівальної трубки для безпосереднього нагрівання нагрівальної трубки, коли вона приєднана до тіла нагрівача. 2. Комбінація за п. 1, яка відрізняється тим, що мундштук пальника має дальній кінець, через який виходить гарячий газ, причому дальній кінець мундштука пальника розміщений поруч із другим кінцем тіла нагрівача. 3. Комбінація за п. 1, яка відрізняється тим, що тіло нагрівача має внутрішню частину, зовнішній бік, зовнішню стінку, розміщену між зазначеною внутрішньою частиною і зазначеним зовнішнім боком, і кілька охолоджувальних каналів, що проходять всередині і вздовж зазначеної зовнішньої стінки, причому охолоджувальні канали відстоять один від одного по колу, а кожен з охолоджувальних каналів має впуск у сполученні з внутрішньою частиною тіла нагрівача, причому впуски охолоджувальних каналів знаходяться поруч з першим кінцем тіла нагрівача, а також кожен з охолоджувальних каналів має випуск у сполученні із зовнішнім боком тіла нагрівача, причому випуски охолоджувальних каналів віднесені від першого кінця тіла нагрівача. 4. Комбінація за п. 3, яка відрізняється тим, що містить також джерело подачі повітря для охолодження тіла нагрівача, причому джерело подачі повітря для охолодження тіла нагрівача перебуває у сполученні із зазначеними охолоджувальними каналами, причому джерело подачі повітря забезпечує потік повітря до охолоджувальних каналів для охолодження тіла нагрівача. 5. Комбінація за п. 1, яка відрізняється тим, що газовий пальник випускає полум'я, при цьому тіло нагрівача містить порожнистий циліндричний корпус і розміщену у ньому вставку, причому вставка має внутрішній кінець, розташований між першим кінцем і другим кінцем тіла нагрівача, і вставка має випускний прохід повітря, що проходить через зазначений внутрішній кінець вставки, причому зазначений випускний прохід повітря призначений для спрямовування повітря, що проходить через нього, до зазначеного мундштука пальника для живлення і спрямовування таким чином полум'я. 6 UA 110788 C2 5 10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 6. Комбінація за п. 5, яка відрізняється тим, що тіло нагрівача має внутрішню частину, при цьому пристрій включає також джерело подачі повітря для живлення і спрямовування полум'я газового пальника, причому джерело подачі повітря для живлення і спрямовування полум'я перебуває у сполученні із зазначеною внутрішньою частиною, а також джерело подачі повітря для живлення і спрямовування полум'я перебуває у сполученні із зазначеним випускним проходом повітря і, таким чином, конструктивно виконано для спрямовування повітря до мундштука пальника для забезпечення горіння гарячого газу. 7. Комбінація за п. 1, яка відрізняється тим, що містить також трубчасту втулку, яка має нарізне з'єднання з тілом нагрівача, причому трубчаста втулка конструктивно виконана також для нарізного з'єднання з нагрівальною трубкою. 8. Комбінація за п. 7, яка відрізняється тим, що мундштук пальника має дальній кінець, причому дальній кінець мундштука пальника знаходиться навпроти трубчастої втулки і всередині її. 9. Комбінація за п. 7, яка відрізняється тим, що мундштук пальника має дальній кінець, причому дальній кінець мундштука пальника знаходиться між трубчастою втулкою і другим кінцем тіла нагрівача. 10. Комбінація за п. 5, яка відрізняється тим, що містить також трубчасту втулку, яка має нарізне з'єднання з тілом нагрівача, причому трубчаста втулка конструктивно виконана також для нарізного з'єднання з нагрівальною трубкою, причому внутрішній кінець вставки віднесений від зазначеної трубчастої втулки і знаходиться поруч із нею. 11. Комбінація за п. 7, яка відрізняється тим, що трубчаста втулка має зовнішню різь для з'єднання з тілом нагрівача, і трубчаста втулка має внутрішню різь, при цьому пристрій містить також кілька втулкових перехідників, кожен з яких має зовнішню різь для вибіркового з'єднання з внутрішньою різзю трубчастої втулки, причому кожен з втулкових перехідників має також центрально розміщений отвір, причому отвори втулкових перехідників мають різні діаметри, і, таким чином, втулкові перехідники призначені для з'єднання з кількома нагрівальними трубками різного розміру. 12. Комбінація за п. 1, яка відрізняється тим, що тіло нагрівача має зовнішню стінку й охолоджувальний канал, що проходить усередині і вздовж зазначеної зовнішньої стінки, причому охолоджувальний канал має впуск поруч із першим кінцем тіла нагрівача і випуск, що відстоїть від другого кінця тіла нагрівача, при цьому мундштук пальника має дальній кінець, причому дальній кінець мундштука пальника розташований між випуском охолоджувального каналу і другим кінцем тіла нагрівача. 13. Комбінація за п. 1, яка відрізняється тим, що тіло нагрівача має зовнішню стінку й охолоджувальний канал, що проходить усередині і вздовж зазначеної зовнішньої стінки, причому охолоджувальний канал має впуск поруч із першим кінцем тіла нагрівача і випуск, що відстоїть від другого кінця тіла нагрівача, при цьому мундштук пальника має дальній кінець, причому дальній кінець мундштука пальника розташований навпроти випуску охолоджувального каналу і поруч із ним. 14. Комбінація за п. 1, яка відрізняється тим, що тіло нагрівача має кілька випускних отворів, що відстоять одне від одного по колу і відстоять від першого кінця тіла нагрівача, причому пристрій конструктивно виконаний таким чином, що нагріте повітря, що проходить по нагрівальній трубці, сполучається з отвором болтового елемента, повторно входить до тіла нагрівача і виходить через випускні отвори, при цьому мундштук пальника має дальній кінець, причому дальній кінець мундштука пальника знаходиться навпроти зазначених випускних отворів і поруч із ними. 15. Комбінація за п. 1, яка відрізняється тим, що нагрівальна трубка має зовнішній бік з діаметром, меншим за діаметр отвору болтового елемента, при цьому між зовнішнім боком нагрівальної трубки й отвором проходить кільцевий периферійний прохід, при цьому тіло нагрівача має кілька випускних отворів, що відстоять одне від одного по колу, у сполученні із зазначеним периферійним проходом, завдяки чому нагріте повітря, що проходить по нагрівальній трубці, проходить також по периферійному проходу і потім назовні до випускних отворів, при цьому мундштук пальника має дальній кінець, причому дальній кінець мундштука пальника виконаний таким чином, щоб бути навпроти і поруч із зазначеними випускними отворами. 16. Комбінація з'єднаних між собою нагрівальної трубки (14) та газового нагрівального пристрою (12) для болтів для підключення до нагрівальної трубки і нагрівання болтового елемента, що має отвір, причому нагрівальна трубка може знаходитися у зазначеному отворі, причому нагрівальний пристрій містить: 7 UA 110788 C2 5 10 15 20 25 30 35 40 газовий пальник, що має мундштук пальника, через який проходить гарячий газ, причому газовий пальник випускає полум'я; порожнистий циліндричний корпус, що має перший кінець, другий кінець, протилежний першому, внутрішню частину, циліндричну зовнішню стінку, що проходить від першого кінця до другого кінця, і кілька охолоджувальних каналів, що відстоять один від одного по колу і проходять всередині і вздовж зазначеної зовнішньої стінки від місця поруч із першим кінцем корпуса до другого кінця корпуса; циліндричну вставку, розміщену в корпусі, причому вставка має центральний прохід, що проходить від першого кінця корпуса до другого кінця корпуса, причому центральний прохід призначений для прийому зазначеного мундштука пальника, причому вставка має внутрішній кінець, що знаходиться між першим кінцем і другим кінцем корпуса, та кілька таких, що відстоять один від одного по колу, спрямованих донизу повітряних випускних проходів, що сходяться, що проходять через зазначений внутрішній кінець вставки, причому зазначені спрямовані донизу повітряні випускні проходи, що сходяться, призначені для спрямовування повітря, що проходить через них, до зазначеного мундштука пальника для живлення і спрямовування полум'я; і трубчасту втулку, розташовану поруч із другим кінцем корпуса, причому трубчаста втулка має нарізне з'єднання з корпусом, а також конструктивно виконана для нарізного з'єднання з нагрівальною трубкою, причому внутрішній кінець вставки віднесений від зазначеної трубчастої втулки і знаходиться поруч із нею, а мундштук пальника проходить через трубчасту втулку, що розташована поруч із другим кінцем корпусу, і конструктивно виконаний так, щоб проходити до нагрівальної трубки для безпосереднього нагрівання нагрівальної трубки. 17. Комбінація за п. 16, яка відрізняється тим, що містить також джерело подачі повітря для живлення і спрямовування полум'я газового пальника, причому джерело подачі повітря для живлення і спрямовування полум'я перебуває у сполученні із зазначеною внутрішньою частиною корпуса, джерело подачі повітря для живлення і спрямовування полум'я конструктивно виконано для спрямовування повітря по зазначених повітряних випускних проходах і до мундштука пальника для забезпечення горіння гарячого газу, при цьому пристрій містить також джерело подачі повітря для охолодження корпуса, причому джерело подачі повітря для охолодження корпуса перебуває у сполученні із зазначеними охолоджувальними каналами, причому джерело подачі повітря для охолодження тіла нагрівача забезпечує потік повітря до охолоджувальних каналів для охолодження зовнішньої стінки тіла нагрівача. 18. Газовий нагрівальний вузол для болтів, який містить кілька комбінацій за п. 1 або п. 16, а також колектор, що має корпус високого тиску, корпус низького тиску і регулятор низького тиску, який розміщений між корпусом високого тиску і корпусом низького тиску й функціонально з'єднує їх, перші кілька каналів, які перебувають у сполученні з корпусом високого тиску і проходять від нього і призначені для подачі повітря під високим тиском до охолоджувальних каналів, та другі кілька каналів, які перебувають у сполученні з корпусом низького тиску і проходять від нього і призначені для подачі повітря під низьким тиском до відповідних мундштуків пальників нагрівальних пристроїв. 8 UA 110788 C2 9 UA 110788 C2 10 UA 110788 C2 11 UA 110788 C2 12 UA 110788 C2 Комп’ютерна верстка І. Скворцова Державна служба інтелектуальної власності України, вул. Василя Липківського, 45, м. Київ, МСП, 03680, Україна ДП “Український інститут інтелектуальної власності”, вул. Глазунова, 1, м. Київ – 42, 01601 13

Дивитися

Додаткова інформація

Автори англійською

Tatarczuk, John, Tatarczuk, George

Автори російською

Татарчук Джон, Татарчук Джордж

МПК / Мітки

МПК: B23P 19/06, B25B 29/02, F23D 14/38

Мітки: болтів, пристрій, газовий, нагрівальний

Код посилання

<a href="http://uapatents.com/15-110788-gazovijj-nagrivalnijj-pristrijj-dlya-boltiv.html" target="_blank" rel="follow" title="База патентів України">Газовий нагрівальний пристрій для болтів</a>

Подібні патенти