Завантажити PDF файл.

Формула / Реферат

1. Друкарська машина, що містить друкарські циліндри з електроприводами та напрямними штангами, яка відрізняється тим, що друкарські циліндри розташовані співвісно і зв'язані з валом загального електроприводу.

2. Друкарська машина за п. 1, яка відрізняється тим, що напрямні штанги встановлені під кутом до осі друкарських циліндрів.

Текст

Дивитися

Винахід відноситься до друкарських машин, зокрема до багатофарбних рулонних машин, і призначений для друкування на папері, або плівковому матеріалі. Відомі друкарські машини ярусного типу, які містять послідовно встановлені друкарські циліндри з електроприводами, розташовані ярусами у вертикальній площині (див. кн. Ярема С.Н. Флексографія: Обладнання. Технологія: Навч. Посібник, - К.: Либідь, 1998, с.110, рис. 3.1). Недоліком таких друкарських машин є їх складність з-за наявності окремих електроприводів на кожному з друкарських циліндрів. Відома вибрана в якості прототипу, друкарська машина лінійного типу, яка містить послідовно розташовані в горизонтальній площині друкарські циліндри з електроприводами та направляючими штангами (див. кн. Ярема С.Н. Флексографія: Обладнання. Технологія: Навч. Посібник, - К.; Либідь, 1998, с.111,рис.3.2д)). Недоліком такої друкарської машини є її складність з-за наявності окремих електроприводів на кожний друкарський циліндр. Мета винаходу полягає у спрощенні конструкції друкарських багатофарбних рулонних машин шляхом зменшення кількості електроприводів. Суть винаходу полягає в тому, що в друкарській машині, що містить друкарські циліндри з електроприводами і направляючими штангами. друкарські циліндри розташовані співвісно і зв'язані з валом загального електроприводу, причому направляючі штанги встановлені під кутом до вісі друкарських циліндрів. Суть винаходу пояснюється рисунком, на якому зображена принципова схема друкарської машини (друкарські секції умовно не показані). Запропонована конструкція друкарської машини (див. фіг.) містить електропривод 1, вал якого через муфту зв'язаний з співвісно встановленими друкарськими циліндрами 2, по обидві боки від яких під кутом встановлені направляючі штанги 3. Кут установки направляючих штанг 3 вибраний за умови не зминання полоси паперу 4, що охоплює друкарські циліндри 2. При обертанні друкарських циліндрів 2 полоса паперу 4 послідовно оминає кожний з друкарських циліндрів 2. Запропоноване технічне рішення дозволяє суттєво спростити конструкцію друкарської машини за рахунок зменшення кількості електроприводів. Запровадження винаходу сприятиме зменшенню матеріаломісткості та економії електроенергії.

Додаткова інформація

Назва патенту англійською

Printing press

Назва патенту російською

Печатная машина

МПК / Мітки

МПК: B41D 1/00

Мітки: друкарська, машина

Код посилання

<a href="http://uapatents.com/1-66038-drukarska-mashina.html" target="_blank" rel="follow" title="База патентів України">Друкарська машина</a>

Подібні патенти