Є ще 3 сторінки.

Дивитися все сторінки або завантажити PDF файл.

Формула / Реферат

1. Пристрій для зберігання щонайменше одного листа матеріалу, який містить обкладку пристрою для зберігання, яка виконана з можливістю переміщення між відкритим і закритим положенням і яка включає передню панель та задню панель, який відрізняється тим, що додатково містить щонайменше перший скріплюючий елемент, направлений від обкладки пристрою для зберігання і призначений для того, щоб його можна було повністю проводити крізь лист матеріалу для підшивки листа матеріалу у обкладці пристрою для зберігання, щонайменше один другий скріплюючий елемент, приєднаний до обкладки пристрою для зберігання і призначений для переміщення незалежно від  передньої та задньої панелей, складання та введення у сполучення із  першим скріплюючим елементом для утворення довгастого тримача, по якому можна вільно переміщувати лист матеріалу з першого положення, при якому лист матеріалу розташовується загалом паралельно задній панелі у друге положення, віддалене від першого положення.

2. Пристрій для зберігання за п. 1, який відрізняється тим, що  другий скріплюючий елемент виконаний за одне ціле із  обкладкою пристрою для зберігання.

3. Пристрій для зберігання за п. 1, який відрізняється тим, що обкладка пристрою для зберігання додатково містить спинку, розташовану між  передньою та задньою панелями, з якою шарнірно з'єднані  передня та задня панелі з протилежних подовжніх сторін  спинки.

4. Пристрій для зберігання за п. 3, який відрізняється тим, що додатково містить перший псевдошарнір, яким з'єднана  передня панель з однією подовжньою стороною  спинки, і другий псевдошарнір, яким з'єднана  задня панель з протилежною подовжньою стороною  спинки.

5. Пристрій для зберігання за п. 4, який відрізняється тим, що  другий скріплюючий елемент одним кінцем приєднаний до другого псевдошарніра для забезпечення можливості складання  другого скріплюючого елемента та введення його у сполучення із першим скріплюючим елементом.

6. Пристрій для зберігання за п. 1, який відрізняється тим, що додатково містить псевдошарнір, з'єднаний із другим скріплюючим елементом для забезпечення можливості складання  другого скріплюючого елемента та введення його у сполучення із  першим скріплюючим елементом.

7. Пристрій для зберігання за п. 6, який відрізняється тим, що  другий скріплюючий елемент містить довгастий язичковий елемент, один кінець якого приєднаний до псевдошарніра.

8. Пристрій для зберігання за п. 6, який відрізняється тим, що псевдошарнір з'єднаний із  задньою панеллю.

9. Пристрій для зберігання за п. 6, який відрізняється тим, що другий скріплюючий елемент містить щонайменше один псевдошарнір, розташований загалом у поперечному напрямку до його подовжнього напрямку, для забезпечення можливості складання другого скріплюючого елемента у множину сегментних компонентів.

10. Пристрій для зберігання за п. 9, який відрізняється тим, що кожний із множини сегментних компонентів включає по суті прямолінійний компонент вздовж відповідної його довжини.

11. Пристрій для зберігання за п. 9, який відрізняється тим, що другий скріплюючий елемент містить перший сегментний компонент, який включає ребро і другий сегментний компонент, який включає канал пристосований до приймання, щонайменше часткового, ребра при складанні  другого скріплюючого елемента та введення у сполучення із першим скріплюючим елементом.

12. Пристрій для зберігання за п. 1, який відрізняється тим, що перший скріплюючий елемент містить стовпчик, направлений від однієї із  передньої або задньої панелей.

13. Пристрій для зберігання за п. 12, який відрізняється тим, що стовпчик виконують за одне ціле з однією із передньої або задньої панелей.

14. Пристрій для зберігання за п. 12, який відрізняється тим, що стовпчик прикріпляють до однієї із передньої або задньої панелей.

15. Пристрій для зберігання за п. 1, який відрізняється тим, що  другий скріплюючий елемент містить довгастий язичковий елемент.

16. Пристрій для зберігання за п. 1, який відрізняється тим, що обкладку пристрою для зберігання формують з одного шматка пружного пластика, який деформується.

17. Пристрій для зберігання за п. 1, який відрізняється тим, що обкладка пристрою для зберігання містить по суті безперервний бортик, спрямованний від обкладки пристрою для зберігання у загальному напрямку поблизу віддалених її країв.

18. Пристрій для зберігання за п. 17, який відрізняється тим, що обкладка пристрою для зберігання включає запірний пристрій, який сполучається з можливістю від’єднання, зв'язаний із бортиком і пристосований утримувати з можливістю від’єднання обкладку пристрою для зберігання у згаданому закритому положенні.

19. Пристрій для зберігання за п. 17, який відрізняється тим, що додатково містить множину виступів, направлених назовні від бортика і пристосованих для сполучення з опорною поверхнею.

20. Пристрій для зберігання за п. 1, який відрізняється тим, що додатково містить накладку, прикріплену до зовнішньої поверхні обкладки пристрою для зберігання.

21. Пристрій для зберігання за п. 1, який відрізняється тим, що згаданий другий скріплюючий елемент є гнучким, щонайменше частково, вздовж його довжини.

22. Пристрій для зберігання за п. 1, який відрізняється тим, що додатково містить пружний притискач, з'єднаний щонайменше з однією із  передньої або задньої панелей.

23. Пристрій для зберігання за п. 1, який відрізняється тим, що  другий скріплюючий елемент одним кінцем з'єднаний із задньою панеллю.

24. Пристрій для зберігання за п. 1, який відрізняється тим, що один із першого та другого скріплюючих елементів закінчується розеткою, а інший закінчується штирком, при цьому  розетка пристосована для прийому  штирка.

25. Пристрій для зберігання за п. 24, який відрізняється тим, що  розетка може сполучатися з можливістю від'єднування із  штирком.

26. Пристрій для зберігання за п. 24, який відрізняється тим, що розетка має можливість сполучатися із  штирком з фіксацією.

27. Пристрій для зберігання щонайменше одного листа матеріалу, який містить панель, який відрізняється тим, що додатково містить щонайменше один перший скріплюючий елемент, направлений від згаданої панелі і призначений для того, щоб його можна було повністю пропускати крізь лист матеріалу для підшиття листа матеріалу до згаданої панелі; щонайменше один другий скріплюючий елемент, приєднаний до панелі і призначений для переміщення незалежно від  панелі, у складене положення для сполучення із  першим скріплюючим елементом для утворення довгастого тримача, по якому можна вільно переміщувати лист матеріалу з першого положення, при якому лист матеріалу розташовується загалом паралельно  панелі у друге положення, віддалене від першого положення.

28. Пристрій для зберігання за п. 27, який відрізняється тим, що  другий скріплюючий елемент виконаний за одне ціле із панеллю.

29. Пристрій для зберігання за п. 27, який відрізняється тим, що додатково містить псевдошарнір, з'єднаний із другим скріплюючим елементом для забезпечення можливості складання  другого скріплюючого елемента та введення його у сполучення із першим скріплюючим елементом.

30. Пристрій для зберігання за п. 29, який відрізняється тим, що другий скріплюючий елемент містить довгастий язичковий елемент, один кінець якого приєднаний до  псевдошарніра.

31. Пристрій для зберігання за п. 29, який відрізняється тим, що  псевдошарнір розташований поблизу подовжнього краю згаданої панелі.

32. Пристрій для зберігання за п. 29, який відрізняється тим, що згаданий другий скріплюючий елемент містить щонайменше один псевдошарнір, розташований загалом у поперечному напрямку до його подовжнього напрямку, для забезпечення можливості складання  другого скріплюючого елемента у множину сегментних компонентів.

33. Пристрій для зберігання за п. 32, який відрізняється тим, що кожний із множини сегментних компонентів включає по суті прямолінійний компонент вздовж відповідної його довжини.

34. Пристрій для зберігання за п. 32, який відрізняється тим, що другий скріплюючий елемент містить перший сегментний компонент, який включає ребро, і другий сегментний компонент, який включає канал пристосований до приймання, щонайменше часткового, ребра при складанні другого скріплюючого елемента та введення у сполучення із першим скріплюючим елементом.

35. Пристрій для зберігання за п. 27, який відрізняється тим, що перший скріплюючий елемент містить стовпчик, спрямований від  панелі.

36. Пристрій для зберігання за п. 35, який відрізняється тим, що  стовпчик виконаний за одне ціле із  панеллю.

37. Пристрій для зберігання за п. 35, який відрізняється тим, що  стовпчик прикріплений до  панелі.

38. Пристрій для зберігання за п. 27, який відрізняється тим, що другий скріплюючий елемент містить довгастий язичковий елемент.

39. Пристрій для зберігання за п. 27, який відрізняється тим, що панель має по суті безперервний бортик, направлений від  панелі у загальному напрямку поблизу віддалених її країв.

40. Пристрій для зберігання за п. 27, який відрізняється тим, що  другий скріплюючий елемент одним кінцем приєднаний поблизу подовжнього краю  панелі.

41. Пристрій для зберігання за п. 21, який відрізняється тим, що один із  першого або другого скріплюючих елементів закінчується розеткою, а інший закінчується штирком, при цьому розетка пристосована для приймання штирка.

42. Пристрій для зберігання за п. 41, який відрізняється тим, що  розетка може сполучатися з можливістю від'єднування із штирком.

43. Пристрій для зберігання за п. 41, який відрізняється тим, що розетка має можливість сполучатися згаданим штирком з фіксацією.

Додаткова інформація

Назва патенту англійською

Storage device (variants)

Назва патенту російською

Устройство для хранения (варианты)

МПК / Мітки

МПК: B42F 3/00

Мітки: пристрій, варіанти, зберігання

Код посилання

<a href="http://uapatents.com/11-72525-pristrijj-dlya-zberigannya-varianti.html" target="_blank" rel="follow" title="База патентів України">Пристрій для зберігання (варіанти)</a>

Подібні патенти