Завантажити PDF файл.

Формула / Реферат

Спосіб остеосинтезу гвинтами, що включає фіксацію відламків кістки гвинтами, який відрізняється тим, що в діаметральній площині головок гвинтів під кутом до повздовжньої осі гвинта після фіксації відламків кістки шляхом повного загвинчування гвинтів через отвір в головці кожного гвинта в кістку вводять шпицю Кіршнера, яку загинають і відкушують на рівні головки гвинта.

Текст

Спосіб остеосинтезу гвинтами, що включає фіксацію відламків кістки гвинтами, який відрізняється тим, що в діаметральній площині головок гвинтів під кутом до повздовжньої осі гвинта після фіксації відламків кістки шляхом повного загвинчування гвинтів через отвір в головці кожного гвинта в кістку вводять шпицю Кіршнера, яку загинають і відкушують на рівні головки гвинта. (19) (21) u200704857 (22) 03.05.2007 (24) 25.12.2007 (72) ГЕРЦЕН ГЕНРІХ ІВАНОВИЧ, UA, ОСТАПЧУК МИКОЛА ПЕТРОВИЧ, UA, БІЛОНОЖКІН ГЕНАДІЙ ГЕНАДІЙОВИЧ, UA (73) НАЦІОНАЛЬНА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ІМ. П.Л. ШУПИКА, UA (56)

Дивитися

Додаткова інформація

Назва патенту англійською

Method for screw osteosynthesis

Автори англійською

Hertsen Henrikh Ivnaovych, Ostapchuk Mykola Petrovych, Bilonozhkin Hennadii Hennadiovych

Назва патенту російською

Способ остеосинтеза винтами

Автори російською

Герцен Генрих Иванович, Остапчук Николай Петрович, Билоножкин Геннадий Геннадиевич

МПК / Мітки

МПК: A61F 5/37, A61F 5/00

Мітки: гвинтами, спосіб, остеосинтезу

Код посилання

<a href="http://uapatents.com/1-28685-sposib-osteosintezu-gvintami.html" target="_blank" rel="follow" title="База патентів України">Спосіб остеосинтезу гвинтами</a>

Подібні патенти