Спосіб зміни орієнтації робочої області радіотелефону і радіотелефон для його реалізації

Номер патенту: 46599

Опубліковано: 15.05.2002

Автор: Гнатенко Віталій Іванович

Є ще 6 сторінок.

Дивитися все сторінки або завантажити PDF файл.

Формула / Реферат

1. Спосіб зміни орієнтації робочої області радіотелефону, у якому дисплей і модуль символьної клавіатури виконані у вигляді окремих елементів, що полягає в зміні напрямку «верх-низ» зображення на дисплеї радіотелефону, який відрізняється тим, що, поряд зі зміною напрямку «верх-низ» зображення на дисплеї радіотелефону, виконують поворот символів на клавішах символьної клавіатури радіотелефону так, що напрямки «верх-низ» зображення на дисплеї і символів на клавішах символьної клавіатури збігаються.

2. Радіотелефон, що містить корпус, у якому розташовані виконані у вигляді окремих елементів дисплей і модуль символьної клавіатури з клавішами, електронну схему модуля символьної клавіатури, що взаємодіє з електронною схемою даного радіотелефону, яка електрично зв'язана з дисплеєм, і блок програмного забезпечення, який відрізняється тим, що він має вузол для повороту символів, що зображені на клавішах символьної клавіатури, по чи проти годинникової стрілки, а блок програмного забезпечення має додатковий блок для реалізації збігу напрямку «верх-низ» зображення на дисплеї з напрямком «верх-низ» символів на клавішах символьної клавіатури.

3. Радіотелефон за п. 2, який відрізняється тим, що вузол для повороту символів механічно з'єднує модуль символьної клавіатури з корпусом радіотелефону з можливістю повороту даного модуля щодо корпуса радіотелефону по чи проти годинникової стрілки, а для електричного зв'язку електронної схеми радіотелефону з електронною схемою модуля символьної клавіатури на даному модулі встановлена група контактів, що електрично зв'язані з електронною схемою даного модуля, а в корпусі радіотелефону встановлена група контактів, що електрично зв'язані з електронною схемою радіотелефону, при цьому обидві групи контактів розташовані з можливістю взаємодії контактів цих груп .

4. Радіотелефон за пп. 2, 3, який відрізняється тим, що вузол для повороту символів містить розташований у геометричному центрі цього модуля виступ, що має квадратний переріз, із круглим стрижнем на кінці, а в корпусі радіотелефону виконано отвір, у який він вставлений, і закріплена пластинчаста пружина, вільний кінець якої зафіксовано на круглому стрижні.

5. Радіотелефон за пп. 2, 3, 4, який відрізняється тим, що для можливості заміни користувачем модуля символьної клавіатури в круглому стрижні виконано нарізний отвір і встановлено кріпильний гвинт, що з'єднує модуль символьної клавіатури і вільний кінець пластинчастої пружини.

6. Радіотелефон за пп. 2, 3, який відрізняється тим, що вузол для повороту символів містить розташований у центрі модуля символьної клавіатури виступ круглого перерізу, а в корпусі радіотелефону виконано прямокутний отвір, у якому встановлена з можливістю пересування уздовж однієї з пар протилежних боків прямокутного отвору прямокутна пластина, що має круглий отвір, у якому розміщено вищезгаданий виступ.

7. Радіотелефон за пп. 2, 3, 5, який відрізняється тим, що для можливості заміни користувачем модуля символьної клавіатури у виступі виконано нарізний отвір і встановлено кріпильний гвинт.

8. Радіотелефон за п. 2, який відрізняється тим, що вузол для повороту символів містить сукупність установлених на кожній клавіші індикаторів, що відображають різні символи.

Додаткова інформація

Автори англійською

Hnatenko Vitalii Ivanovych

Автори російською

Гнатенко Виталий Иванович

МПК / Мітки

МПК: H04B 1/38

Мітки: зміни, радіотелефон, радіотелефону, області, реалізації, орієнтації, робочої, спосіб

Код посилання

<a href="http://uapatents.com/14-46599-sposib-zmini-oriehntaci-robocho-oblasti-radiotelefonu-i-radiotelefon-dlya-jjogo-realizaci.html" target="_blank" rel="follow" title="База патентів України">Спосіб зміни орієнтації робочої області радіотелефону і радіотелефон для його реалізації</a>

Подібні патенти