Є ще 3 сторінки.

Дивитися все сторінки або завантажити PDF файл.

Формула / Реферат

1. Широкосмугова мікросмужкова антена, яка включає:

діелектричну підкладку прямокутної форми,

випромінювальну ділянку, утворену на верхній поверхні діелектричної підкладки,

з'єднувальну ділянку, утворену на верхній поверхні діелектричної підкладки, яка проходить від сторони діелектричної підкладки до позиції від випромінювальної ділянки на певну відстань, та

металеву опору, розташовану на нижній поверхні діелектричної підкладки, що проходить від краю нижньої поверхні діелектричної підкладки донизу до землі, шар повітря, що має задану товщину і утворюється між нижньою поверхнею діелектричної підкладки та землею.

2. Широкосмугова мікросмужкова антена за п. 1, яка відрізняється тим, що металева опора є виконаною з міді.

3. Широкосмугова мікросмужкова антена за п. 1, яка відрізняється тим, що шар повітря має товщину у межах від 0,5 мм до 3,0 мм.

4. Широкосмугова мікросмужкова антена за п. 1, яка відрізняється тим, що відстань складає у межах від 0,4 мм до 0,5 мм.

5. Широкосмугова мікросмужкова антена за п. 1, яка відрізняється тим, що з'єднувальна ділянка має довжину у межах від 1,5 мм до 2,5 мм і ширину у межах від 0,5 мм до 1,2 мм.

6. Широкосмугова мікросмужкова антена за п. 1, яка відрізняється тим, що випромінювальна ділянка має довжину у межах від 4,0 мм до 5,0 мм і ширину у межах від 2,0 мм до 3,0 мм.

7. Широкосмугова мікросмужкова антена за п. 1, яка відрізняється тим, що широкосмугова мікросмужкова антена діє в діапазоні К-Ка.

8. Широкосмугова мікросмужкова антена за п. 1, яка відрізняється тим, що також включає мікросмужковий фідер, сполучений зі з'єднувальною ділянкою.

9. Широкосмугова мікросмужкова антена за п. 1, яка відрізняється тим, що металева опора є мідною пластиною, розташованою на обох сторонах діелектричної підкладки.

10. Широкосмугова мікросмужкова антена за п. 9, яка відрізняється тим, що мідна пластина має ширину у межах від 0,4 мм до 0,6 мм.

11. Антенна система, яка включає певну кількість широкосмугових мікросмужкових антен за п. 1, які є розташованими в лінію.

12. Багатоелементна антена, яка включає:

діелектричну підкладку прямокутної форми,

певну кількість випромінювальних ділянок, розташованих з інтервалами по довжині діелектричної підкладки й утворених на верхній поверхні діелектричної підкладки,

певну кількість з'єднувальних ділянок, розташованих відповідно до певної кількості випромінювальних ділянок, кожна з яких є утвореною на верхній поверхні діелектричної підкладки й проходить від сторони діелектричної підкладки до позиції від відповідної випромінювальної ділянки на певну відстань, та

металеву опору, розташовану на нижній поверхні діелектричної підкладки, що проходить від краю нижньої поверхні діелектричної підкладки донизу до землі, шар повітря, що має задану товщину і утворюється між нижньою поверхнею діелектричної підкладки та землею.

Текст

Реферат: Забезпечується широкосмугова мікросмужкова антена та антенна система. Антена включає діелектричну підкладку прямокутної форми, випромінювальну ділянку, утворену на верхній поверхні діелектричної підкладки, з'єднувальну ділянку, утворену на верхній поверхні діелектричної підкладки, яка проходить від сторони діелектричної підкладки до позиції від випромінювальної ділянки на певну відстань, металеву опору, розташовану на нижній поверхні UA 115044 C2 (12) UA 115044 C2 діелектричної підкладки, що проходить від краю нижньої поверхні діелектричної підкладки донизу до землі, шар повітря, що має задану товщину і утворюється між нижньою поверхнею діелектричної підкладки та землею. Згідно з варіантом втілення, існує можливість поліпшення спрямованості широкосмугової мікросмужкової антени при збереженні малого розміру. UA 115044 C2 5 10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 Дана заявка в цілому стосується мікросмужкових антен, зокрема технології широкосмугових антен. У технології голографічного формування зображень у міліметровому діапазоні хвиль повна інформація у формі даних може бути одержана лише через виконання частотного сканування в певній смузі частот з метою розрахунку тривимірного зображення об'єкта. У скануючій системі приймально-передавальна антена розташовується на крайньому верхньому кінці й відповідає за передачу сигналу на об'єкт та приймання сигналів, які відбиваються від об'єкта. Вимоги до приймально-передавальної антени, яка є інтегрованою з системою, є такими: 1 - об'єм має бути малим для сприяння інтеграції; 2 - спрямованість має бути сильною, з головною пелюсткою, спрямованою на об'єкт; і 3 - смуга частот є настільки широкою, щоб задовольняти вимогам системи до смуги частот. В інтеграції системи існує низка вимог до приймально-передавальної антени. З врахуванням мініатюризації, спрямованості та інтеграції з системою мікросмужкова антена є оптимальним вибором. Однак нормальна мікросмужкова антена зазвичай має вузьку смугу. Якщо за критерій взяти коефіцієнт стоячої хвилі за напругою

Дивитися

Додаткова інформація

Автори російською

Ziran Zhao, Zhigiang Chen, Yuanjing Li, Wanlong Wu, Yinong Liu, Jieging Yang, Wenguo Liu, Bin Sang, Lei Zheng

МПК / Мітки

МПК: H01Q 21/06, H01Q 9/04

Мітки: широкосмугові, антенні, антени, системі, мікросмужкові

Код посилання

<a href="http://uapatents.com/11-115044-shirokosmugovi-mikrosmuzhkovi-anteni-ta-antenni-sistemi.html" target="_blank" rel="follow" title="База патентів України">Широкосмугові мікросмужкові антени та антенні системи</a>

Подібні патенти